Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. 225 40 18 opony XL
  2. Ja teraz mam Fuldy. Na razie dużo nie przejechałem może z 1000 km . Na pewno ładnie kleją esp rzadziej się włącza . Auto na nich dobrze się prowadzi są dość ciche. Przy większych prędkościach też jest ok. A i zauważyłem ,że przy mocnym hamowaniu abs też rzadziej się włącza .
  3. Mijam co jakiś czas a4 z taką dokładką i moim zdaniem jest mega kupa . Od razu przed oczami mam hełm lorda Vadera
  4. Czyli trzeba dalej szukać bo irytuje mnie już ta sytuacja z tymi migającymi kontrolkami.
  5. Gregorski3 odpowiedział(a) na iiyamagoly temat w Audi A4 B6
    Można też zamontować T4W tylko trzeba pilnikiem jedną wypustkę spiłować . Jedna w zupełności wystarczy . Led dobrze się trzyma. Ja już tak od dawna jeżdżę i jest ok. A wybór T4W jest dużo większy.
  6. I jak dalej jest wszystko ok. Ja kilka dni temu podmieniłem sterownik na inny używany i dziś jak się ciepło zrobiło to znowu miałem choinkę na desce. Nie wiem czy to coś innego czy używany sterownik też kaput.
  7. Mój wąż turbo 8E0145834Q powoli kwalifikuje się do wymiany. Może ktoś w ostatnim czasie wymieniał ten wąż i może polecić jakiś solidny zamiennik, który nie rozleci się po kilku dniach. Jakiś link z allegro lub konkretnie jaka firma bo dużo różnych zamienników na allegro jest.
  8. Ja mam na taśmie dwustronnej i ok 4 lata daje rade.
  9. Hej. Coś będziesz z silnikiem robić ?? 140 koni w takim aucie o chyba słabo musi jeździć . I czy nie brakuje Ci quattro ?? Sam zastanawiam się nad zakupem podobnego auta tylko nie wiem jaki silnik wybrać.
  10. Ja tylnej wycieraczki nie mam już ok 5 lat i nigdy na przeglądzie nie było problemów a i podczas kontroli też nic nie m mówili.
  11. Zaciski z przodu nie "obsługują" hamulca ręcznego ...
  12. Daj znać czy pomogło bo ja mam taki sam problem pojawiający się co jakiś czas. I jak się zrobi trochę cieplej to chcę wymienić sterownik pompy abs.
  13. U ojca w a3 były podobne objawy i po 2 tyg regulator napięcia padł.
  14. Moje nowe opony też są z 2018 . Teraz masz dopiero 3 tydzień 2019 więc produkcja świeżych opon dopiero ruszyła.
  15. Jest poprawa korekcji na wtryskiwaczach,auto moim zdaniem jest troszkę bardziej dynamiczne. Co do spalania ciężko powiedzieć bo nie wyliczam jakoś specjalnie paliwa (ile wleję tyle spali) . Zastanawiam się czy kupić teraz ten amsoil ale jak go nie kupię to na pewno wrócę do archoila.
  16. Nie będę ryzykować bo w przypadku awarii koszta spore więc dziś się umówiłem na wymianę rozrządu. Co prawda na marzec ale myślę ,że ten jeden miesiąc nie powinien być problemem.
  17. Odgrzeję starego kotleta W lutym będzie dokładnie 5 lat jak wymieniałem kompletny rozrząd w moim avf. Do tej pory mam przejechane dość mało bo tylko 60tys. Pytanie mam czy zmieniać rozrząd już teraz czy mogę jeszcze rok pojeździć bo mechanik mówił ,że na pasku można ok 6 lat jeździć a potem wymiana jak nie mam zrobionych kilometrów. Co polecacie wymieniać czy mogę jeszcze poczekać.
  18. Skończyłem butelkę archoila i zastanawiam się czy kupić kolejna a może zmienić na Amsoil all in one. Miał ktoś styczność z tym preparatem. Działanie podobne do archoila ale dodatkowo w zimę działa też jako depresator. Używa ktoś?
  19. Do mnie dotarły Fulda Sportcontrol 2 225/40/18 92Y XL. Mam nadzieje,że się sprawdzą.
  20. U mnie też tam się pociło to delikatnie dosłownie jeden raz owinąłem króciec taśmą parciana dałem tą rurkę i skręcaną opaskę .Od ponad pół roku sucho.
  21. W tym roku ta opona ma 13 lat ! więc nie dziw się,że auto żyje własnym życiem. Na foto widać jak opona jest mocno zmęczona . Tak stara opona to na huśtawkę się tylko nadaje.
  22. Gregorski3 odpowiedział(a) na essu335 temat w Audi A4 B6/B7
    Człowiek całe życie się uczy ?
  23. Przy takim uszkodzeniu dachu trzeba mocno przemyśleć sens naprawy takiego auta. Koszt zrobienia tego dobrze to lekko kilka tysięcy a i tak jest ryzyko co będzie z dachem bo jest duży a blacha jest cieniutka więc mogą być cuda wianki. Tak jak Dev napisał raczej złom jak cenisz cobie swoje życie.
  24. Za tyle to nawet maski nie pomalujesz a tam jest dużo więcej do malowania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.