Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arkolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arkolek

  1. ale plama. siatkarki się nie popisały nieduża różnica. można było to wygrać
  2. polecam gre "getaway" http://www.playstation.pl/ps2/games/the-getaway/index.html
  3. mam taki sam problem z ruszaniem, poduszki wymieniłem i nic nie dało. na rozgrzenym silniku dalej trzęsie. stawiam u siebie na sprzęgło. jak wymienie to dam znać jaki efekt
  4. nie wrzucaj słodkiego do piwa http://www.kamazutra.be/carlsberg-mentos
  5. obejżyjcie ranking awaryjności http://www.automoc.pl/awaryjnosc/
  6. im szersza opona tym większe spalanie. ale nie jest to 5 litrów
  7. http://www.wrzuta.pl/film/64mbrxiWhs/idol_z_australii - bez komentarza :>[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 23:04 _________________________________________________http://www.wrzuta.pl/film/2xjsOn4RIg/funnyscares - http://stecu16.wrzuta.pl/film/fvr6a72b5O/smieszne_sytuacje_c.d.[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2007, 23:07 _________________________________________________http://diablowrtkw.wrzuta.pl/film/gtwZOd8yZo/wypadki_www.jeja.pl
  8. witaj w klubie
  9. wyszukiwarka pomaga i trzeba troszke poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7704.0.html do benzyny też nie wskazane
  10. dodaje linka bo kolega zapomniał chyba go podać http://www.dahlbackracing.se/english/main.asp
  11. sprytne chłopaki http://www.koreus.com/video/bebe-fighting.html
  12. co do gór to szczawnica, jest pare stoków, fajne puby, jest też blisko do słowacji, ogólnie przyjemna mieścina, można się dobrze pobawić. byłem i polecam http://szczawnica.net/mportal/index.php
  13. felgi niszczą jej urok. wrzuć fotki wnętrza. ogólnie fajowa
  14. pilota masz w kluczyku czy oddzielnie? sprawdź 2gim kompletem albo zobacz czy sprawdź baterie
  15. ładnie się prezentuje. zrób fotki wnętrza i wrzuć :th:
  16. nie wiem jak w twoim modelu ale u mnie są jak otworzysz drzwi kierowcy to w boczku deski jest plastik który trzeba wypiąć. i tam są bezpieczniki
  17. panowie z ciekawości zaglądałem w to miejsce dzisiaj i też pusto chyba tak ma być albo mechaniory coś nam powyciągali :polew: może w etce niech ktoś sprawdzi :oklaski:
  18. rozstaw śrub pasuje, opon też ale ET nie bardzo. Optymalne ET 35-45. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5262.0.html
  19. kiedyś jeździłem na gazie i wiem, że przy gazie szybciej padają przewody od świec. może to wina kabli
  20. koło koła zapasowego w bagażniku. trzeba było zapytać w poście o rodzaj silnika
  21. na tabliczce znamionowej w bagażniku powinieneś mieć naklejke z wyposażeniem itd. i tam też jest rodzaj twojego silnika. jak się nie myle na osłonie rozrządu pod maską też powinno być oznaczenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.