Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. spoko, dzięki za info
  2. Zakupiłem gumowe dywaniki Rezaw-Plast. Zapach całkiem przyjemny, nawet gdy auto stoi w słońcu cały dzień. Jedyny mankament to rozmiar dywaników, z przodu brakuje kilku cm na szerokość i długość. Przesuniesz max do przodu, nie dolegają przy fotelu, przesuniesz max do tyłu, robi się luka z przodu przy pedałach. Tylne pasują idealnie.
  3. Da się wyciąć samemu taką pleksę?
  4. Na obecną chwilę wychodzi od 10,6 do niecałych 13, jednak większość tras z pominięciem miasta i sporo rond na trasie do pracy. Kapcie nadal 235/45/17
  5. Pierwszorzędna robota!
  6. Zerknij na wlepkę z kodami wyposażenia, servotronic to 1N3, zwykłe wspomaganie - 1N1.
  7. erchi odpowiedział(a) na PanMateusz temat w 1.8T
    Ja mam od początku tak, że bez względu na temperaturę silnika, zawsze startuje na benzynie i przełącza się po ustaniu pracy pompy wtórnego powietrza. I żadnego checka na blacie.
  8. erchi odpowiedział(a) na Chadury89 temat w Audi A4 B5
    Oryginały w B6 też są lakierowane.
  9. erchi odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Jak rozróżnić lampy po numerach, chodzi o odróżnienie dużej soczewki Xenon Plus od małej soczewki Xenon Plus z S4 (oba wnętrza czarne) ? I jeszcze jedno - czy warto szukać lamp Xenon Plus, czy lepiej dać komuś do modyfikacji zwykłe Xenony (zmiana soczewki/regeneracja odbłyśnika)?
  10. erchi odpowiedział(a) na Chadury89 temat w Audi A4 B5
    Czym to polakierowane?
  11. LibertyD przysłało nową polisę, ale aktualnej nie mam zamiaru u nich przedłużać z uwagi na koszt - 646zł z MiniAssistance przy 60% zniżkach
  12. No właśnie mam ten autoland jeszcze z czasów pierwszego auta i pamiętam, że po zastosowaniu na przednią szybę było ok tylko przy wyłączonych wycieraczkach. Po włączeniu wszystko się mazało w nocy ledwo co było widać. Przy szybkiej jeździe nie przeszkadzało, wiar robił swoje i krople szybko uciekały z szyby. Teraz mam na bocznych i spoko.
  13. Nic się nie maże na przedniej szybie? tzn. w nocy, w deszczu przy włączonych wycieraczkach, nie przeszkadza?
  14. Obecnie u siebie mam zakodowane 01101 (licznik 9Q4), po przekręceniu kluczyka podświetlają się wskazówki, automatyczne ściemnianie/rozjaśnianie skali zegarów działa zarówno z łączonymi jak i z wyłączonymi światłami. Co można zmienić kodując pierwszą pozycję (5th digit)? I czy prócz średniego spalania, chwilowego spalania, dystansu do pokonania na paliwie w zbiorniku, można aktywować np. drugą średnią spalania?
  15. U mnie spały po dwóch minutach
  16. Da się te diody wytargać z przedniej lampki, np. z B5?
  17. i dodatkowo: 06A 905 115 R 06A 905 115 L 06A 905 115 M
  18. 1.8T BEX + Q, 235/45/R17, zrobione dopiero kilkaset km, dwa razy tankowane do pełna, więc tylko dwie wyliczone średnie. Pierwsza 11,55 a druga 12,35l/100km przy lekkiej nodze i omijaniu miasta obwodnicą Brak wyników dla jazdy typowo w trasie ani typowo autostradowej, ale wszystko w swoim czasie. Za kilka tygodni na pewno będę mógł powiedzieć więcej, choćby z uwagi na zmianę opon na 205/55/R16.
  19. No i jak, drgnęło coś w temacie?
  20. Wymienić regulator?
  21. Też to podejrzewam edycja 25.09: Akumulator wymieniony, problem z rozładowywaniem i odpalaniem rozwiązany. Ładowanie po wymianie utrzymuje się w zakresie 14-14,1V.
  22. Dawaj fotki wnętrza
  23. chyba miałeś na myśli "podłącz" Po podładowaniu odpali zawsze, ale po przejechaniu np.30km i zgaszeniu silnika wystarczy kilka godzin, żeby nawet nie zakręcił. ps. moduły usypiają się błyskawicznie.
  24. Sprawdzam właśnie jaki jest pobór prądu po zamknięciu z pilota. Auto ma niefabryczny alarm, więc wszystkie szyby, drzwi, klapa i maska, muszą być zamknięte żeby nie zaczął wyć, więc wyprowadziłem przewody multimetru na zewnątrz. Tuż po zamknięciu jest ok.3,5A, następnie w dość krótki czasie rzędu minuty-dwóch natężenie spada poniżej 0,2 i zatrzymuje się w przedziale 0,07-0,08A. Niestety nie mam odpowiednich końcówek by zrobić mostek na zaciskach miernika,odczekać te dwie minuty i następnie mierzyć na zakresie 200mA, więc mierzę na 20A. edit: dodam, że z dodatkowych odbiorników prócz alarmu w aucie jest jeszcze sterownik lpg, który w spoczynku (wg danych producenta) pobiera ok.10mA.
  25. Ostatnio jak sprawdzałem nie przekraczało 13,98V. Dziś sprawdzę ponownie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.