Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trewor87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trewor87

  1. Montaż kół 20" przy seryjnym zawiasie to bardzo kontrowersyjne posunięcie stylistyczne... Szczerze odradzam, wielu mi tutaj przytaknie, ale oczywiście ostateczna decyzja należy do Ciebie. Wymiana samych sprężyn już coś da. Więc jeśli nie chcesz wymieniać całego zawieszenia to pomyśl chociaż o springach.
  2. Eibach (mowa o Pro-Kicie) to opcja najmniej tracąca na komforcie. Wg mnie idealna do codziennego użytkowania. Auto przyjemniej się prowadzi, ale nie ma cech "zawieszenia sportowego" (twarde, sztywne itp). Jakby co, to zapraszam, mogę dobrać komplet nowych. Konkretnie pod auto/silnik/naciski, więc nie będzie problemów jak u kolegi fatboyA4 Co masz na myśli? Chcesz "sportowe amortyzatory" zestawić z seryjną sprężyną, czy sprężyny również zmienić? Jak to pierwsze to dobrym rozwiązaniem może być Bilstein B6. Nie bierz nic ze skróconym tłoczyskiem pod seryjną sprężynę, bo szybko uśmiercisz amor
  3. W Avantach najczęściej hałaśliwa jest tylna roleta. Niestety trzeba albo kombinować z filcami itp albo do tego przywyknąć. Jeździłem B6/B7 na różnych gwintach i za każdym razem miały one spory zapas komfortu/wybierania nierówności. Nie były to taborety wyginające karoserię, a skrzypienia są. Fakt, AP nie należy do najniższych gwintów. Jak szukasz opcji hardcore to mogę Ci sprawdzić H&R Low
  4. Znam Bajera kilka ładnych lat. Chodząca encyklopedia jeśli chodzi o VAGi. Do tego "poukładany". Podstawiałem mu swoje Biturbo i miałem pewność że nie będzie nim latał w nocy po Gdyni/ Gdańsku bo "fajny i szybki". A jak wiemy nie każdy warsztat daje taką gwarancję... Również szczerze polecam
  5. Trewor87 odpowiedział(a) na pablomeg temat w Pomorskie
    Carmasters to już nie trójmiasto a Kartuzy, ale warto się do nich wybrać
  6. Nie tyle stricte w Warszawie, ale w Markach jest clear-sound. Oni powinno to ogarnąć fachowo --> http://clear-sound.pl/
  7. Trewor87 odpowiedział(a) na BloodOmen temat w Audi A4 B7
    Ja bym to nazwał tak, że będzie "znośnie" -30mm nie jest ekstremalnym obniżeniem, ale już jest to krok w dobrą stronę.
  8. Tak, ale musisz zastosować pierścień centrujący, bo B7 ma centrowanie 57,1 edit, nie odświeżyłem i nie widziałem że już padła odp
  9. Wejdzie i to że tak powiem "aż nadto". Opona za mała... 195/65 to minimum
  10. Trewor87 odpowiedział(a) na michałswd temat w Audi A4 B6/B7
    Wtedy mierzyłeś to na tarczę 385
  11. Identyfikator z reguły wieszam sobie przy pasie, ale tym razem faktycznie wpadł do schowka i w ogóle go nie ruszałem. Kręciłem się tu i ówdzie, z akcentem na miejsca gdzie był cień/klima Tak, wiem że coś tam sypnął. Nie wiem w sumie czemu. Pracuje równo i normalnie jedzie. Czasami pogubi trochę zapłon ale i na to mamy już patent, z którym mam nadzieję na dniach ruszyć. Teraz pokarałem go trochę na Manii i jakoś tak nie sypał Up 22.08 Kolejne mody w silniku. Auto jeździło fajnie ale ciągle był problem z gubieniem zapłonu. Przyszła więc pora na wymianę cewek. Za namową Cieplaka sięgnąłem po cewki z FSI, bez modułów zapłonowych. Po wymianie wziąłem go na testy i taki szatan się zrobił że po kilkuset metrach zrzuciło wąż Ale wszystko ogarnięte, na nowo skręcone, auto dmucha srogo i jedzie baardzo przyjemnie. Przy okazji mała zajawka kolejnej nocnej sesji, tym razem w wykonaniu Conek Foto Edit 03.11 Auto na dniach idzie na sprzedaż. Bez foteli. Dla zainteresowanych mogę zostawić koła i hamulce
