Treść opublikowana przez grzes1150
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie widać foto
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A taki wyjazd kolumną kilkunastu aut może fajne wyglądać Raz wystarczy że przejeżdrzaliśmy na parking WSK i już jakiś kierowca się na CB pytał czy to jakiś klub A4 i czy to jakiś zlot mamy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Gdzie?? W sumie 30km od Rzeszowa to chyba nie aż tak daleko... Komu drogo niech nie je Ja chce grylla!!!!!!!!
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
pełny chrom-paket : yyk takie lubi
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
RWD w połączeniu z mocą robi robotę :ak by przedni napęd był lepszy chodzilibyśmy na rękach pomijając Quattro
-
[B5 AFN] Jaki ściągacz do wahaczy dolnych???
Szukałem i nie znalazłem więc pytam: jakiego ściągacza używacie do wahaczy dolnych? Przymierzam się do wymiany komletu a z dolnymi jeszcze nie walczyłem a wiadomo że dolne są na stożku więc mogą nie wyjść łatwo. Proszę o podpowiedzi. Fotka też mile widziana [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 09:49_________________________________________________Oki. już mi tu ktoś pojaśnił że ściągacza nie trzeba. Temat może zostać usunięty
-
[ALL B5] Felgi 17
Jeśli nie masz 1BE to będzie stała jak koza Ja mam 215/45/17 i zawias 1BE i tak jest trochę wysoko ale na wiosnę wkładam gwinty Różnic w przyśpieszeniu nie odczówam ale za to różnice w zakrętach czuć wcześniej miałem 195/65/15 i audika szurała bokami po zakrętach
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to módl się żeby to nie był magiel chodź przewód ciśnieniowy też nie jest tani (645zł.)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja wczoraj delikatnie powalczyłem delikatnie bo dziś chcę sobie pojeździć bo mi się nudzi
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
Dziwnie znajoma ta Bumka Kozaska gleba
-
[B5 AHU] Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów
U mnie mechanior przy rozrządzie wymieniał tą uszczelkę i dał cieniutko silikonu i po pół roku puszczała Po razkręceniu doszedłem do wniosku że nie dam rady wyczyścić uszczelki ze starego silikonu i pojechałem kupić nową (tą tańszą bez uszczelnień na śruby). Dałem czarny silikon do silników i teraz trzyma jak ta lala :>
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Nawet moja Żona w Lupo ma mgłowe spryski
-
DieselGold na Statoil
Opał + mixol = lepszy wynik na hamowni Sprawdzone
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Spadaj Grzesiu, bo nic konkretnego nie wnosisz do tematu. Mądrala się znalazł. Spadaj to sobie u siebie pod gimnazium gadać. Ja piszę co sól robi z lakierem a w tamtym roku był też ten konkurs i nawet zwycięzcy nie wyłonił
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
I Twoje A4 może być zjedzone przez sól cały ten temat to głupota no chyba że po zimie najbrudniejsze ma wizytę u lakiernika za free
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Wzhacze MS podobno dobre ale końcówki drążków miałem u siebie i nie zwytrzymały 15tyś. km. Ile taki komplecik w sklepie???
-
[B5 AFB] Czekac czy działać?
Pamiętajcie że dolewanie PB do ON znacznie wysusza ON co może przyśpieszać zużywanie pomp wtryskowych (zwłaszcza czułych VP-44) lub pompowtryskiwaczy Tylko grzany garaż. Jedna farelka pod zbiornik żeby po przwodach też dmuchało, dróga pod maskę, mowy filterek zalany ropą z depresatorem i po problemie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja głosowałem na 10-go bo 3-go mogę być niesprawny Będą jakieś atrakcje na noworocznym spocie bo 3 lutego to pewnie przekłądamy koła na podpromiu ???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to czekamy [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 20:37_________________________________________________ A ja mam problem z odpaleniem po nocy..., a na Vagu wyszedł jakis błąd świec A ty Sławek możesz mieć uwalony bezpiecznik od układu podgrzewania bo mogła świeca się przepalać i jest zwatra i wtedy wywala bezpiecznik. Bezpiecznik chyba jest w obudowie tam gdzie ECU. Pierwsze bym sprawdził czy prąd dochodzi a puźniej brał bym się za świece.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Rano dwa razy świczki podgrzeje i od strzała
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na północy Za Uralem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ciebie również Dobrze że się odezwałaś bo jak by nie to to wziął bym Cię za Kamila Było ciemno i wszyscy zakapturzeni [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 20:08_________________________________________________Już jest -23
-
[B5 AFN] Rano przy -10 mocno kopci na niebiesko
U mnie też dymi i co z tego :> Mam zaślepiony EGR a to podnosi chyba lekko dymienie i jest nie ekologiczne ale za to zdrowe dla silnika
-
Zima kontra nasze niunie:)
A mój traktor przy -14,5 po 10 godz. w takim chłodzie odpala od strzału tylko lekkich dygawek dostaje tuż po odpaleniu. No i jak to disel ma wolno się nagrzewa
-
[B5 AFN] Rano przy -10 mocno kopci na niebiesko
Jak oliwki nie ubywa to pozostaje tylko jedna odpowiedź - nagła różnica temperatur w wydechu, skrapla się i paruje.