Treść opublikowana przez arkolek
-
Nasi Siatkarze...
ale plama. siatkarki się nie popisały nieduża różnica. można było to wygrać
-
Strefa Śmiechu
- Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
polecam gre "getaway" http://www.playstation.pl/ps2/games/the-getaway/index.html- [B5 AFB] Problem z ruszeniem gdy postoje w korku - trzęsie mocno autem
mam taki sam problem z ruszaniem, poduszki wymieniłem i nic nie dało. na rozgrzenym silniku dalej trzęsie. stawiam u siebie na sprzęgło. jak wymienie to dam znać jaki efekt- Strefa Śmiechu
nie wrzucaj słodkiego do piwa http://www.kamazutra.be/carlsberg-mentos- Ciekawe i przydatne linki
obejżyjcie ranking awaryjności http://www.automoc.pl/awaryjnosc/- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj :th:- [B5 ADR] Pytanie co do felg
im szersza opona tym większe spalanie. ale nie jest to 5 litrów- Strefa Śmiechu
http://www.wrzuta.pl/film/64mbrxiWhs/idol_z_australii - bez komentarza :>[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 23:04 _________________________________________________http://www.wrzuta.pl/film/2xjsOn4RIg/funnyscares - http://stecu16.wrzuta.pl/film/fvr6a72b5O/smieszne_sytuacje_c.d.[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 23:07 _________________________________________________http://diablowrtkw.wrzuta.pl/film/gtwZOd8yZo/wypadki_www.jeja.pl- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie- [B5 1Z] Audi a4, B5, 00, 1.9 TDI 116 KM - Dolewanie miksolu do paliwa.
wyszukiwarka pomaga i trzeba troszke poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7704.0.html do benzyny też nie wskazane- [B5 ABC] Dahlbackracing
dodaje linka bo kolega zapomniał chyba go podać http://www.dahlbackracing.se/english/main.asp- Strefa Śmiechu
sprytne chłopaki http://www.koreus.com/video/bebe-fighting.html- Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
co do gór to szczawnica, jest pare stoków, fajne puby, jest też blisko do słowacji, ogólnie przyjemna mieścina, można się dobrze pobawić. byłem i polecam http://szczawnica.net/mportal/index.php- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- [B5 ADP] Moje niezawione audi
felgi niszczą jej urok. wrzuć fotki wnętrza. ogólnie fajowa- [B6 2002] Mam problem z centralnym a raczej z pilotem a zresztą sama nie wiem
pilota masz w kluczyku czy oddzielnie? sprawdź 2gim kompletem albo zobacz czy sprawdź baterie- [ALL B5]Moje wozidelko
ładnie się prezentuje. zrób fotki wnętrza i wrzuć :th:- [B6 AVF] lokalizacja bezpieczników
nie wiem jak w twoim modelu ale u mnie są jak otworzysz drzwi kierowcy to w boczku deski jest plastik który trzeba wypiąć. i tam są bezpieczniki- Brzydkie nadkole, POMOCY.
panowie z ciekawości zaglądałem w to miejsce dzisiaj i też pusto chyba tak ma być albo mechaniory coś nam powyciągali :polew: może w etce niech ktoś sprawdzi :oklaski:- [B5 AFN] r16
rozstaw śrub pasuje, opon też ale ET nie bardzo. Optymalne ET 35-45. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5262.0.html- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- [ALL LPG] Długie kręcenie na gazie
kiedyś jeździłem na gazie i wiem, że przy gazie szybciej padają przewody od świec. może to wina kabli- gdzie znajduje sie tabliczka znamionowa?
koło koła zapasowego w bagażniku. trzeba było zapytać w poście o rodzaj silnika- pytanko może banalne ale nie znam odpowiedzi!!!
na tabliczce znamionowej w bagażniku powinieneś mieć naklejke z wyposażeniem itd. i tam też jest rodzaj twojego silnika. jak się nie myle na osłonie rozrządu pod maską też powinno być oznaczenie - Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście