Treść opublikowana przez adadur
-
[b5 1.9 AJM] Olej dla PD-ka
przecież opisywany olej Texaco to full syntetyk!!! i tak mówi też norma VW 505.01
-
[B5 1.9 AJM]dymek przy odpaleniu/jakosc ON
No to dodam do pieca .... u mnie jest tak że zaraz po uruchomieniu autko ma zero dymienia! ale po kilku minutach czy krótkiej przejazdzce (nidogrzany) ładnie dymek z rurki leci. Pozatym w PD jest coś takiego jak kąty wtrysku bo musi.
-
jakie najlepiej kupić zimowki do A4 B6
Wszystko przy tej mocy się ślizgnie na mokrym.
-
[B5 1,9 AFN] Uszczelka pod miską olejową!!
Na maksa też sie nie dokręca bo zgnieciesz uszczelkę. lepiej jest "lżej" dokręcić a jak coś pocieknie dokręcać.
-
zepsuta harmonijka
Wsadz tatę, brata, kolegę jakiegoś faceta za kółko i niech on pojedzie do mechanika - cena zpadanie o 70-50%, no cóż w tym przypadku kobiece wdzięki nie działają
-
Wymiana kabli wysokiego napiecia - kiedy?
Co? Kabelki do świec za 100zł chyba jakieś zwykłe - kilka lat temu w VW pytałem się o kable do Audi to kosztowały ok. 80 zł za sztukę
-
Nowe fele na zime 7 cali... Co myslicie??
Na zimę myślę że będą OK
-
[B5 1,9 AFN] Podwyższenie obrotow biegu jalowego
Martiiii: słuchaj mam od dłuższego czasu identyczny problem, nic nie kombinuj to nie jest wina tłumików, zawiesia ani prawdopodobnie kata. Poprostu plecionka padła - może zewnętrznie ładnie wygląda ale wenątrz ona nie jest już plecionką ale "rurą". Prawdopodonie w listopadzię się będę chciał zając tym tematem. U mnie delikatne dotknięcie wydechu czy lekkie (minimalne) dodanie gazu uspokaja buczenie/rezonans skupiający się w okolicach środkowego tłumika. Jak podwiesiłem wydech troszkę wyżej za rurę przed środkowym tłumikiem to ustało ale zato przy jeżdzie zaczęło jeszcze upierdliwiej buczeć - także koniec z półśrodkami!!!
-
[B5 AJM] Wymiana Rozrządu u Mechanika na Podlasiu
Daj znać co wymianiałeś i za ile ... przyd sie tak dla informacji
-
wytarta skora
jak skórka to nawet lepiej bo łatwiej dobrać niż materiał ... wyminienić u dobrago tapicera
-
Demontaż uchwytu pod zestaw głóśnomówiący
Wydaje mi się że ślady pozostaną. A co uchwyt się nie przyda?
-
[ALL B5] kod klimatronika 51 a temp. silnika
mam podobnie - na blacie stałe 80st.C a na klimatroniku 90st.C, w trakcie narastania temp. też jest rozbieżność i narasta od ok. 60stC. Przy mocnym butowaniu auta temp. wskakuje momentalnie na bite 90st.C. Przy załączeniu klimy temp. wskakuje również na 90st.C. Nigdy nie temp. faluje a zmienia się w podanych zależnościach na jedną z tych wartości. Zdaje się że to wina czujnika temp. jest on 4 pinowy i podaje osobno temp. na wskazanie i do komutera, najwidoczniej się sypie i trzeba go będzie wymienić (choć tak jeżdze już kilka miesięcy). Czyżby zródło wskazań na zegarach zmianiało się?
-
Ropa - gnojówka w zimę
nie taniej i bezpiecznie kupić dodatek do diesleka by parafina się nie wytrącała.
-
[B5 1.9 TDI] Brak ciśnienia w Turbinie
Zrób wkocu diagnozę i klej na forum! Jeśli będzie to katallizator przypchany to rozpierdzieli ci turbinę o ile już tego nie zrobił.
-
Czym pompujemy
Eeee tam ponad 100 lat powietrzem pompowano to dla tak minimalnych zalet nie widzę potrzeby.
-
powoli zimówki
Spanky tą oponkę powyżej Fulda przewidziała do cięższych aut. Niemniej może Kristal się sprawdzi.
-
dezynfekcja klimy
Jak pora roku jest najodpowiedniejsza do takiego zabiegu ... myślże że na wiosnę.
-
Swiatło przeciwmgielne
Może wyłączają się z uwagi na wydzielanie ciepła. Pol II lifcie są w zderzaku wiec nie było problemy - tak samo miałem w B2 i B3 (halogeny nie gasły)
-
[ALL B5] Kabelki do tylnych głośników
I bardzo dobrze bo jest okazja położyć jakies sensowne kable
-
[B5 AVG] Jak wyjąć włącznik/przekaźnik awaryjnych
jak sobie przypominam są tam takie plaszki ... są dość oporne ale powinny się nagiąć i włącznik wyjdzie
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
co do firmy to polecam Varta, a parametry to tylko nominalne nie niższe nie wyższe (głównie odnośnie pojemności)
-
[B5 1.9TDI 115KM PD] ...chip i kilka pytan
Do tego motorku potrzeba podchodzić z rozwagą - polecam forum masters tuning, Masters ma, bądz posiadał passata z AJMem w którym sporo grzebał i jest tam spoto informacji. Co do mocy rozsądna jest 145KM
-
Słyszalne paliwo
U mnie też chlupie ... ale jak niemal pełny
-
Szukam dobrego blacharza w 3-mieście
Cóż nie poradzi się na takie zdarzenia Zderzak jak złamany to wycenią do wymiany jak zarysowany tylko to lakierowanie. A błotnik i wzmocnienie przednie całe???? ogólnie dobrze sprawdz auto aby wytkąć przy wycenie wszystkie szkody jedna krata boczna w zderzaku to w ASO ok. 65 zł. Jeśli chciałbyś coś zyskać przy wycenie to zamieszaj że to lakier perłowy. Co do zakładów to mogę polecić ale w Elblągu. Zderzak z II liftu jest inny!
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Mnie jedynie to: http://frakir.man.lublin.pl w oczy kłuje, ale ma się to zmienić