Treść opublikowana przez muunv
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ja stawiam, ze tak Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Lg G4- wkoncu jest!
Mam go 2 dzien i jest mega. Bateria trzyma naprawde dobrze. 3GB ram robi swoje. Aparat? Lustrzanka nie potrzebna. Mega duzo fajnych opcji aparatu, bardzo rozbudowane. Duzo przydatnych apek. Fajne wykonanie zewnetrze. Na duzy plus mozliwosc kart sd oraz wyjecie baterii. Zobaczymy jak dalej bedzie sie sprawowal. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Jakie masz opony? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
srebrny avant 1.9 TDI by szkodnik
Super się prezentuje Świetna robota z plastidipem. Pokaż wnętrze
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Cóż... Tylko pozazdrościć i życzyć jak najlepiej zrealizowanych planów No i $$ na plany
-
Lg G4- wkoncu jest!
Siema. Dlugo wyczekiwany Lg G4. Wkoncu go odebralem od operatora. Zobaczymy na co stac ten kombajn Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 2004 1.8T [BFB] S-LINE
Możesz wrzucić foto, opisać jak zamontowałeś kamerke? Bo ja mam cam road 4.1 OVERMAX ale mam z nią problem. Za każdym razem gdy wsiadam do auta, to muszę ją ręcznie włączyć. Dwa, jest pod gniazdkiem zapalniczki. Po wyłączeniu zapłonu i tak się świeci, że czerpie prąd.. :/
-
srebrna be siódemka S-line....;)
Sory, nie doczytalem. Ogarnalem tylko fotki Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
srebrna be siódemka S-line....;)
Zmienil sie komfort jazdy na springach?Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Robi robote Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Przegub wewnetrzny- objawy?
Witojcie! Moze ktos mi wytlumaczyc jak objawia sie padniety przegub wewnetrzny? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Dokladka Cupra- ocencie
Bez malowania! Wtedy dokładka traci swój sens. Ma być czarna, musi się odcinać No ja nie zamierzam jej malowac Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
W ASO kupowales? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byłby ktoś w stanie ogarnąć mi FIS'a? Bo mam nie pełnego...
-
srebrna be siódemka S-line....;)
tak to replika od r8 18/8,5j opony 225/40 pasowaly idealnie do b6;) wiec juz na pokladzie 19 BBS Speedline...opony michelin pilot sport. bubson22, jest czego pozazdrościć. Piękna sztuka. Fajnie dobrane elementy i kolorystyka.
-
przegub wewnętrzny
Sory, nie doczytalem Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
przegub wewnętrzny
Wiem z doswiadczenia, ze jak pada przegub to objaw jest taki : na postoju, przy masx skreconych kolach w lewo lub w prawo, cos tam sobie strzela/puka. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Dokladka Cupra- ocencie
Widać że to one wypychają dokładkę. Musisz przyciąć jeszcze...Dzis lub jutro sie za to zabieram Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Jeszcze tylko ramki wokol szyb, grill na czarno i w nocy go nie bedzie widac Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Luźny pedał gazu i małe drobnostki
Co do falujacych obrotow to proponuje Audiole odstawic do gazownika. Pewnir jest zle wyregulowany gaz. Co do ABS, moze padl czujnik. Popros kogos kto ma kabel, zeby podpial Ci pod kompa i zczytaj bledy. Luzny pedal gazu? Sprobuj sie dostac jak najglebiej i zobacz czy zadna sruba sie nie poluzowala. Albo linka do wymiany. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Brak swiatla wstecznego
Jak to zauwazyles? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Syczenie przy puszczeniu gazu/wyłączeniu turbiny - ANALIZA LOGÓW
A moze gdzies jest dziura w dolocie? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Wyciek płynu.
Jesli masz nerwy to wez sie za to. Tak jak koledzy wyzej pisza. A, jesli nie to odstaw auto do warsztatu. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika czarnego B5 z pomaranczowymi lampami kierunkow. Klubowe ramki, tablice WG o ile pamietam. Skrzyzowanie w Gonczycach na S17, stal na swiatlach od strony Zelechowa. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Komfort jazdy na springach -30mm
Siema. Mam zawias 1be ale chce zejsc jeszcze nizej. Mam w planach kupic springi na jakies -30mm. Chodzi mi o to czy komfort jazdy sie zmienia na gorszy? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka