Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dla mnie Grzesiu to frajda i przyjemność przy samochodzie pogrzebać [br]Dopisany: 07 Luty 2009, 21:28_________________________________________________a nie wspomnę o pucowaniu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja nawet przy domu umyłem furmankę przy tej pogodzie ,ale zajeb....samemu se autko wygłaskać
-
[ALL B6] czymozna podłaczyc pod radio z navi ?????????????
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t41310.0.html;highlight=w+zagl%C3%B3wkach poczytasz i coś znajdziesz na pewno
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
:kox: śliczniutka :>
-
[B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)
Śliczna jest . Jeszcze lampki poliftowe ściema szyb no i gleba tak jak napisałeś
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.nimportequi.com/video_popupNEW.php?id_video=82 :polew:
-
[B5 ADR] Akumulator w ADR
44Ah to trochę mało. Fiat 126P elegant wychodził z fabryki i miał 36Ah przy dwóch cylindrach ale audi ma cztery 44 to dziwne trochę .
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Ale to moje zdanie ja bym trochę w grafit poszedł przy felunku bo za jasne są do tego koloru . Chociaż NOSB pokazał ładną furmankę teraz patrząc grafit bardziej pasuje niż chrom ( ale to moje zdanie )
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ze 20 dychy [br]Dopisany: 06 Luty 2009, 20:56_________________________________________________ adaś ja tobie więcej chyba winny a jeszcze bym chciał zrobić logi jeszcze raz bo mi już suszarka się wyłączyła parę razy ,a ze teraz ma trochę czasu to se poświecę samochodowi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Malbork nie zając zamku tak szybko nie rozbiorą :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 19:52_________________________________________________a kiedy spot to nich fioletowy się wypowie
-
Spoty Olsztyńskie
my adadurowi będziemy płacić w 50 za ramki to chłopak się zdziwi jak przeczyta ten artykuł :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
http://www.elblag24.pl/elblag,region_malzenstwo_falszowalo_pieniadze,19519,0,0,0.html uważać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak to co spota trzeba skręcić :kox: pw powysyłać i się spotykamy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 17:36_________________________________________________http://www.elblag24.pl/elblag,region_malzenstwo_falszowalo_pieniadze,19519,0,0,0.html Adaś uważaj jak ci ktoś zapłaci za ramki i będzie chciał resztę :polew:
-
[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta
o kutwa kozak że ch... zaczynam powoli zmieniać zdanie ale z przewagą na grafit ( narazie )
-
[INNE] Moje stare poczciwe Subaru
żal że szprzedaleś takie cudeńko ;(
-
Strefa Śmiechu
dzieciak daje rade
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tyle czasu na forum a dopiero się ujawniasz?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak nie jak tak zapraszamy czym nas więcej tym lepiej :kox:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
się pomyśli :polew: [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 10:22_________________________________________________ponoć ramki wysłane wiec niedługo będzie trzeba spota skręcić
-
[B5 AJM] Jak wyjąć radio Symphony ?
http://www.allegro.pl/item519458037_klucze_wyjmaki_do_dem_radia_merc_vw_audi_9324.html to masz do radia potrzeba 4 ale dwoma dałem rade [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 19:27_________________________________________________i nie musiałeś zakładać dwóch wątków wystarczy trochę poczytać i użyć szukajki
-
[B5 ADR] Duże spalanie na LPG
jest tyle tematów na temat lpg . Czytać ci się nie chce
-
[B5 AAH] moje Acztyry
drewienko [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 13:33_________________________________________________ale to jest kwestia gustu ,a o gustach się nie gada
-
[B5 AAH] moje Acztyry
Ładna jest tylko jeszcze lampy przednie po II lifcie + zenon , felunek no i haczyk bym zdjął
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jeżdżę z pasażerem i wystawiamy ręce jak skręcam
-
Spoty Olsztyńskie
Za to spamowanie jak najbardziej