Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4b6quattro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4b6quattro

  1. A tu jest ok ⤵️? 16-Steering Wheel * 0?xxx: Kierownica - 0 = standardowa (bez multifunkcji) - 1 = kierownica trójramienna (sportowa) - 2 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia - 3 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu - 4 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu/głosem - 5 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/głosem
  2. Może pomoże ⤵️ http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01426
  3. A4b6quattro odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O kurczę
  4. A4b6quattro odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki @Muskel1?
  5. A4b6quattro odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli przy trzech głośnikach 2 Ohm. po podłączeniu szeregowym to wyjdzie 6 Ohm.
  6. A4b6quattro odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki @Muskel1 za odp. Pod tą końcówkę , jest podłączony jeszcze głośnik centralny z pulpitu ,czyli są trzy głośniki pod ten jeden kanał. No grało mega do czasu? Mam już drugi wzmacniacz ,tak że ogarnę to.
  7. A4b6quattro odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytanko panowie, ostatnio zjarałem końcówkę mocy w wzmaku bose na wyjsciu ponieważ podłączony miałem ,drugi subwoofer z mazdy 5 też bose 2 Ohm .Podłaczone było równolegle z subem .org. Jak to sie ma , jak bym podłączył szeregowo? Większość zapodaje suba z q5 ale tam głośnik jest 4ohm ,a bose ma wszystkie 2 ohmy.
  8. Znalazłem temat podobny, tylko że z b5, może coś pomoże ?⤵️
  9. Bardzo ładny, biały kruk?
  10. Ładna bestia?idzie jak burza ,bardzo fajny filmik.
  11. Tu coś znalazłem⤵️
  12. Albo styki zaśniedziały w zamku. Kiedyś to przerabiałem, aż w końcu cały zamek wymieniłem .Poniżej masz temat o tym⤵️
  13. A4b6quattro odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak ,też teraz kilka tematów przejrzałem, i piszą że wsad uszkodzony. Czyli tylko wymiana, chyba że to tobie nie przeszkadza?
  14. Ładna diablica?
  15. A4b6quattro odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak kolega powyżej napisał.Bylo kilka tematów o tym. https://a4-klub.pl/topic/347211-złe-wskazania-fis-zasięg-na-baku/
  16. Tak zmodzonego b5 to jeszcze nie widziałem
  17. Wymieniasz normalnie samą prawą manetkę .Poniżej luknij , tam wszystko jest opisane ⤵️ Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.