Treść opublikowana przez erchi
-
Podświetlenie wizytownika i uchwytu kubka
spoko, dzięki za info
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Zakupiłem gumowe dywaniki Rezaw-Plast. Zapach całkiem przyjemny, nawet gdy auto stoi w słońcu cały dzień. Jedyny mankament to rozmiar dywaników, z przodu brakuje kilku cm na szerokość i długość. Przesuniesz max do przodu, nie dolegają przy fotelu, przesuniesz max do tyłu, robi się luka z przodu przy pedałach. Tylne pasują idealnie.
-
Podświetlenie wizytownika i uchwytu kubka
Da się wyciąć samemu taką pleksę?
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Na obecną chwilę wychodzi od 10,6 do niecałych 13, jednak większość tras z pominięciem miasta i sporo rond na trasie do pracy. Kapcie nadal 235/45/17
-
Moje prace
Pierwszorzędna robota!
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Zerknij na wlepkę z kodami wyposażenia, servotronic to 1N3, zwykłe wspomaganie - 1N1.
-
katalizator check engine
Ja mam od początku tak, że bez względu na temperaturę silnika, zawsze startuje na benzynie i przełącza się po ustaniu pracy pompy wtórnego powietrza. I żadnego checka na blacie.
-
Lakierowanie lamp
Oryginały w B6 też są lakierowane.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Jak rozróżnić lampy po numerach, chodzi o odróżnienie dużej soczewki Xenon Plus od małej soczewki Xenon Plus z S4 (oba wnętrza czarne) ? I jeszcze jedno - czy warto szukać lamp Xenon Plus, czy lepiej dać komuś do modyfikacji zwykłe Xenony (zmiana soczewki/regeneracja odbłyśnika)?
-
Lakierowanie lamp
Czym to polakierowane?
-
OC w Liberty direct
LibertyD przysłało nową polisę, ale aktualnej nie mam zamiaru u nich przedłużać z uwagi na koszt - 646zł z MiniAssistance przy 60% zniżkach
-
Powłoka na szyby
No właśnie mam ten autoland jeszcze z czasów pierwszego auta i pamiętam, że po zastosowaniu na przednią szybę było ok tylko przy wyłączonych wycieraczkach. Po włączeniu wszystko się mazało w nocy ledwo co było widać. Przy szybkiej jeździe nie przeszkadzało, wiar robił swoje i krople szybko uciekały z szyby. Teraz mam na bocznych i spoko.
-
Powłoka na szyby
Nic się nie maże na przedniej szybie? tzn. w nocy, w deszczu przy włączonych wycieraczkach, nie przeszkadza?
-
[Audi A4 B6 1.9 TDI AWX] FIS/komputer pokładowy aktywacja drugiego zakresu/wyświetlacza
Obecnie u siebie mam zakodowane 01101 (licznik 9Q4), po przekręceniu kluczyka podświetlają się wskazówki, automatyczne ściemnianie/rozjaśnianie skali zegarów działa zarówno z łączonymi jak i z wyłączonymi światłami. Co można zmienić kodując pierwszą pozycję (5th digit)? I czy prócz średniego spalania, chwilowego spalania, dystansu do pokonania na paliwie w zbiorniku, można aktywować np. drugą średnią spalania?
-
Rozładowujący się akumulator
U mnie spały po dwóch minutach
-
DIODY AMBIENTE dla pasaera tył
Da się te diody wytargać z przedniej lampki, np. z B5?
-
Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?
i dodatkowo: 06A 905 115 R 06A 905 115 L 06A 905 115 M
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
1.8T BEX + Q, 235/45/R17, zrobione dopiero kilkaset km, dwa razy tankowane do pełna, więc tylko dwie wyliczone średnie. Pierwsza 11,55 a druga 12,35l/100km przy lekkiej nodze i omijaniu miasta obwodnicą Brak wyników dla jazdy typowo w trasie ani typowo autostradowej, ale wszystko w swoim czasie. Za kilka tygodni na pewno będę mógł powiedzieć więcej, choćby z uwagi na zmianę opon na 205/55/R16.
-
RNS E nie chce czytac kart SD
No i jak, drgnęło coś w temacie?
-
Problem z ładowaniem i rozładowywaniem akumulatora
Wymienić regulator?
-
Problem z ładowaniem i rozładowywaniem akumulatora
Też to podejrzewam edycja 25.09: Akumulator wymieniony, problem z rozładowywaniem i odpalaniem rozwiązany. Ładowanie po wymianie utrzymuje się w zakresie 14-14,1V.
-
A4 AWX S-Line UK Project
Dawaj fotki wnętrza
-
Problem z ładowaniem i rozładowywaniem akumulatora
chyba miałeś na myśli "podłącz" Po podładowaniu odpali zawsze, ale po przejechaniu np.30km i zgaszeniu silnika wystarczy kilka godzin, żeby nawet nie zakręcił. ps. moduły usypiają się błyskawicznie.
-
Problem z ładowaniem i rozładowywaniem akumulatora
Sprawdzam właśnie jaki jest pobór prądu po zamknięciu z pilota. Auto ma niefabryczny alarm, więc wszystkie szyby, drzwi, klapa i maska, muszą być zamknięte żeby nie zaczął wyć, więc wyprowadziłem przewody multimetru na zewnątrz. Tuż po zamknięciu jest ok.3,5A, następnie w dość krótki czasie rzędu minuty-dwóch natężenie spada poniżej 0,2 i zatrzymuje się w przedziale 0,07-0,08A. Niestety nie mam odpowiednich końcówek by zrobić mostek na zaciskach miernika,odczekać te dwie minuty i następnie mierzyć na zakresie 200mA, więc mierzę na 20A. edit: dodam, że z dodatkowych odbiorników prócz alarmu w aucie jest jeszcze sterownik lpg, który w spoczynku (wg danych producenta) pobiera ok.10mA.
-
Problem z ładowaniem i rozładowywaniem akumulatora
Ostatnio jak sprawdzałem nie przekraczało 13,98V. Dziś sprawdzę ponownie.