Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Pomalować a pomalować to jest różnica. Mnie takie rzeczy rażą, nie kupiłbym samochodu w którym ewidentnie odznaczają się elementy niedawno malowane. To oznacza fuszerkę, lakiernika partacza i naprawę byle taniej. Tak w skrócie. Jeśli coś było robione to powinno być zrobione porządnie. Kamilus, sorry za OT w Twoim wątku.
  2. KANAL, na pierwszym zdjęciu widać - np. błotnik-drzwi.
  3. http://www.a4-klub.pl/smf/ramka_pod_tablice_rejestracyjna-b121.0/
  4. Dawno nie zaglądałem do Twojego wątku a tu takie zmiany. Nosb, rządzisz Mogłbyś mi powiedzieć jakie konkretnie lampy tylne masz zamontowane (link z allegro czy coś w tym stylu). Byłbym wdzięczny.
  5. silky silky smooth style - siwa wygląda jak calibra
  6. Plus to cena.
  7. 2 chipy już to widzę, ktoś Ci kitów nawciskał Felgi okropne, maźnij je na czarno chociaż na chwilę bo na tych to wstyd jeździć. Mnie trochę razi różnica w odcieniach lakieru na poszczególnych elementach np. drzwi - błotnik. Poza tym ok a jak włożysz trochę pracy i kasy to będzie :kox:
  8. Armi odpowiedział(a) na tiger_seba temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Polecamy wstawić zdjęcia
  9. 1. Po pierwsze są to repliki wzór ogólnie jest ładny ale jak się kupi 18 cali. 2. Drugi to porażka, sylwetka b5 jest zbyt stara do takich felg, szczególnie w rozmiarze 16
  10. A ja depo red white Miałem w planach kupno tych poliftowych, tyle że byłem jeszcze młody i głupi więc przeraziło mnie, ze trzeba przepiąć parę kabli. Kupiłem te które mam i też musiałem przepiąć kable.
  11. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    NIEAKTUALNE Jeżdżę na czarnych stalówkach. _________________________________________________ A dziś przekonałem się do zdania Rafalekxa(że kołpaki to największe złoo). Widziałem b6 na kołpakach z marketu. Tragedia !! To nawet gorsze niż angel eyes czy ledy
  12. Tyle, że to kompletnie bez sensu. Skoro za +/- tą samą kasę co bieżnikowane można mieć używane opony. Na opony bieżnikowane jest zwykle tylko rok gwarancji. Już lepiej dać te 400-500zł za używki z 5-6mm bieżnika na których pojeździ się min. 2 sezony jak nie więcej (zależy ile kilometrów się robi). Taksiarze to akurat nie jest dobry przykład
  13. Jak miałem malucha to mnie średnio co tydzień zatrzymywali i jeszcze szyderczo pytali czy jak zgaszę silnik to później odpali. Uważam, że powinni takich typów zatrzymywać, chodzi mi o pseudo ledy i ksenony w lampach bez soczewki. Nienawidzę egoizmu na drodze.
  14. Przecież dokładnie widać odcięcie na linii błotnik - drzwi. Akurat na srebrnym aucie wszystko widać. Trzeba być ślepym albo znieczulonym żeby tego nie zauważyć. A tak poza tym to ok, jak każde s4 btw. właśnie na zdjęciach z telefonu widać różnice w lakierze.
  15. Zmieniłem na zimówki bo w lubelskim śnieg. Podobno w Warszawie nawet śladu śniegu nie ma. Dobrze im
  16. Przecież tego użytkownika nawet na forum nie ma
  17. E tam, to tylko ciemne szyby. Reszty tak jak Ty nie pochwalam ale czarne szyby nie przeszkadzają innym kierowcom.
  18. Jak można na samochód mówić "suczka" :polew: :polew:
  19. Turas :wallbash: W razie czego chyba można taką śrubę rozwiercić.
  20. NAJLEPSZEGO
  21. Przecież Somes ma oryginalne LEDy od S6. Sorry ale LEDy za 200zł za allegro to wioska. Króciutki i cieniutki paseczek, jak to wygląda . Jeszcze żeby montowali je tylko właściciele audi, teraz LEDy ma każdy bywalec remiz. Nie ważne czy ma golfa czy calibre, ledy muszą być.
  22. Mi również mechanik mówił, że to normalne tzn że właściwie każda a4 jaka do niego przyjedzie ma ten problem.
  23. Jak ktoś dużo jeździ po trasach TIR-ów, doskonale wie co to za pasy gumy leżące na poboczu. Tak, to właśnie nalewki opon bieżnikowanych.
  24. kompletnie sie nie rozumiecie. proponuję zamknąc temat. stwierdzenie, ze kobieta ktora nie zajmuje sie motoryzacją i innymi ostrymi zajeciami jest księżniczką - jest czystym nadużyciem. moja kobieta jest architektem i ręcze ci, ze zrobiłaby z ciebie mentalną papkę. a motoryzacją sie nie inetresuje.... księżniczka? reasumując - pozwolmy działać instynktowi - a każdy znajdzie swoją mariolę. i vice versa Nie ma znaczenia jaka to jest dziedzina. Chodzi mi o to żeby dziewczyna była zaradna i nie oglądała się tylko na faceta.
  25. Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać bo to się mści. Ale skoro chcesz to lepiej kupić po prostu używane opony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.