Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. antonio odpowiedział(a) na dirty8 temat w 1.9TDI
    ja też mam ten kod w AWX-ie ale będę zmieniał około 90.000 przebiegu i na niektórych stronach wyczytałem, że jest to "drązek zmiany biegów" - skrzynia manual hmmm i co teraz na esploatacji nie oszczędzaj bo jak coś się stanie to koszty napraw się pomnożą
  2. wymień filtr i olej i zobaczymy a wiesz kiedy ostatnio był zmieniany?
  3. moim zdaniem pompa wody, niby nie duży przebieg po rozrządzie ale pompa wody mogła być felerna
  4. nie zrobisz przed montażem a jak znienisz manetkę i dołożysz czujnik płynu od spryskiwaczy i przeprogramujesz to będziesz miał wszytkie opcje przeczytaj dokładnie wątek (to sie nazywa dopiero lenistwo 15 stron wątku i juz się czytac nie chce) :gwizdanie: pozdro
  5. ja znalazłem na allegro (ale sprzedawał to klubowicz alvaro) z amorami zapłaciłem 650 PLN-ów ale cena może sie kształtowac od około 400 PLN-ów za same sprężyny do około 1000 PLN-ów razem z amorkami pozdro
  6. ten numer 045 906 433 A to nadajnik impulsów tak wyczytałem w etce
  7. trochę za późno ale jak obiecałem to poszukałem BLB z a4 zaś BKD z A3 niby to samo
  8. załóż 1BE (S-Line -20mm) Ja miałem 1BA (tzn. standardowe) a teraz pod 18" zmieniłem na 1BE Jak chcesz zobaczyć jak wyszło to zobacz w moim profilu "moja A4" pozdro
  9. jak chcesz mp3 do ori radia to kup coś takiego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=588525946 :gwizdanie:
  10. skoro miałeś go podpiętego pod vag'a to wrzuc logi
  11. ja nie mam jednej śruby od pokrywy ECU bo przy wizycie u elektryka wpadła w błotnik. Wiecie czy da sie taką śrubę zamówić?
  12. a czy dobrze wszystko podokręcał??
  13. wbijaj chłopie, ja tez jeszcze nie byłem ale to z braku czasu w środę 1.IV raczej powinienem być
  14. naprawde zadbana zmiana grila potrzebna od zaraz
  15. qrde gumy wymienione ale może cos jest słabo dokręcone
  16. Rozmawiają dwaj koledzy: - No i jak się skończyła twoja awantura z teściową? - pyta jeden. - Aaa! Przyszła do mnie na kolanach! - Tak? No i co powiedziała? - Wyłaź spod łóżka, ty tchórzu!
  17. antonio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    cytuje: mam 1.8T i wcale nie myślę, że przez to jestem wielki. a nam sie wydaje że chyba jednak TAK
  18. Do celi wchodzi nowy więzień. Współwięzień pyta: - Słuchaj, ile dostałeś? - Piętnaście lat. - A za co? - Za pomoc medyczną... - Jak to, za pomoc medyczną? - No tak. Teściowa miała krwotok z nosa, a ja jej założyłem opaskę uciskową na szyję.
  19. antonio odpowiedział(a) na piccaso temat w Audi A4 B5
    masz załatwione
  20. w amerykańskich wersjach nie ma kubełków z przodu - no i Ty ich nie masz
  21. nie wiem czy dobrze sprawdziłem bo mam etkę od 3 dni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.