Treść opublikowana przez k232
-
AEB Problem Odpalanie na zimnym
No ja też czekam na info
-
AEB Problem Odpalanie na zimnym
Jak się nie da zrobić adaptacji to coś nie tak z przepustnicą..
-
AEB Problem Odpalanie na zimnym
Ty masz elektryczną przepustnicę czy na linkę? http://www.vcds.pl/index.php?mod=site&id=9 Masz link, odnajdź swoją przepustnicę i zobacz czy na dobrym kanale robiłeś.
-
AEB Problem Odpalanie na zimnym
ERROR wyskakuje jak masz włączony silnik, robiłeś adaptację przy samym zapłonie ?
-
AEB Problem Odpalanie na zimnym
A co z przepustnicą, odmą?
-
święcąca kontrolka ciśnienia oleju
Najlepiej podepnij manometr na zimnym silniku i obserwuj ciśnienie od zimnego silnika do rozgrzania i jak już sie rozgrzeje to jeszcze z 20 min obserwuj czy są jakieś zmiany i będzie wiadomo. Na zimnym silniku to tak jak byś w cale nie mierzył tego ciśnienia. Kup oryginalny czujnik oleju, żadne zamienniki i dawaj znać co i jak.
-
święcąca kontrolka ciśnienia oleju
To może panewki sie kończą skoro pompa oleju dobra. Powiem Ci tak, nie pisałeś ze mierzyłeś ciśnienie oleju a wiec zmierz i będziesz miał wykluczona pompę, jaki kolor kontrolki Ci sie pali? Jak pomarańczowa i daje dźwięk to problem prawdopodobnie z czujnikiem. Jak wymieniasz czujnik to jedz kup ORYGINALNY a nie jakieś podróbki bo sie nigdy nie pozbędziesz problemu jak będziesz żałował tym bardziej na czujnikach..
-
Odcina zapłon przy 4000
Nikt chyba nie ogarnął tego tematu o który teraz pytasz, sprawdzaj wszystko co możliwe.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Na załężu są majstry od webasto.
-
1.8t głupie rozwiązanie techniczne?
Jak sama nazwa mówi " toyota" ..
-
Problem z odpalaniem "na zimnym"
Czujnik temp zmieniałeś ?
-
Odcina zapłon przy 4000
Olej się pewnie dostaje, pasuje wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów razem w komplecie będą uszczelki pod świece.
-
Problem z odpalaniem
A może przewody od immo pasuje odświeżyć, chociaż jak nie odpala to raczej nie immo.. A mierzyłeś spadek napięcia na aku przy odpalaniu ? A jak naciśniesz pedał gazu przy odpalaniu to też nie złapie ?
-
Snieżynka nie chce się włączyć= poniżej 2 stopni to normalne.
U mnie w innym aucie jest zwykla klima i działa od razu po całej nocy. A klimatronik w audi działa u mnie dopiero jak auto z 20km przegonie.
-
Problem z odpalaniem
Sprawdź czujnik położenia wału korbowego i przede wszystkim zmień czujnik temp. Na oryginał.
-
Mega prolem z silnikiem 1.8 20v 125 km
Silnik wpadł w tryb awaryjny, posprawdzaj i będzie dobrze
-
Mega prolem z silnikiem 1.8 20v 125 km
Jak rozrząd robiony to raczej nie on sie winny, na spokojnie podepnij vaga pod auto i zobacz na kompie co mu sie dzieje i najwyżej wypisz tu błędy a ktoś Ci na pewno objaśni.
-
Audi a4 (b5) 1.6ADP - dziwne zachowanie obrotów silnika
Tak mi wpadło teraz, może pasuje odpiąć aku na kilka godzin, przejechać autem, żeby się zagrzał i wtedy zrobić adaptację przepustnicy, jak aku przywróci ustawienia fabryczne to może i przepustnica inaczej zacznie to odbierać ? Jutro tak u Siebie zrobię bo mam to samo co wy
-
[A4 B5 AFN] Czy silnik stygnie za szybko?
Nie wiem jak to jest w dajzlu, pytaj kogoś kto ma dajzla ;D
-
[A4 B5 AFN] Czy silnik stygnie za szybko?
A porównywałeś temp. z vagiem ? może w piz*u czujnik temp walnięty i coś szaleje
-
Ori termostat nie trzyma temperatury
Jak czujnik to raczej tylko ori.
-
[A4 B5 AFN] Czy silnik stygnie za szybko?
Jak Ci na 49 kanale spada temp. podczas jazdy to pewnie termostat.
-
Przepustnica 1.8 ADR - kąt nachylenia czy ktoś coś?
Witam, Panowie, temat zakładam o przepustnicy. Mam falujące obroty, ostatnio czyszczona przepustnica, adaptacja zrobiona, zero poprawy. Odma sprawdzana wszystko szczelne. Na przepustnicy u mnie widzę jakiś czujnik na 7 pinów, jeżeli byłby błąd przepustnicy to pewnie błąd tego czujnika pokazałoby na VAGu tak ? Za co to czujnik na przepustnicy jest odpowiedzialny ? Czy ktoś wie jak ustawić ręcznie lub komputerowo kąt nachylenia przepustnicy? Może ona po prostu już jest całkiem przechylona i gdzieś zaciąga jakieś powietrze.. Zapraszam do dyskusji i proszę o pomoc jak ktoś ma łeb do tego
-
Kontrolka ciśnienia oleju
No aż mnie ciekawość pożera, daj znać jak tylko zrobisz pomiar
-
Nie włącza się wentylator od klimy
Ja się kompletnie nie znam na mechanice także nawet nie będę nic robił sam. Jemu chciałem tylko podpowiedzieć o czujniku ale w sumie to on sam mi to powiedział Ja już bez kitu nie ogarniam tego, spotkałem mechanika w sklepie i się pytam o ten wentylator, to mi wmawia, że ten wentylator od klimy włącza się tylko jak klima działa inaczej się nie włączy, sam już nie wiem