Treść opublikowana przez Tyrath
-
Jaki laptop do 2000 zł
Jeszcze chwila i Ci zawiasy w nim strzelą. Ogólnie te lenovo są bardzo fajne, niestety ich felerem są zawiasy. Jak pechowo strzelą to cały dół do wymiany.
-
System operacyjny Android
Klasyk
-
Żółte halogeny w zderzaku
Może być podobnie jak z poduchami. Jak nie masz to spoko, ale jak masz to muszą być sprawne.
-
System operacyjny Android
To jest dokladnie tak samo jak z samochodami. Miłośnikowi alfy nie przegadasz, że audi jest lepsiejsze i na odwrót
-
System operacyjny Android
Moja kobieta ma ajfona, masa znajomych również. Po drodze samsungi pierniczyły mi się dużo razy, a ajfony bez szwanku. No ale wtedy miałem same budżetowe szajsungi, a ajfon to jednak jest jeden wysoki standard i nie wiem jak wypadają na tle flagowców Samsunga.
-
Problemy z odpalaniem A4 B6 19 TDI AJM
Vag niczego nie pokaże dopóki czujnik całkiem nie padnie. To za który się zabrać?Wałka rozrzadu G40 czy wału korbowego G 28? Nie wiem czy tu się tak da, ale zazwyczaj czujniki się sprawdza miernikiem. Bodajże ma mkec określoną oporność, mierzysz sobie i porównujesz z wartością jaka powinna być przy sprawnym czujniku. Najlepiej niech się wypowie, ktoś kto siedzi w temacie
-
Problemy z odpalaniem A4 B6 19 TDI AJM
Vag niczego nie pokaże dopóki czujnik całkiem nie padnie.
-
System operacyjny Android
Miałem okazję pracować na s6 edge i próżno tu szukać ciekawostek. Faktem za to jest, że telefon jest na prawdę świetnie wykonany i nie ma się do czego przyczepić. Fanom androida nie zostaje nic innego jak brać kredyt i kupować, bo Samsung przy s6 przeszedł samego siebie i stworzył małe cudo. Ja bym jednak poczekał na jakieś fajerwerki w s7, bo przy s6 trochę wieje nudą.
-
System operacyjny Android
Cena jest ciekawa. Android umiera
-
Audi A4 b5 by DaN0
To jest jakiś fenomen z tymi lampami. Tak sobie przeglądam allegro i zauważyłem, że cena tjuningowych lamp rośnie wprost proporcjonalnie do wskaźnika kiczowatości
-
Na jakich obrotach trzymacie ALTa?
Wal do odciny, nie bój nic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co się dzieje? sam miałem niegdyś problem z pompką i poprawa zimnych lutów nic nie daje. Centralny nie zamyka klapy, musze przy każdym parkowaniu stać 5min i bawić sie zamkiem żeby klapa załapałam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Panowie. Borykam się z problemem z centralnym zamkiem, poprawiłem wszystkie luty w pompce, ale nadal podejrzewam, że to ona jest przyczyną zamieszania. Czy ktoś z poliftowym avantem b5 poświęcił by mi 10 minutek żebym przełożył do siebie sprawną pompkę żeby móc ją wyeliminować?
-
Na jakich obrotach trzymacie ALTa?
Chyba najważniejsze żeby nie dławić silnika na 1200 obrotów. Ja jak mialem benzyniaka to starałem się nie trzymać go podczas jazdy poniżej 2000 obr/min. Teściowa z kolei jeździ bardziej agresywnie ode mnie i nie schodzi poniżej 4500 obr/min
-
Centralny zamek. POMOCY
No właśnie się pokapowałem, że jest podwieszony taki temat. Dzięki Do rynsztoka z tym tematem
-
Centralny zamek. POMOCY
Koledzy, błagam o pomoc, już brak mi sił do mojego centralnego. Zarywam noce w garażu, bezskutecznie. Pompka za długo pompuje. Jak zamknę auto z pilota to nadal mogę otworzyć klapę ręcznie guzikiem w blendzie. Dopiero za po kilku minutach stania przy aucie i otwierania\zamykania z pilota guzik w klapie się dezaktywuje. Właśnie znowu jestem na garażu i zauważyłem pewną rzecz. Po zamknięciu z pilota guzik w klapie działa. Kiedy nacisnę mikrostyk widoczny na zdjęciu po prawej stronie, pompka zaczyna pompować i guzik w klapie się wyłącza. Nie mam pojęcia jak usunąć tą usterkę. Jest to strasznie uciążliwe kiedy chcę zaparkować samochód i muszę jeszcze otworzyć bagażnik i naciskać mikrostyk. Bardzo proszę o sugestie i podzielenie się pomysłami jak to naprawić. Jezeli wszystko zawiedzie, jestem w stanie zlecić to jakiemuś elektrykowi magikowi ze śląska.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Prośba o Analizę logów - spadek mocy przy 3,5 tys obrotów (tryb awaryjny)
Nawet jeżeli nie, to będziesz miał to z głowy i spokój na długo. Pamiętaj tylko o regularnym bucie
-
wymiana zawieszenia przód oraz zbierzność i geometria
Takich ludzi to ze świecą szukać. Szacuneczek dla Ciebie kolego
- Szarpanie silnika
-
naprawa wyswietlacza fis
Normalnie w cieply dzień po czasie nie widać zupełnie nic, dzisiaj było chłodno, ale różnica i tak zauważalna
-
naprawa wyswietlacza fis
Czyli zanikanie/blakniecie to nie jest degradacja pixeli i przez odnowienie polaczenia można przywrócić wyswietlaczowi poprawne działanie? U mnie jak jest ciepło to na fisie wszystko zanika, jak jest zimno to wyraźnie widac, ale pixele sa jakby pokodowane i te linie poziomo sie pierniczą.
-
Jak to wyciągnąć? Mikrostyk zatrzasku klapy
Bry wieczór. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak i czy w ogóle da się wymontować mikrostyk z tego łonego?
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
a czemu nie tungsram +120% ?? Ja jeżdżę na tungsramie +120% chyba od pół roku albo i lepiej. Jeżdżę na prawdę dużo, a żadnych ledów do dziennej nie mam. 15k km zrobione i póki co się trzymają. Świecą bardzo ładnie i złego słowa na nie powiedzieć nie mogę
-
Sezon Rowerowy 2016
a ja mam sprawdzony sposób na bolące pośladki i otarcia w pachwinach, po bieganiu, czy po rowerze- wanna z lodowatą wodą- na mnie działa jak nic innego hmmma co z jajkami ? skurczają się do zera ? ....jak znam reakcję moich na lodowatą wodę to pewnie jego podobnie Jajka w garść i wio