Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. kiedyś kupiłem od BOPSS'a replikę A8 w 17 calach i nie pogiąłem. Teraz mam replike 18" i narazie jest OK - oby tak dalej pozdro antonio
  2. zadzwoń do gościa i zapytaj o średnice otworu centralnego wyglądaja nawet fajnie, tylko te 5 otworów za dużo bo ma 2 rozstawy wrzuc też zjęcie swojej audi żeby mozna było sobie wyobrazić je na aucie
  3. to mają lipe :gwizdanie: moim zdaniem za niebiesko[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 22:28_________________________________________________a dlaczego uważasz że są ori?? Żarniki zawsze można wymienić
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_pomorska_a4_tdi_komentujcie-t37262.0.html na 1szej i 5tej stronie masz zdjęcia
  5. proszę jak na talerzu :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html poczytaj i pooglądaj, tam jest filmik jak to zrobić jak nie masz VAG-a poczytaj wątek o spotach w twojej okolicy napewno ktos zawsze na spotkaniach ma VAG-a
  6. jak masz w kabinie koło włącznika świateł pokrętełko od ustawiania świateł to masz nie ORI ksenony :gwizdanie:
  7. Nie wyróżniaj tutaj bardziej i mniej doświadczonych kolegów zapnij mu VAG-a posprawdzaj błędy i zrób logi i wrzuc na forum
  8. ładnie wyszło
  9. antonio odpowiedział(a) na konrads temat w 1.9TDI
    musisz dokładnie zlokalizować wyciek zobacz przy filtrze paliwa
  10. poszukaj w bagażniku
  11. blisko 8 litrów na 100km przy 170~180 km/h
  12. potocznie mówiąc: elektromagnes szwankuje :gwizdanie:
  13. zawieszenie 1BE
  14. wyszło w miarę dobrze, szkoda że nie jest ułożony w pozycji "0" tak jak ori ale git najważniejsza jest satysfakcja właściciela (użytkownika)
  15. jak założysz amorki od s-line'a to odczujesz większą twardość
  16. gutek1777 zrób jak uważasz, ja Ci tylko podpowiedziałem co zrobiłem u dziewczyny w 1.9TDI jeżeli chcesz odrazu wydać na pompę grubą kaskę to wydaj a jak nie to spróbuj tego urządzonka (to tylko 100zł) więc chyba warto spróbować Pozdro Antonio
  17. cięzki rozruch na ciepłym silniku to wina pompy, więc żeby teraz nie wydac ponad 2 tysiące czy tam ile kosztuje pompa to zamontuj to urządzonko. Ten chłop co to sprzedaje jak powiesz mu telefonicznie do jakiego motoru to potrzebujesz to powie Ci pod które piny ECU to podpiąć schowasz to pod ECU i nawet nikt nie zauważy, że takie coś tam jest[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 13:23_________________________________________________jak kupisz używana pompe to może byc tak samo jak teraz masz a nowa kosztuje
  18. czujnik temperatury jest w głowicy lub też w bloku silnika dokładnie nie pamiętam
  19. a węże które idą do zbiorniczka wyrównawczego mają dobrze zaciśniete opaski? albo którys wąż jest dziurawy i pod wpływem temperatury gdy wytwarza sie ciśnienie wypycha płyn jak uszczelka pod głowicą pomiędzy cylindrami jest walnięta to też będzie płyn wysadza do góry
  20. to że ona przesuwa się minimalnie w prawo to normalne może musisz skasować błąd, albo jest jakieś zwarcie przy kostce tej którą podpinasz pod czujnik
  21. ja pod Gajosa mam 41km a na Matarnię 36,5km :gwizdanie: i na Matarnię mam lepszą drogę - ładniutki asfalcik bez dziur i studzienek mówię o obwodnicy
  22. jak ściągniesz kabel z czujnika to odpala super bo dostaje zawsze dawkę rozruchową taka jak na zimnym silniku. a to urządzonko podpinasz w jeden kabel który idzie do czujnika temperatury (rozcinasz go i dajesz go pomiedzy) i dajesz prąd i mase, lub pod 3 piny ECU ustrojstwo ma 4 kabelki - 2 niebieskie ( te które podpinasz pod czujnik temp) czerwony PRĄD i czarny MASA[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 08:27_________________________________________________gutek1777 wymieniłeś czujnik i jest OK??
  23. jest za zimno na dworzu i klima teraz nie będzie działać
  24. u mnie kiedyś jak miałem jeszcze Audi B4 to raz auto odpalało a raz nie - przyczyną była jedna cela w aku "zawieszała" się i automatycznie aku nie miał 12 V było tak że w ciągu dnia odpalałem auto 5 razy a za 6-stym prądu brak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.