Treść opublikowana przez antonio
-
[B7 BLB] Metaliczny dźwięk przy odpalaniu silnika
Piero Twoje przeżycia z przekładką naprawde mrożą krew w żyłach dobrze, że wszystko sie udało i jesteś zadowolony
-
[B5 AKN] Ciężko zapala na ciepłym silniku
wcześniej był kąt wtrysku poprawiany i dalej była lipa więc żeby nie bulić za pompę kupiłem takie coś i narazie wszystko jest bez zarzutu golfik robi codziennie 50 km - w silnikach AHF i ALH to typowe po przebiegu silnika ponad 150k km aha gutek1777 jeszcze jedno - ściągnij czujnik temperatury cieczy chłodzącej ten co jest w głowicy (chyba w głowicy, w 1.9 jest w głowicy a w 2.5 to nie wiem dokładnie) i spróbuj wtedy odpalić powinien odpalić od kopa bez grzania świec ale nie będzie pokazywać temeartury na wskaźniku
-
[B5 AKN] Ciężko zapala na ciepłym silniku
zacznij od zaworka zwrotnego - może zaworek albo te oringi w Golfie mk IV z silnikiem TDI AHF 110 PS dziewczyna miała ten sam problem i załatwiłem go za kwotę 90 zł kupiłem coś takiego http://www.allegro.pl/item598393548_zle_odpala_omega_opel_dti_dtl_bmw_tds_td_vw_tdi.html to ustrojstwo po przekręceniu zapłonu oszukuje ECU mówiąc mu że silnik jest zawsze zimny i po odpaleniu i minięciu około 12 sekund urządzonko przestaje działać i jazda... nawet nie trzeba grzać świec
-
[B6 AVF] Przegrzewanie silnika i brak ogrzewania
ja też zapłaciłem za kpl. rozrząd z pompą wody, płynem i tymi rolkami wyszło mnie prawie 1400 zł najdroższy był napinacz hydrauliczny ale naszczęście zmiana rozrządu u mnie tak co 3 lata
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja mam CASTROL EDGE Diesel z normą 505.01 5W30 lub 5W40 ale dokładnie nie pamiętam
-
Strefa Śmiechu
może było już ale to takie z innej beczki słuchając patrzcie na zdjęcia http://www.youtube.com/watch?v=-POyYKk4b-k
-
[B7 BLB] Metaliczny dźwięk przy odpalaniu silnika
skoro damiancj również ma BLB to niech sprawdzi to co mu powiedziałeś bo może narobić mu się większa kaszanka
-
[ALL] Nowy sposób na montaż CB
tak jak ma kolega audiii a4 mialem radio zamontowane w audi B4 :> ale moim zdaniem jak jest gdzie radyjo schować to lepiej mieć schowane :gwizdanie:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
myślę, że nie przeważnie jak auto ma już troszkę przejechane to ludzie leją półsyntetyk mój ojciec do 1.9TDI 110 PS w A6 przy przebiegu 200.000 (nie potwierdzonym) leje półsyntetyk
-
[ALL B6] Wytarty przełącznik świateł
jak dostaniesz paczkę to spróbuj zaadoptować i wrzuć foty
-
[B7 BLB] Moje czarne 4 kółka - UPDATE (169,4KM i 385,0Nm)
jakby miał brudne opony to by było lepiej widac jak opadła, moim zdaniem opadła o 2 cm - jak założy większy felunek będzie oki
-
[B7 BLB] Moje czarne 4 kółka - UPDATE (169,4KM i 385,0Nm)
a czy tutaj jest 1BE??
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
jop do jutra kolego, będziesz na matarni w środę??
-
[B7 BLB] Metaliczny dźwięk przy odpalaniu silnika
uważaj na głowę ja w sobotę wymieniłem filterki: powietrza, paliwa i kabiny
-
[B7 BLB] Moje czarne 4 kółka - UPDATE (169,4KM i 385,0Nm)
opadła dobrze, tylko te alu tak robią bo chyba 15"
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
no i super
-
[B7 BLB] Moje czarne 4 kółka - UPDATE (169,4KM i 385,0Nm)
podoba mi się tył opadł niżej ale to normalka w a4 jak założysz 18" będzie pozdro antonio
-
[B7 BLB] Metaliczny dźwięk przy odpalaniu silnika
wymień też filtr kabiny (będzie świeższe powietrze w szoferce )
-
[ALL] Nowy sposób na montaż CB
Nie myśl o takich strasznych rzeczach kiedyś uczestniczyłem w wypadku jako pasażer i też moje kolana ucierpiały nawet panewka w biodrze mi pekła, więc na uderzenia wynikające w wypadku nie ma rady
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
najdroższy badziew to ten napinacz hydrauliczny (u mnie był padniety jak kupiłem auto i wymieniałem rozrząd)
- Autko Rako ;)
-
[ALL B6] Jakie wybrać zawieszenie ?
weitec dobra firma
-
[ALL B6] Jakie wybrać zawieszenie ?
dokładnie, potwierdzam to co napisałeś. rano jechałem na zmianę 1BA a po południu wracałem 1BE i stwierdzam, iż nie da się ukryć że komfort trochę zanikł ale wygląd robi swoje
-
[ALL B6] Jakie wybrać zawieszenie ?
zapodaj foty po zmianie
-
[ALL B6] Wytarty przełącznik świateł
hmmm, troszkę inaczej wygląda pokrętło od włączania. Aż jestem ciekaw jak to wyjdzie