Treść opublikowana przez Armi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Będę... jak co roku
-
Regeneracja Pompowtrysków - Nadarzyn
Robiłem u niego hybrydową pompę wtryskową, wtryski, jeszcze w B5. Swego czasu był, można było zaryzykować stwierdzeniem, że jest najlepszym specem w PL. Teraz podobno częściej zdarzają mu się "wtopy". I nie jest to ten sam Bogdan co kiedyś ale tak tylko słyszałem.
-
Xenon audi jaka barwe polecacie ?
Po pierwsze żarnik żarnikowi nie równy (china/ori), soczewka też(wielkosc/wiek)...stąd często brak efektu ksenonu jak w nowych autach. W każdym 4300k nigdy nie będzie idealnie biała. Białe będzie ~5k. 6k to wyraźna niebieska poświata. Gdybym miał polecić żarniki to 4800k Philipsa CM.
-
B6 DIVISION
Jak zamontujesz tak, że kabelki wyciągniesz w 2 sekundy albo bedziesz mieć wyłącznik to nic nie zrobią. Ja raz musiałem odłączyć obrysy a mam je hmm z 7 lat.
-
SPOTY RADOMSKIE
Z kim się dziś koło 11:30 mijałem w Radomiu w okolicy ulicy Traugutta? Srebrna B5 na WR, z przodu ramka klubowa... Mam na kamerce ale nie chce mi się już o tej porze isc do garażu by wrzucić screena
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Sprytne chowanie felg
-
Dobrzy chiptunerzy
A wiecie jakie są koszty montażu turbosprężarki GTB wraz ze strojeniem? Okolice 5k średnio, niektóre firmy krzyczą 7k. I znajdują chętnych, nie mają potrzeby obniżać cen - takie są prawa rynku (coś jest tyle warte ile ktoś chce za to zapłacić). Mnie to kosztowało mniej niż 3k (ze strojeniem rzecz jasna). Różnica pod względem jakościowym - żadna. Ale jeden woli pojechać do tunera i chwalić się wykresem z logo danej firmy a drugi woli mniej znanego a równie dobrego ale bez rozpoznawalnego jeszcze logo. Na forum (nie piszę nawet o tym forum) napiszesz, że stroił XXX - od razu szacunek. Powiesz, że stroił ktoś inny to będą głosy, że hamowania zawyża A jak wstawisz wynik niemożliwy do osiągnięcia typu prawie 500Nm z hybrydy ARL/AWX ale robił to "znany" tuner to nikt tego nie kwestionuje Ktoś kto się zna, pośmieje się po cichu bo gdy napisze, że wynik jest niemożliwy to zaraz obrońcy znanego tunera napiszą, że zazdrościsz albo jesteś od konkurencji. Morał jest taki: to Ty jeździsz swoim autem i to wydajesz swoje $ i to Ty masz być zadowolony.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Jak na avanta może być Taki w sedanie, byłyby odzwierciedleniem "Every day I see my dream"
-
B6 DIVISION
Daleko mieszkasz, gdyby nie to po podesłałbym Ci namiar na forumowicza, który zajmuje się regeneracją (w tym spawaniem) i malowaniem felg. http://felgi-profil.pl/malowanie_regeneracja_felg_lublin_warszawa_ryki/ Najwyżej zadzwoń do niego albo napisz smsa. Nazywa się Michał ale nicku w tej chwili sobie nie przypomne.
-
Dobrzy chiptunerzy
Podjedź do naszego forumowego kolegi Spanky-ego w Otwocku. http://edc-tuning.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=107
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
W sprawie problemów z hamulcami, poradami co kupić (hamulce) najlepszym specjalistą jest Dev. Tak w ramach problemów w przyszłości
-
[B5 AJM] OGrowóz
Świetnie wygląda i setup zimowy nie straszny (zmiana z lato na zimę)
-
SPOTY RADOMSKIE
Zawsze się zastanawiam jak te zgłębione BMW po WKZ jeżdzą
- [B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
OK, będę dzwonić. Możliwe, że pod koniec bieżącego miesiąca pojawię się w Siedlcach Jeśli chodzi o brakujący pin: O taki jeden skubaniec mi się złamał podczas wyciągania z wtyczki. Reszta pinów (7 sztuk) i 4 wtyczki są całe. Zostawię je na wszelki wypadek gdybym chciał wrócić do podświetlanych na czerwono klamek. Dzięki! Dzisiaj skończyłem zabawę z podświetleniem. Wyszło świetnie, jestem bardzo zadowolony z efektu Wyłączone: Włączone: Podświetlenie przodu: Podświetlenie tyłu: EDIT: Teraz koniecznie muszę wymienić całe podświetlenie wnętrza na ledowe żeby wszystko do siebie pasowało. Tym bardziej mam powód bo chyba żarówka padła w bagażniku - zgasiłem i już się nie zapaliła Na szybko dwa zdjęcia samego RNS-E jak i RNS-E + ambiente a'la A6 C6: Kolejny mod który musi zawitać to kierownica multi (prawdopodobnie z B7) + moduł Bluetooth + obszycie hamulca ręcznego na czarno i nowa gałka zmiany biegów razem z czarnym meszkiem No proszę a myślałem, że Kaju był pierwszy z oświetleniem dekorów
-
SPOTY RADOMSKIE
Wuju to Ty żyjesz? Przejeżdzałem dziś przez Twoją mieścinę, tak btw.
-
B6 DIVISION
Proszę Cię, raz miałem 215/35 i nigdy więcej tak wąskiej opony na lato, a co dopiero 205. Na takiej gumie szybciej w zakręt nie wejdziesz bo strach że polecisz.. To lepiej kupić szerszą felge i dać min 225. Ktoś chce kupić 215/35?
- B6 DIVISION
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Czuję, że to będzie nowy trend w forumowych B5
-
[B5 1Z] A4 TDi
No tak planuje zrobić jeśli tylko uda się ugrać trochę czasu;)Doszła zaślepka, póki co będzie, aż się trafi poducha w dobrej kasie Jak bardzo taka zaślepka różni się od poduszki? Wykonanie, waga? Na zdjęciu wygląda jak prawdziwa, zastanawiam się ile osób może nieświadomie jeździć z zaślepką airbaga.
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Hehe, chyba nie. Nie ma co kupić. S3? Ta sama "buda", 8P - słabe silniki a za wersje poliftowe trzeba wiele dopłacić. Szukam BMW 1 ale to też nie jest łatwy temat.
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Wkurzacie mnie z takimi winter setupami Jest super
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
W B6 na gwincie jeździ się rewelacyjnie w porównaniu do Golfa/A3 czy nawet A4 B5. Kiedyś gdy miałem gwint w B5, kolega przewiózł mnie na gwincie A6 C5 i było to samo co w przypadku B6. Komfortowo.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Dobry wybór
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Zgadzam się. Przód czarny, z boku chrom wokół szyb i+chromowane relingi i czarne listwy. Niespójnie. Setup-u zimowego zazdraszczam