Treść opublikowana przez grzes1150
-
Jaki kolor felg????????
albo jakiś wściekły fiolet tak jak to się robi w autach do driftu bok będzie w kolorze felg??????
-
Jaki kolor felg????????
Wal felgi w grafit a zaciski w czerń połysk... mniejszych tarcz nie było?????????????????
-
slady po odważnikach
to bardzo mocny środek i nie wiem czy do takich akcji dobry jeśli ktoś chce tylko klej usunąć
-
PDC - ori czy inne?
Znacznie lepiej działaję ori. Te chinole z allegro często się psują lub świrują w mrozy/ deszcz.
-
[B6 BFB] Nie działa oświetlenie schowka
Da się rozebrać i przesmarować... ja tam jescze ten gumowy tłoczek lekko przytarłem i śmiga znacznie lżej
-
-Passat b5 FL- Brak podświetlenia drzwi kierowcy po ich otwarciu i FIS
Ok dzięki Jak zrobi się ciepło będziemy działąć
-
Naprawa czy wymiana silnika ??
Przy zdjętej głowicy po takich wynikach z pomiaru ciśnienia aż się prosi zdjąć miskę i zaglądnąć na pierścionki
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Już nie jeden testował i większość mówi że po jakimś czasie i tak wywaliło CHECK
-
co sądzicie o osłonie silnika z allegro
miałem to samo w b5 ... ori była jak z papieru Z mojej ori zostaly szczepy a jezdze glownie po miescie :-) Ja w swoją już dwa razy wnitowywałe kawałki blachy ocynkowanej WRCLaguna raz widział jak najechałem na jakiś kawał wydechu po ciężarówce... iskry leciały jak na F1
-
Bixenon w mojej A4 już nie paruje
Po tym jak wymiana oringów i nakładanie smaru nie pomagało i lampy nadal parowały postanowiłem: - Nakładkę znajdującą się na regulacji wysokości obsilikonować po wcześniejszym odtłuszczeniu (przepraszam że użyłem białego silikonu ) tak żeby woda nie podchodziła pod nią Miniaturka na forum (kliknij a zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze): - W otwory przez które reguluje się wysokość upchałem lekko przypiłowane kawałki wężyków gumowych tak aby woda spływająca z maski nie kapała wprost na śrubę od regulacji tylko żeby oblecieła owy wężyk i spłyneła gdzie indziej Miniaturka na forum (kliknij a zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze): Wężyki mają taki otwór że można przez nie nadal regulować wysokość a po zastosowaniu takich rozwiązań zapomniałem co to parujące lampy mimo że wcześniej byłą masakra. Pozdrawiam!!!
-
slady po odważnikach
pozostałości po odważnikach nasączyć kilkukrotnie nitro po czym plastikową lub drewnianą łopatką zsunąć cały syf. Następnie jeszcze raz szmatka+ nitro i zmyć pozostały klej
-
co sądzicie o osłonie silnika z allegro
miałem to samo w b5 ... ori była jak z papieru
-
[B6 BFB] Nie działa oświetlenie schowka
Ja u siebie troszkę przymodziłem ten siłownik przy którym jest stycznik od podświetlenia bo też miałem obawy że może się to źle skończyć. Teraz klapa otwiera się bez większych oporów
-
czy kupic te felgi?
A czasem a5 nie mają innego otworu centrującego? pomijając już to że 255 to już sporo i 8,5 et32 będzie obcierać
-
-Passat b5 FL- Brak podświetlenia drzwi kierowcy po ich otwarciu i FIS
Ok . jak się do tego dostać??? Trzeba zdjąć boczek i wykręcić cały mechanizm zamka i tam będzie to ustrojstwo? Istnieje możliwość naprawy/ podmiany tego mikrowyłącznika???
-
Renowacja felg
Normalne prace lakiernicze ale farby w sprayu mają kiepską jakość no i znacznie lepiej jest zdjąć oponę i wyciąć wentyl do takich prac.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Niech ktoś jeszcze się wypowie na temat tego... chyba, że już kolega na swoim przykładzie wyjaśnił wszystko... Więc? Człowiek działa już na trzecim nicku na allegro... Sam sobie odpowiedz czemu...
-
Nowe sprzęgło do bexa
Jak powiesz te słowa tunerowi to na kreskach będzie na pewno. Co do sprzęgła to wampir do swojego AMB kupował takie i chwali sobie. Ja bym na Twoim miejscy jeszcze zmienił wtryski na 06A 906 031BC
-
Renowacja felg
Powiem wprost... jeśli jesteś zielony w te klocki to oddaj felgi w ręce lakiernika Trzeba usunąć to co odpryskuje, zmatowić, wypełnić ubytki, walnąć: podkład, bazę, bezbarwny.... tak na skróty
-
-Passat b5 FL- Brak podświetlenia drzwi kierowcy po ich otwarciu i FIS
Gdzie szukać przyczyny??? Po otwarciu drzwi kierowcy nie podświetlają się (lampka czerwona i biała od dołu) i nie widać tego na FISie. Sprawa jest dość denerwująca bo gdy się otwiera auto pilotem i po otwarciu drzwi i położeniu kluczy na fotelu i zatrzaśnięciu drzwi auto zamknie się z kluczami wewnątrz Pozostałę drzwi są ok. Kable przy słupku wyglądają ok. To będzie gdzieś w zamku?
-
Logo Audi Led
Nie założył bym nawet jak by mi dopłacali
-
Nowe sprzęgło do bexa
Zwytrzyma i nie napalaj się tak na te 230KM po programie
-
Pulsujący ABS przy małych prekosciach
Ja w b5 miałem taki przypał jak w tyle pierścień był pęknięty i go rdza rozsadzała
-
A4 B7 1,8T 2,0TFSI czy inny ?
1.8T znacznie tańszy w utrzymaniu ale za to 2.0tfsi po programie wymiata Poluj na jakieś quattro. BMW odpuść... części i koszty napraw kosmos.
-
Ostre szarpnięcie przy 3-4tyś.obrotów jak by odcięcie paliwa.
Przeładowanie jak nic... obstawiam n75 albo wężyli