Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. quadral20004 odpowiedział(a) na wojtek734 temat w Audi A4 B5
    kiedys w primerce p11 nie wyły a autem mi bujało. co do tuleji to przeciez kolega byl na diagnostyce. felgi org masz ? moze et jest wieksze i nie ma pierscieni centrujacych w feldze?
  2. stawiam na zawór .a plyn w ogole jest?
  3. sprawdzales cisnienie na dolocie,moze inercooler nieszczelny lub ktorys przewód
  4. sam wymieniales czy ktos ci to robil. najprawdopodobniej ktoras prowadnica jest zatarta,ale slyszalbys piszczenie podczas jazdy. dziwne,ze ci pedal wpada,sprawdzales czy nie ma wycieku? moze sciagales zacisk i zle odpowietrzyles?
  5. quadral20004 odpowiedział(a) na wojtek734 temat w Audi A4 B5
    konczonce sie łożyska tez tak sie objawiaja
  6. przed odpaleniem sciagni gorna oslone paska rozrzadu,kukaj na rolki.
  7. podlacz sie pod kompa.jesli to czujnik to powinien byc bład
  8. zaczni uzywac interpunkcji. bo ciezko zrozumiec co piszez. rozbierz tapicerke. daj napiecie 12v silniczkowi .
  9. co ty pierdo..... kupuje do maszyn paliwo z hurtu.place 4,70 brutto. cena 2 zl to owszem, cena bez podatku vat i akcyzy.
  10. bez przesady ze pare stówek. org nowa alu obudowa to koszt paru stówek,jak nie w tys.
  11. najlepiej bedzie okleic folia:) tez sie przymierzam do tego
  12. o kolega z soli.witamy
  13. quadral20004 odpowiedział(a) na hosearkadio temat w 1.8T
    te pod maska tez sprawdz.jak bedziesz przeswietlal przeowdy to odlacz minus od aku.
  14. ja tam nigdy OOOO nie widzialem .jest "RONAL MADE IN POLAND "
  15. no ale jesli nie ma luzow to skad te dzwieki?
  16. to malo jezdzisz jesli twierdzisz ze nie oslepiaja.
  17. wystarczy zrobic kopiuj->wklej i dziala:D
  18. auto bylo bite? geometria ustawiona?
  19. quadral20004 odpowiedział(a) na MariuszBDG temat w 1.8T
    ciezko powiedziec.moze byc to uklad paliwowy,moze dolotowy.a tez wydechowy.
  20. quadral20004 odpowiedział(a) na hosearkadio temat w 1.8T
    sprawdz wsyztskie bezpieczniki,i te pod maska. jesli wszystkie cale to bedzie dobrze:)
  21. quadral20004 odpowiedział(a) na hosearkadio temat w 1.8T
    przegrzane przewody,ktorys pekł.musisz je przeswietlic i polaczyc uszkodzone
  22. ja w toy mialem fajne polskie ronalki
  23. jak ja tak krecisz to leci dym z rury wydechowej? jesli tak to świece do wymiany
  24. dla takich jak ty to juz za sam pomysl powinni zabierac dowod rejestracyjny. dlaczego masz uzywac halogenow jako swiatel dziennych. halogeny dzialaja jak swiatla drogowe,rozproszaja strumien swiatla we wszytskich kierunkach,przy czym oslepiaja kierowcow jadacych z przeciwka. nie znasz przepisow wiec : swiatla przeciwmglowe przednie uzywamy w warunkach gdzie widocznosc spada ponizej 50 metrow. zaloz sobie listwy ledowe,one maja wbudowany przekaznik.jak zapalisz auto to wlacza sie ledy.zapalisz swiatla mijania,zgasna ledy. trafisz na wrednego policjanda,uwierz mi zabierze ci dowod
  25. lepiej sie za to nie zabieraj bo bedzie jeszcze gozej.bez odpowiednich narzedzi i blokad nic nie zrobisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.