  12. W Twoim przypadku to pompowanie było kluczowe, bo to jest takie samo sterowanie fotela jak reszta elektryki - idzie po tej samej wtyczce. Ale jeśli Świstak ma fotele tylko grzane, bez żadnej regulacji w prądzie, to już będzie miał trochę więcej zabawy
  13. Trewor87 odpowiedział(a) na BloodOmen temat w Audi A4 B7
    Możesz wziąć kit o stałym obniżeniu. Możesz nawet wziąć same sprężyny. Wszystko jest kwestią tego jaki zakres obniżenia Cię interesuje. + w przypadku kitu trzeba mieć na uwadze to że jak już auto posadzisz na takim zawiasie to nic z wysokością nie zrobisz. Gwint ma tą przewagę że dopasujesz sobie wysokość auta stricte pod swoje zapotrzebowanie. Temat kół "min 18"" wygląda tak, że bez obniżenia nie warto inwestować w nic powyżej 17". Duża felga na seryjnym zawieszeniu wygląda po prostu źle
  14. Trewor87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czarne koło to ogólnie ciężki temat. Zlewa się z oponą, ginie itp. Szczególnie w czarnym aucie. Czerń na feldze pasuje tylko do typowego ulicznego zakapiora. Ale wtedy z kolei chromy out
  15. Trewor87 odpowiedział(a) na MariuszBDG temat w Audi A4 B5
    MTS jest najlepszy! Heh, co innego mam powiedzieć jak m.in. to mamy w ofercie? Do komfortu wybierania nierówności przez Eibacha MTSowi będzie daleko, jednak za tą cenę i tak uważam że to przyzwoita oferta. No i plus nowego zawieszenia jest taki że dostajesz 2 lata gwarancji.
  16. Trewor87 odpowiedział(a) na MariuszBDG temat w Audi A4 B5
    W przypadku MTSa wszystkie amortyzatory mają skrócone tłoczysko
  17. Równo z nadkolami, patrząc na auto centralnie od boku, czy jeszcze chcesz wypychać koła dystansem? Ja tam wyznaję zasadę, że jak zgrywać koła z nadkolem, to tylko na gwincie. Same sprężyny mogą nie podołać. Ewentualnie jakiś sztywniejszy kit, ale tu też wpadasz w pułapkę jednego obniżenia, bez możliwości regulacji.
  18. Zbyt ogólne pytanie. Nie wiadomo co chcesz uzyskać, co jest dla Ciebie "ok". Nie podałeś parametrów felgi i opony (ET, szerokość, profil i szerokość opony)
  19. Raczej mówisz o 16" w normalnych, fabrycznych szerokościach, więc o jakim "naciąganiu" tu mowa? Wg mnie na takie 16, które pewnie będą miały z 6,5-7J takie 225 to dużo za dużo
  20. Jeśli chcesz równać koła do nadkoli to odradzam sprężyny. Wtedy już wszystko musi być dograne porządnie i na sztywno.
  21. A jaki masz gwint? U mnie siedzi KW V1 i w moim odczuciu jest bardzo komfortowo, nawet pomimo profilu opony 35. Ale jeśli nadal chcesz odejśc od gwintu to śmiało mogę polecić springi Eibacha Mają komfortową charakterystykę. Pro-Kity obniżają o ok 30mm. W tym zakresie można jeszcze działać na seryjnym amortyzatorze. Te o skróconym skoku są miłym ale nie obowiązkowym dodatkiem. A jeśli budżet pozwoli to polecam B12 Pro-Kit
  22. W razie czego pisz, coś wymyślimy...
  23. Pro-Kity spokojnie można zakłądać do seryjnych amorów
  24. Ja polecam ten zakład: http://clear-sound.pl/tapicerka
  25. W tej cenie masz już wliczoną przesyłkę z Niemiec prosto pod Twój dom. Ciężko będzie zrobić to taniej. Tak jak wyżej było napisane -30 podawane na stronie to wartość liczona od zawieszenia standardowego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.