Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majkel_majki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez majkel_majki

  1. Na moje koniec sprzęgła, jeżeli możesz to nagraj film i wrzuć.
  2. Czy kąt oparcia się zmienił to nie zwróciłem uwagi, dla mnie kanapa z polifta wydaje się za to wygodniejsza.
  3. Wał i dyfer też jest do wymiany, wały od manuala i automatu różnią się długością, a dyferencjał ma inne przełożenie. Do tego przekodowanie lub wymiana sterowników przynajmniej silnika i ABS/ESP.
  4. Jak chciałbyś jeździć z kołem zamachowym od rzędówki? Już pomijając dylemat pasuje/nie pasuje to koło jest inne, inna masa i inaczej wyważone.
  5. Nigdy nie zwróciłem na to uwagi, jak włączę to cały czas mam ciepło bardziej lub mniej w zależności od ustawień. Być jest to rozwiązane tak, że intensywność grzania jest regulowana częstotliwością włączania, a nie napięciem.
  6. Ja myślę, że posty do otwarcia działu Sprzedam nabijasz:whistling: ale może się mylę
  7. Możesz go wyjąc i rozebrać, w środku na pewno będzie masa rdzy, glutów ze starego smaru i innego syfu. Zapieczony jest mechanizm i tulejka. Wszystko jest do rozebrania, mycia i smarowania, najlepiej smarem molibdenowym albo litowym, towot się za szybko przeistacza w gluty. Od razu zaznaczam, że ślimacznicy z silnikiem nie wyciągniesz bez oddzielenia komutatora od szczotek, które zostaną przy korpusie mechanizmu, włożenie tego z powrotem na miejsce to jest masa zabawy. Robiłem to kiedyś i drugi raz bym się nie bawił tylko kupił nowy mechanizm, do dostania za ok. 300 zł. Jeżeli jednak chcesz czyścić to bodajże w dziale Warsztat jest opisana regeneracja takiego mechanizmu.
  8. Powtarzam, załóż inne na 100% pewne koła. Moje poprzednie felgi też dały się wyważyć, a 3 były krzywe, a 2 z tego pęknięte.
  9. Zamień koła na jakieś pewne z innego auta i wtedy się przejedź. Przerabiałem taki temat i zdążyłem w międzyczasie połowę układu jezdnego wymienić.
  10. Pogorszenie osiągów wynika z konstrukcji sprzęgła w automacie, do momentu spięcia lock-up masz permanentny poślizg sprzęgła. Z drugiej strony ze świecą szukać kierowcy, który w manualu wykręci katalogowe przyspieszenia i jednocześnie będzie te biegi zmieniał gładko i kulturalnie, a nie jak małpa.
  11. chłopie, ustawienie świateł kosztuje 10-15 złotych. Jedź na stację kontroli pojazdów i się nie kompromituj.
  12. 3 marki pierwsze są ok. Ewentualnie można poszukać coś z całych używek, pełno tego leży a oryginalne wydechy są trwałe i powinieneś znaleźć coś w dobrym stanie za grosze.
  13. Jechać do fachowego warsztatu.
  14. Nie masz gazu w tej klimatyzacji, z tego co piszesz w zeszłym roku Ci ją rozwaliło i ta chmura, którą widziałeś to był Twój czynnik chłodniczy ulatujący w atmosferę. Teraz po roku układ naciągnął wilgoci z otoczenia co na zdrowie mu nie wyszło.
  15. W każdym fotelu z fabrycznym podgrzewaniem są maty w siedzeniu i oparciu, w B5 przy fotelach kubełkowych dodatkowo małe matki w podwyższonych bokach siedziska. U Ciebie to wygląda na uszkodzoną matę lub połączenia elektryczne w oparciu.
  16. Też zaobserwowałem to zjawisko, ale nie wiem z czego wynika. Być możne płytka oporowa pływaka poziomu paliwa w baku jest już nieco zużyta.
  17. Jeżeli będziesz jechał na ostatnim biegu przy obrotach ok. 1500 obr/min. jednostajnie, bez przyspieszania zwłaszcza gwałtownego to o elementy napędu nie ma się co martwić.
  18. Jak skrzynia była zapuszczona to się olej zmienia parę razy w krótkich odstępach czasu, a nie leje wynalazki. Za cenę tego specyfiku kupisz 5 litrów oleju do kolejnej podmianki po 1000 czy 2000 km. Lanie zajzajeru do sprawnej skrzyni jej nie pomoże, a źle funkcjonującej nie naprawi.
  19. Sprawdź czy po przekręceniu kluczyka pracuje pompa paliwa.
  20. To nie wiem w takim razie co ja miałem, na całej długości ramy była uszczelka taka jak w drzwiach, pod zdjęciu tego ta rama nijak nie pasowała. Może taką z B6 wtedy dostałem, ale wyglądała jak z B5.
  21. Jak poradziłeś sobie z podwójną uszczelką drzwi?
  22. Wiem o co chodzi. Sęk w tym, że reszta różnic raczej jest istotna, ja pamiętam, że oddałem tą ramę z polifta bo z jakiegoś powodu nie pasowała, już pomijając inny mechanizm.
  23. Dawno temu próbowałem założyć ramę poliftową i za dużo nie pamiętam, ale: rama nie pasuje, masz inny mechanizm przesuwu szyby. Do tego podwójne uszczelki, a w przedlifcie były pojedyncze. Jeszcze chyba było coś z mocowaniem ramy do poszycia inaczej rozwiązane.
  24. Tylny most masz z 1.8 czy 2.8?
  25. Powiedz kupującemu ocb, a nie kombinujesz albo napraw. Nie ma żadnej opcji przełączenia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.