Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. Orientujesz się może jak dokładnie biegnie ten przewód i ile jest zacisków po drodze? Rozumiem, że idzie od alternatora przez ścianę grodziową do głównego zacisku pod kierownicą, obok modułu centralnej elektryki. I dalej leci do akumulatora czy coś jeszcze jest po drodze?
  2. Diesel też da radę na krótkich trasach, niska rozpiętość spalania przy niskich temperaturach. Benzyna odpalona w okolicy 0st. i poniżej, żre paliwo jak głupia.
  3. erchi odpowiedział(a) na j3drula temat w Audi A4 B6/B7
    Najlepiej żeby przy Tobie zdemontował lampę i wspólnie zajrzyjcie pod dekiel, bo to prawie pewne że facet coś schrzanił. U siebie mam ksenony, ostatnio wyjmowałem odbłyśnik z soczewką w celu wyczyszczenia soczewek. Zbyt lekko dokręciłem jedną ze śrubek i efekt był identyczny, drgania przez cały czas. Kluczyk jaki był potrzebny - nasadowy 5.5mm.
  4. Wszystko ładnie wygląda, bo C5 to b.ładne autko!
  5. erchi odpowiedział(a) na ganjaq temat w Audi A4 B6/B7
    Wybadaj od czego są. Zapewne od pozycyjnych, które zawsze można zmienić na takie, by nie wyskakiwały błędy.
  6. Ja bym zmienił głośniki z przodu a resztę zwyczajnie odpiął Będziesz miał scenę dźwiękową przed sobą
  7. hej drogo mają my ten rozrząd sprzedajemy 20% taniej pozdrówki marcin Dobrze wiedzieć
  8. erchi odpowiedział(a) na ganjaq temat w Audi A4 B6/B7
    Tak jest, to są rezystory ceramiczne o zwiększonej mocy, wpięte równolegle z LED żeby komp "widział" obciążenie porównywalne ze zwykłą żarówką.
  9. Porównaj ceny z http://rozrzad.pl/pl/c/1.8-20v%2C-1.8-Turbo/182
  10. Kenwooda lepiej w ogóle nie kłaść tak na marginesie
  11. Znajomy miał iDA i szybko sprzedał, przesiadł się na Pionnera
  12. Już sam dobry odseparowany przód + Alpine lub Pioneer pozamiata Bose'em podłogę
  13. blacharz płakał jak składał
  14. Między fabryką a Alpine będzie przepaść
  15. erchi odpowiedział(a) na pcmirek temat w 1.8T
    Co prawda w sprawie spalania Pb za wiele nie powiem, ale na lpg wychodzi od 10,5 do 12,5l/100km. Udział % jazdy miejskiej znikomy, obuwie 235/45/R17, quattro i 1700kg masy własnej. Na autostradzie jeszcze nie sprawdzałem na lpg, aczkolwiek pierwsze kilometry zrobiłem właśnie po autostradzie i na Pb, prędkości rzędu 140-150km/h, wskazanie FIS spadało i zatrzymało się na 9.8l/100km.
  16. W komplecie powinieneś dostać odpowiednią przejściówkę, więc o to też pytaj.
  17. BOSE też nie gra rewelacyjnie, więc za wiele nie straciłeś
  18. U mnie podobnie, raz mierzę i mam napięcie 13,9 bez obciążenia, 13,5V z obciążeniem w czasie jazdy (sprawdzane interfejsem), skrajna wartość - 12,9V po włączeniu ogrzewania tylnej szyby. Akumulator 64Ah nowy, wiecznie niedoładowany Podłączyłem prostownik na kilka godzin, odpaliłem auto i miernik wskazał 14,3V, następnie spadło do 14,1. Więc akumulator doładowany prostownikiem, a ładowanie wyższe niż mierzone w inne dni? Napięcie na akumulatorze po nocnym postoju - 12,4V. Próba odpalenia i tu jest ciekawy efekt, pierwszy obrót wału powoli, następne obroty delikatnie szybciej i jednostajnie aż do odpalenia. Można powiedzieć, że kręci równo, ale zdecydowanie za wolno, w każdym razie dużo wolniej niż bezpośrednio po odłączeniu prostownika. Co sprawdzałem, to prąd pobierany na postoju po zamknięciu z pilota, bardzo szybko spada w okolice 100-130mA i zaraz potem do 70-90mA i tak już zostaje (na pokładzie niefabryczny alarm i sterownik lpg). Błędów nie wywala żadnych, całe wyposażenie działa bez zarzutu, w szkrzynce ecu suchutko, moduł centralnej elektryki suchy, przekaźniki i bezpieczniki również. Tylko do modułu komfortu nie zaglądałem. Regulator napięcia będzie wymieniany na dniach. Co jeszcze sprawdzić?
  19. erchi odpowiedział(a) na Voucher temat w Audi A4 B6/B7
    Odkręcasz śrubki 1 i 5, popuszczasz 2 i 4, i wyciągasz lampę (torx 30). http://images8.fotosik.pl/470/016c2870b8247e0a.jpg
  20. erchi odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Tak.
  21. u mnie q-box, hany niebieskie, kme gold i śmiga to przy 190KM Jeśli planujesz grubsze mody, mogą być konieczne dwa reduktory, ale na ten temat najlepiej się wypowiedzą tunerzy.
  22. Przy okazji sprawdź wszystkie punkty masowe pod maską. Zmierz napięcie między klemą "+" akumulatora a obudową alternatora.
  23. taką kwotę mam na fakturze z 2009roku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.