Treść opublikowana przez antonio
-
[ALL B6] Czy polecacie takie piękne 16 alufelgi i czy będą pasowały?
kiedyś kupiłem od BOPSS'a replikę A8 w 17 calach i nie pogiąłem. Teraz mam replike 18" i narazie jest OK - oby tak dalej pozdro antonio
-
[ALL B5] Co myślicie o tych felgach i co do nich potrzebuję ?
zadzwoń do gościa i zapytaj o średnice otworu centralnego wyglądaja nawet fajnie, tylko te 5 otworów za dużo bo ma 2 rozstawy wrzuc też zjęcie swojej audi żeby mozna było sobie wyobrazić je na aucie
-
[B7 BLB] Moje czarne 4 kółka - UPDATE (169,4KM i 385,0Nm)
- [B5 AFN] Nowe oczka niuni
to mają lipe :gwizdanie: moim zdaniem za niebiesko[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 22:28_________________________________________________a dlaczego uważasz że są ori?? Żarniki zawsze można wymienić- [ALL B6] Spryskiwacze reflektorów
http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_pomorska_a4_tdi_komentujcie-t37262.0.html na 1szej i 5tej stronie masz zdjęcia- [B5 AVG] Kopci powyżej 3500 obr., dziura podczas przyśpieszania
proszę jak na talerzu :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html poczytaj i pooglądaj, tam jest filmik jak to zrobić jak nie masz VAG-a poczytaj wątek o spotach w twojej okolicy napewno ktos zawsze na spotkaniach ma VAG-a- [ALL B6] Spryskiwacze reflektorów
jak masz w kabinie koło włącznika świateł pokrętełko od ustawiania świateł to masz nie ORI ksenony :gwizdanie:- [B5 AVG] Kopci powyżej 3500 obr., dziura podczas przyśpieszania
Nie wyróżniaj tutaj bardziej i mniej doświadczonych kolegów zapnij mu VAG-a posprawdzaj błędy i zrób logi i wrzuc na forum- [B5 AFN] Nowe oczka niuni
ładnie wyszło- [B6 AWX] Wyciek paliwa
musisz dokładnie zlokalizować wyciek zobacz przy filtrze paliwa- [B6 AVF] Gdzie jest czujnik poziomu paliwa (avant) ?
poszukaj w bagażniku- [B6 AWX] Spalanie przy większych prędkościach
blisko 8 litrów na 100km przy 170~180 km/h- [B5 AHU] Problem z odpalaniem
potocznie mówiąc: elektromagnes szwankuje :gwizdanie:- [ALL B6] Jakie wybrać zawieszenie ?
zawieszenie 1BE- [ALL B6] Wytarty przełącznik świateł
wyszło w miarę dobrze, szkoda że nie jest ułożony w pozycji "0" tak jak ori ale git najważniejsza jest satysfakcja właściciela (użytkownika)- [ALL B6] Jakie wybrać zawieszenie ?
jak założysz amorki od s-line'a to odczujesz większą twardość- [B5 AKN] Ciężko zapala na ciepłym silniku
gutek1777 zrób jak uważasz, ja Ci tylko podpowiedziałem co zrobiłem u dziewczyny w 1.9TDI jeżeli chcesz odrazu wydać na pompę grubą kaskę to wydaj a jak nie to spróbuj tego urządzonka (to tylko 100zł) więc chyba warto spróbować Pozdro Antonio- [B5 AKN] Ciężko zapala na ciepłym silniku
cięzki rozruch na ciepłym silniku to wina pompy, więc żeby teraz nie wydac ponad 2 tysiące czy tam ile kosztuje pompa to zamontuj to urządzonko. Ten chłop co to sprzedaje jak powiesz mu telefonicznie do jakiego motoru to potrzebujesz to powie Ci pod które piny ECU to podpiąć schowasz to pod ECU i nawet nikt nie zauważy, że takie coś tam jest[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 13:23_________________________________________________jak kupisz używana pompe to może byc tak samo jak teraz masz a nowa kosztuje- [B5 AJM] wskazówka temperatury stoji cały czas w miejscu
czujnik temperatury jest w głowicy lub też w bloku silnika dokładnie nie pamiętam- [ALL B5] Uciekajacy plyn z chlodnicy i plamy na silniku
a węże które idą do zbiorniczka wyrównawczego mają dobrze zaciśniete opaski? albo którys wąż jest dziurawy i pod wpływem temperatury gdy wytwarza sie ciśnienie wypycha płyn jak uszczelka pod głowicą pomiędzy cylindrami jest walnięta to też będzie płyn wysadza do góry- [B5 AJM] wskazówka temperatury stoji cały czas w miejscu
to że ona przesuwa się minimalnie w prawo to normalne może musisz skasować błąd, albo jest jakieś zwarcie przy kostce tej którą podpinasz pod czujnik- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja pod Gajosa mam 41km a na Matarnię 36,5km :gwizdanie: i na Matarnię mam lepszą drogę - ładniutki asfalcik bez dziur i studzienek mówię o obwodnicy- [B5 AKN] Ciężko zapala na ciepłym silniku
jak ściągniesz kabel z czujnika to odpala super bo dostaje zawsze dawkę rozruchową taka jak na zimnym silniku. a to urządzonko podpinasz w jeden kabel który idzie do czujnika temperatury (rozcinasz go i dajesz go pomiedzy) i dajesz prąd i mase, lub pod 3 piny ECU ustrojstwo ma 4 kabelki - 2 niebieskie ( te które podpinasz pod czujnik temp) czerwony PRĄD i czarny MASA[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 08:27_________________________________________________gutek1777 wymieniłeś czujnik i jest OK??- [ALL] Klimatyzacja działa czy nie ?
jest za zimno na dworzu i klima teraz nie będzie działać- [B6 AWX] Rozładowujący się akumulator
u mnie kiedyś jak miałem jeszcze Audi B4 to raz auto odpalało a raz nie - przyczyną była jedna cela w aku "zawieszała" się i automatycznie aku nie miał 12 V było tak że w ciągu dnia odpalałem auto 5 razy a za 6-stym prądu brak - [B5 AFN] Nowe oczka niuni