Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 AHU] MOJA PIERWSZA, W SUPER STANIE
Pomalować a pomalować to jest różnica. Mnie takie rzeczy rażą, nie kupiłbym samochodu w którym ewidentnie odznaczają się elementy niedawno malowane. To oznacza fuszerkę, lakiernika partacza i naprawę byle taniej. Tak w skrócie. Jeśli coś było robione to powinno być zrobione porządnie. Kamilus, sorry za OT w Twoim wątku.
-
[B5 AHU] MOJA PIERWSZA, W SUPER STANIE
KANAL, na pierwszym zdjęciu widać - np. błotnik-drzwi.
-
[ALL B5] chromowana ramka do tablicy rej.
http://www.a4-klub.pl/smf/ramka_pod_tablice_rejestracyjna-b121.0/
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Dawno nie zaglądałem do Twojego wątku a tu takie zmiany. Nosb, rządzisz Mogłbyś mi powiedzieć jakie konkretnie lampy tylne masz zamontowane (link z allegro czy coś w tym stylu). Byłbym wdzięczny.
-
A4 B5 stylizowane na B7 ??
silky silky smooth style - siwa wygląda jak calibra
-
[B5] automat - 1,9 110km czy 90km ?
Plus to cena.
-
[B5 AHU] MOJA PIERWSZA, W SUPER STANIE
2 chipy już to widzę, ktoś Ci kitów nawciskał Felgi okropne, maźnij je na czarno chociaż na chwilę bo na tych to wstyd jeździć. Mnie trochę razi różnica w odcieniach lakieru na poszczególnych elementach np. drzwi - błotnik. Poza tym ok a jak włożysz trochę pracy i kasy to będzie :kox:
-
moje auto
Polecamy wstawić zdjęcia
-
[ALL] Prośba o pomoc w doborze felg
1. Po pierwsze są to repliki wzór ogólnie jest ładny ale jak się kupi 18 cali. 2. Drugi to porażka, sylwetka b5 jest zbyt stara do takich felg, szczególnie w rozmiarze 16
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
A ja depo red white Miałem w planach kupno tych poliftowych, tyle że byłem jeszcze młody i głupi więc przeraziło mnie, ze trzeba przepiąć parę kabli. Kupiłem te które mam i też musiałem przepiąć kable.
-
Spoty LRY - odwołane
NIEAKTUALNE Jeżdżę na czarnych stalówkach. _________________________________________________ A dziś przekonałem się do zdania Rafalekxa(że kołpaki to największe złoo). Widziałem b6 na kołpakach z marketu. Tragedia !! To nawet gorsze niż angel eyes czy ledy
-
[ALL B5] Opony bierznikowane
Tyle, że to kompletnie bez sensu. Skoro za +/- tą samą kasę co bieżnikowane można mieć używane opony. Na opony bieżnikowane jest zwykle tylko rok gwarancji. Już lepiej dać te 400-500zł za używki z 5-6mm bieżnika na których pojeździ się min. 2 sezony jak nie więcej (zależy ile kilometrów się robi). Taksiarze to akurat nie jest dobry przykład
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Jak miałem malucha to mnie średnio co tydzień zatrzymywali i jeszcze szyderczo pytali czy jak zgaszę silnik to później odpali. Uważam, że powinni takich typów zatrzymywać, chodzi mi o pseudo ledy i ksenony w lampach bez soczewki. Nienawidzę egoizmu na drodze.
-
[B5 AGB] S4
Przecież dokładnie widać odcięcie na linii błotnik - drzwi. Akurat na srebrnym aucie wszystko widać. Trzeba być ślepym albo znieczulonym żeby tego nie zauważyć. A tak poza tym to ok, jak każde s4 btw. właśnie na zdjęciach z telefonu widać różnice w lakierze.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Zmieniłem na zimówki bo w lubelskim śnieg. Podobno w Warszawie nawet śladu śniegu nie ma. Dobrze im
-
[B5 AFN] Audi A4 Sedan 1.9 Tdi 110km - moja audiola :)
Przecież tego użytkownika nawet na forum nie ma
-
Gdzie robicie przeglądy techniczne w Warszawie
E tam, to tylko ciemne szyby. Reszty tak jak Ty nie pochwalam ale czarne szyby nie przeszkadzają innym kierowcom.
-
[B5 AFN] Audi A4 Sedan 1.9 Tdi 110km - moja audiola :)
Jak można na samochód mówić "suczka" :polew: :polew:
-
[ALL] Problem z zabezpieczeniem na feldze!?!?!
Turas :wallbash: W razie czego chyba można taką śrubę rozwiercić.
-
PREZESA URODZINY !!!!!!!
NAJLEPSZEGO
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Przecież Somes ma oryginalne LEDy od S6. Sorry ale LEDy za 200zł za allegro to wioska. Króciutki i cieniutki paseczek, jak to wygląda . Jeszcze żeby montowali je tylko właściciele audi, teraz LEDy ma każdy bywalec remiz. Nie ważne czy ma golfa czy calibre, ledy muszą być.
-
[B5 AHU] Pocenie silnika - od kiedy warto sie martwić?
Mi również mechanik mówił, że to normalne tzn że właściwie każda a4 jaka do niego przyjedzie ma ten problem.
-
[ALL B5] Opony bierznikowane
Jak ktoś dużo jeździ po trasach TIR-ów, doskonale wie co to za pasy gumy leżące na poboczu. Tak, to właśnie nalewki opon bieżnikowanych.
-
Motoryzacja nie tylko dla mężczyzn
kompletnie sie nie rozumiecie. proponuję zamknąc temat. stwierdzenie, ze kobieta ktora nie zajmuje sie motoryzacją i innymi ostrymi zajeciami jest księżniczką - jest czystym nadużyciem. moja kobieta jest architektem i ręcze ci, ze zrobiłaby z ciebie mentalną papkę. a motoryzacją sie nie inetresuje.... księżniczka? reasumując - pozwolmy działać instynktowi - a każdy znajdzie swoją mariolę. i vice versa Nie ma znaczenia jaka to jest dziedzina. Chodzi mi o to żeby dziewczyna była zaradna i nie oglądała się tylko na faceta.
-
[ALL B5] Opony bierznikowane
Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać bo to się mści. Ale skoro chcesz to lepiej kupić po prostu używane opony.