Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Odpryski można malować samemu. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zestaw_naprawczy_do_lakieru_jak_uzyc-t94033.0.html
  2. Hmm jakoś mnie to nie dziwi. hebda, sprawdź tarcze i zegar. Chyba nie może być innej przyczyny(skoro odpada przekłamanie przez opony).
  3. Jak nigdy, zgadzam się z Tobą. Ale jak 18 to i gleba. Inaczej pasować nie będzie.
  4. Armi odpowiedział(a) na xo83 temat w 1.9TDI
    Zmień mechanika. To zwykły naciągacz a nie mechanik. Albo powiedz mu, że jeszcze jeden taki numer to zrobisz mu taką reklamę, że się wszyscy w okolicy dowiedzą jakie wałki wkręca.
  5. Ja też czasem żałuję. Teraz widzę różnicę między oryginalnymi a tymi na metry. Żeby było śmieszniej dostałem te chromy ale wiem, że były kupowane na allegro za 100zł
  6. Armi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Potwierdzam. Jak wozi tyłem i tylko na nierównej drodze to na pewno amortyzatory.
  7. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Robert a możesz powiedzieć jaki kabelek kupiłeś? Link byłby mile widziany. Zastanawiam się czy sobie vaga nie sprawić
  8. Nawet na rondzie obowiązuje "żelazna zasada prawej ręki". Jak się nie jest pewnym jak jechać lepiej jest ustąpić osobom po swojej prawej stronie. W tym przypadku też tak było. Skoro zamierzałeś zjechać z ronda pierwszym zjazdem to powinieneś wjechać na zewnętrzny pas i z niego zjechać. Pas wewnętrzny jest dla skręcających w lewo i zawracających na takim rondzie (w ten sposób nie "przeszkadzasz wjeżdżającym na rondo i osobom, które zjeżdżają pierwszym zjazdem)
  9. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Ok, to ja wezmę laptopa.
  10. Stare ale jare http://www.youtube.com/watch?v=ctr-t0LxD9w
  11. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Dęblin/ Piła to pewnie jakiś trep albo przyszły trep Mój kolega Koozi, dostał naklejkę, jest na forum ale się nie przywitał :bicz3: Muszę go pogonić.
  12. Świetnie to wygląda. Prawie tak samo dobrze jak oryginalne halogeny.
  13. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Ja też jestem chętny na spot w następny weekend _________________________________________________ Kowi, a Conti z a4.clubu to jeździ białym avantem B5 na WM? Nie przyczepił sobie jakiś ledów w miejsce halogenów? Już 2 razy widziałem w Dęblinie taki samochód. I tak się zastanawiam czy to nie jego.
  14. Jeśli halogeny to oryginał. LED to wioska, trochę. Parę aut na forum się znajdzie. Szukaj w dziale moja B5. Kolega f-16mysliwiec ma takie na pewno.
  15. Nie wiem czy to coś pomoże ale wrzucam skan z magazynu motor o malowaniu odprysków.
  16. To nie fotka.pl tylko dział techniczny.
  17. Oj nie, nie psuj sobie auta ringami Powiększ sobie zdjęcie: Ładna poliftowa A4, alufelgi, oryginalny chrom a wszystko popsute tymi światłami Też byłem napalony na ringi ale na szczęście zobaczyłem jak to na żywo wygląda i mi przeszło. Zrobiłem zdjęcie "jako przestrogę"
  18. Armi odpowiedział(a) na kvs temat w Audi A4 B5
    Zaciski do sprężyn Czego to ludzie nie wymyślą, żeby zarobić. Chociaż amatorzy taniego tuningu zaraz się znajdą i kupią. W ten sposób "tanio i bezpiecznie" się obniża calibry albo golfy.
  19. Wzór jest za mały na 17. Szukaj innych, najlepiej oryginalnych.
  20. Świetny kolor Ja bym w do planów dołożył: białe kierunki boczne i światła zespolone. Bardzo ładne auto.
  21. Duże? Dziwne podejście. 17' to a4 to minimum.
  22. Mi osobiście sprężyna nie pękła ale moim dwóm kolegom tak. U obu dobiegały z bagażnika dźwięki latających gratów (turlanie, zderzanie się ze sobą). Pierwszy wymienił sprężyny dopiero jak mu auto siadło. A drugi jeździ z pękniętą dalej
  23. Felgi same w sobie nie są złe, tylko trochę za małe. Wyglądają jak 15 ale pasują do lamp przednich.
  24. Gówniany egzemplarz i przebieg pewnie też kosmiczny. Ja zapłaciłem za auto sporo i poza wymianą wahaczy (2 w ciągu roku użytkowania w tym jeden od razu po kupnie), filtrów, oleju nie robię nic. Kupujcie diesle za 15k to też będziecie mówić, że audi się psuje. Moich dwóch kolegów z pracy też kupiło okazyjnie a4 i narzekają, że się psują.
  25. Zrób zdjęcie przed wymianą. Żeby w przyszłości nadgorliwy kupujący nie rzucał tekstami, jak Twój kolega.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.