Treść opublikowana przez Szuder
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
no, no, no... nowe kółeczka są piękne!! bardzo ładnie się prezentują z tym kolorkiem gratki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Data jest do ustalenia, choć nie ukrywam, że mi najbardziej pasuje właśnie 25 sierpnia 2007r. Bo potem, 1 i 8 września 2007r jestem nie osiągalny ;( GM-a napewno nie będzie, więc narazie jestem sam, na 25 sierpnia. Kto jest chętny niech się wpisuje. Zobaczymy ilu się nas uzbiera...
-
[B5 1Z] czy były jakies 2 rodzaje lamp "kolorowych" na tył do a4 ?
a może to auto u Ciebie pod pracą ma założone lampy po II lifcie i one są jaśniejsze (prawie jak cleary red&white)
-
Xenon do lamp firmy Sonar
sonarom nic nie pomoże jedyne rozsądne rozwiązanie, to wymienić na inne lampy, nie koniecznie ori ja polecam FK z ringami
-
co sadzicie o takich lampkach in pro jak to bedzie wygladac
ładniutkie, i co najważniejsze ładniejsze od ori po II lifcie
-
[B5 ABC] Przednie lampy- co sądzicie? (Nowe Foty)
FK, to najlepszy wybór, jak chcesz mieć ładne lampki i jak chcesz się wyróżnić z tłumu seryjnych (ori, po liftach i innych) audi A4
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
bardzo ładnie wygląda. zmiany bardzo, bardzo korzystne. gratuluje! p.s. Jak robiłeś ramki chromowane wokół szyb?? listwą chromowaną?? jaka jest ich szerokość??
-
Moja A4 1.8 T...przed zmianami...i po
seria
-
[B5 ADP] Seryjne A4 1,6 dzień przed giełdą:(
kupisz sobie ładniejsze i z lepszym silniekiem... nie ma co żałować
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM, ale My się chyba nie boimy???? Jak będzie więcej chętnych na spota, to ja oczywiście się pisze Pozdrawiam i zapraszam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
przybywaj [br]Dopisany: 08 Sierpień 2007, 14:04 _________________________________________________wszyscy na wakacjach, ze nikt nie pisze??? :bicz:
-
Moja srebrna A4, po kilku drobnych zmianach....
ładniutka:) i ładna ramka
-
[B5 AEB] A4 1,8T
Seria, seria, seria.... ... ale ładna
-
[B5 2.6 V6] Nowe Modyfikacje...
Nie podoba mi się jak wyglada po Twoich przeróbkach. Jak dla mnie to wiejski tjuning :> Jak można było tak zepsuć takie piekne autko, jakim jest A4
-
[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D
ładniutka, cichociemna, i szybka plany bardzo obiecujące. kierunki przednie koniecznie do wymiany i ładny felunek to podstawa bardzo mi sie podoba
-
[B5 AEB] 1.8T Avant '97
ładna seria, siekawy kolorek, bardzo mi sie podoba, rzuca sie w oczy
-
[B5 ADR] Moje 4 kolka
ładna i niepowtarzalna
-
[B6,3.0 V6] Audiczka - DjLeonn
ładna seria, też taką chcę
-
[B5 AVV] Moja audi a4(zabka)
ładna, ale lampy tył paskudne pozostałe planowane zmiany obiecujące
-
[B5 ADR] Moja skromna zielona fura ;)
mało widać na tej fotce. wygląda jak seria daj większe fotki to pooglądam i coś napisze więcej
-
[B5 AFN] A4 Nowe fotki...
ładniutka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witaj w klubie musisz czytać forum. wszystkie info o spotach będą umieszczane na forum. do zobaczenia na spocie
-
Moja NIUNIA- chyba nie taka najgorsza :-)
ładna seria :th:
-
[B5 AFB 2,5 tdi]Moja Audiczka
wymiana lampek przód i tył by się przydała i będzie miodzio
-
[B5 ABC] B5 2.6 V6 Moje Audi. Nowe foty
ładna seria ładna felga tylko troche mała 17-18" by się przydało i było by pięknie :th: