Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Tak pisałem w innym wątku mam problemy z rozruchem auta (i na ciepłym i na zimnym). Vag wywala błąd nastawnika. Wymieniłem sprężynki w pompie ale mechanik mówił, że uszkodzona też jest sekcja. Mechanik, który wymieniał sprężynki powiedział, że można zmienić mapę wtrysku (wgrać program) i auto znów będzie dobrze "odpalać". Drugi mechanik mówił, że jeśli uszkodzenia są zbyt duże to remapping nic nie da. Nie wiem komu mam wierzyć. Czy ktoś po tych logach jest w stanie określić jak bardzo jest zły stan pompy (sekcji)? Statyczne: 000 001 003 004 007 008 010 011 013 023 Dynamiczne: 000 001 003 004 BS: 000 003 004 011
  2. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Chcesz być L5 BIGOS ?
  3. To tak jakby do dobrego garnituru założyć gumowce zamiast pantofli. Jest taniej ale jest też festyn. Tak samo jest w przypadku chromu na metry.
  4. Jestem kompletnie zdezorientowany. Jeden mechanik mówi, że zmiana mapy wtrysku załatwia sprawę uszkodzonej sekcji, inny mówi że nie. Mogę wstawić logi, jeśli da się z nich odczytać odpowiedź na moje pytanie. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? _________________________________________________ Mechanik, który wymieniał sprężynki twierdzi, że sekcja jest "przytarta" ale, że on przesunie o ileś tam pierścień i będzie dobrze. Daje na to gwarancje. Więc chyba przy tym zostanę. W tym wątku wkleiłem logi (jakby ktoś chciał spojrzeć): http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_pompa_sie_konczy_uszkodzona_sekcja_prosze_o_ocene_logow-t131020.0.html
  5. Załamka totalna
  6. Odnośnie obijaczy. Pomalowałem prawie cały samochód bo był porysowany, odebrałem w sobotę a w niedziele jakiś palant bach w moje drzwi. Dobrze, że jeszcze byłem w aucie. Na szczęście nie zrobił wielkich szkód. Ale się gość się wystraszył bo wyskoczyłem do niego z takim impetem jakbym za chwile miał go kijem bejsbolowym okładać. Po roku czasu, stwierdzam że malowanie auta tylko dlatego, że są ryski mija się z celem. Odpryski i wgniotki od kamieni są na progach, masce, tylnym zderzaku. Jak woskowałem ostatnio auto to prawie się załamałem. Ale mam już zestaw naprawczy do lakieru i będę walczył Wracając do tematu to kredka jak i pasta koloryzująca nic nie da na dłuższą metę.
  7. Armi odpowiedział(a) na mich24 temat w 1.9TDI
    Sprawdz vagiem kody błedu. Dla pewności lepiej zrobić pełne logi. Słyszałem już od kilku speców od pomp wtryskowych, że często vag krzyczy nastawnik a okazuje się, że to usterka w pompie.
  8. To audi S4. Opcją przy zakupie b5 był pakiet sport np. zawieszenie 1be, kubełkowe fotele, trójramienna kierownica etc.
  9. Ja kupiłem po gradobiciu i też musiałem malować ale warto było bo przebieg oryginalny i bezwypadkowe auto. Ładne felgi, lekka gleba, xenon i będzie Btw, w b5 nie było pakietu s-line.
  10. Też mi się tak wydaje. Lepiej dozbierać kasę na graty typu wtryski, fmic, może turbo i dopiero jechać na program.
  11. Uwielbiam mechaników rodem z PRL-u i samozwańczych znawców motoryzacji gadających takie bzdury :>
  12. Podejrzewam, że tyle samo. Ja płaciłem 200zł za wymianę sprężyn i amorków.
  13. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Na normalnej drodze nie zawrócisz na 3 razy. Promień skrętu ciężarówki. A elektronika i jej usterki w tym aucie to też osobna bajka :gwizdanie: Tak poza tym to fajne przestronne auto ale bez charakteru.
  14. Pewnie dlatego, że nie jest to powód do dumy W LRY są dwie osoby, które mają seryjne amorki i krótsze sprężyny i trochę narzekają, że zaczepiają. Ja mam większą glebę i nie marudzę. Po prostu muszą ostrożniej a czasem bardzo ostrożnie jeździć.
  15. Poduszki kierowcy, dziwnie odstaje (sądząc po zdjęciach). Ściągaj te pokrowce, lepsze zniszczone siedzenia niż to coś. Gdzieś widziałem, przeróbkę tylnych lamp polegającą na zamalowaniu sprejem na czarno, tego górnego pomarańczowego paska. Na czerwonym aucie wyglądało bardzo fajnie ale nie wiem jak na ciemnym.
  16. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Jak pozna ceny części zamiennych i zwrotność tej krowy to zmieni zdanie
  17. Wywal te pokrowce bo to wioska Możesz ściągnąć znaczki z tylnej klapy, polakierować klamki, kupić welurowe dywaniki, poprawić atrapę poduszki (bo odstaje) etc. Najlepiej popatrz sobie na auta w dziale moja b5 i na pewno szybko znajdziesz inspirację
  18. Widzę, że kolega z .eu do nas zawitał. Nie doczekałeś się na odpowiedz czy lampy będą pasować? Pamiętam jak kiedyś tam napisałem, żebyś wywalił te alu-dekle. Teraz jest dużo lepiej
  19. To odpal jeszcze raz. U mnie na początku było tak, że kontrolka mrygała raz na jakiś czas a później co drugie uruchomienie silnika. A teraz mryga cały czas. I podepnij pod vaga. Bez tego ani rusz.
  20. Niezależnie od tego czy jest -30 czy -60 na sportowych amorkach wjedziesz wszędzie. Auto zachowuje się tak samo jak na seryjnym zawieszeniu. Nie jest konieczne zwalnianie do zera na progach, krawężnikach etc. Przykład: wczoraj jechałem w 5 osób (każda po 80kg wagi) i bagażnik pełen walizek i nic. Normalna jazda. Jak założysz skrócone sprężyny do zwykłych amortyzatorów to przód "kłapie" wszędzie, wystarczy delikatna nierówność i zaczepiasz dziobem. Zapakujesz samochód, zapomnij o jeździe przez tory, krawężniki. Dodatkowo tworzy się głupie przekonanie, że obniżony samochód nie nadaje się do normalnej jazdy. Ja moim parchem wjeżdzam do lasu, polne drogi i nie boję się, że coś uszkodzę czy urwę. Przekonasz się jak kupisz amortyzatory o krótszym skoku
  21. Te które kupiłem są jak poliftowe tylko, że ledy. Ostatnio tak popatrzyłem na moje obecne lampy i powiedziałem sobie: że przód wygląda ładnie ale tył gorzej, więc kupuje ledy żeby była równowaga
  22. Te co wszyscy Nosb, Dawids, Mcm. http://allegro.pl/item1007023223_lampy_nowe_audi_a4_94_00_red_led_diody_tuning_w_wa.html Wcześniej chorowałem na takie: ale jak zobaczyłem je na żywo (na aucie) to mi się odechciało. Piękne są tylko na zdjęciu z aukcji. _________________________________________________ Oświetlenie wnętrza mam ukończone w połowie bo nie pasują mi wszystkie żarówki. Poza tym, wywala bezpieczniki i wczoraj nieświadomie jeździlem bez świateł stop
  23. Koleżanka miała ciemno - brązowe Audi 4000S. Niestety rozbiła go jakiś rok temu. Szkoda, chętnie bym je odkupił. Szczególnie, że było w świetnym stanie. Niewtajemniczeni mylili to auto z polonezem :doh1: Wyglądało mniej więcej tak: ,
  24. Krajowa siedemnastka to nic w porównaniu z tzw. Nadwiślanką 801 (Warszawa - Puławy). Momentami są ładne odcinki ale generalnie Ładne widoki i nic poza tym. Dziura na dziurze, słynna nawierzchnia z płyt. Jak kiedyś tamtędy jeździłem to cały czas miałem wrażenie, że słyszę jęki aluminiowych wahaczy
  25. Fotkę przejściową zrobię w nocy. Siuśki będą jak ogarnę tę pompę bo próbowałem zmieniać dawkę rozruchową ale nic to nie dało. Dalej kiepsko odpala, i w ogóle te dawki paliwa nie chcą się zmieniać. Wstyd straszny, parkuję gdzieś - ludzie się patrzą na auto (myślą - fajne). Wracam, chce odpalić - budą telepie, odpala po 10s, ludzie myślą - ale grat.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.