Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Gdzieś Ci za dużo lewego powietrza zasysa.
  2. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Tej tylnej belki nie brałem pod uwagę ale dzięki za info ?
  3. @Pucek może dlatego , że masz panele nie przystosowane do ogrzewania podłogowego to dlatego słabo czuć ciepło ?
  4. Są specjalne panele , które są dostosowane do ogrzewania podłogowego.
  5. k232 odpowiedział(a) na azies temat w 1.8
    To chyba tylko kwestia roku auta bo w jednym jest niebieski a w drugim zielony .
  6. Ja mam ogrzewanie podłogowe w kuchni i w łazience i powiem Ci , że pod względem ciepła fajnie bo stajesz rano na płytkach i ciepło w nogi ale wadą tego to jest , że się strasznie kurzy. Cały kurz unosi z podłogi i wszystko osiada wszędzie gdzie się da...
  7. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Powiem Ci , że ja u Siebie też przeszedłem na 5W40 ale w 1.8 i też w przeciągu 3k km dolalem pół litra więc chyba nie służy mu to 5w40 ?
  8. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Ja 2k km temu wlałem do Siebie taki. Czysty jak kropla wody. https://m.ceneo.pl/56949552;pla?se=q-xJsXmM_KmR6AV5pWoHlvUL_WUc7rQs&gclid=Cj0KCQiAn4PkBRCDARIsAGHmH3dhd4_bWL40TGj12gMVCSApHdZQn4ODpkcxTK2uHXAWAFqTqdBVTqYaAvbyEALw_wcB#tab=click
  9. Jeszcze nie zacząłeś a już zbankrutowałeś. Aplikacja ma dopiero tydzień ? Poczekaj na pewno będą to ulepszać , nie chcesz nie korzystaj, pozdro ?
  10. Polecam, im więcej ludzi to będzie miało tym lepiej. Jak wpisze się kogoś kto nie ma aplikacji to jest informacja, że użytkownik jest nie zarejestrowany. Daj znać Jaca co tam wyjdzie ?
  11. Nie miła księdzu ofiara, chodź cielę do domu. A co to znaczy uboga ? Nie wystarczy Ci, żeby powiadomić drugą osobę o zdarzeniu ?
  12. Na czas się obudziłeś? W cale nie powinny być krótkie bo np BRC montuje długie węże i auta jeżdżą.
  13. Wystarczy , że się zalogujesz na konto google żeby korzystać ze smartfona i już Cię mają. Skąd oni biorą te dane to nie wiem , ale aplikację testowałem z żoną na odległość 10 km i działa za***iście.
  14. Być może, siemka
  15. Siemka, polecam ściągnąć sobie aplikację z tematu, gdy ktoś Was zastawi na parkingu lub źle zaparkuje to poprzez aplikację wpisujecie numer rejestracyjny auta, z którym macie problem i wysyłacie powiadomienie, żeby przestawił auto
  16. Kup nowe lepszej klasy , stare zostaw i jak sprzedasz auto to przełożysz na te stare.
  17. Jak silnik zdrowy to lej olej z normą dla Twojwgo silnika i najlepiej 5W40?
  18. Czemu chcesz wlać 10W40?
  19. E.leclerc Rzeszów - ON 4.87 , LPG 1.99 , pb 95 4.51
  20. Siemka
  21. Pytam bo mi majster specjalista mówił, że powinno się pompować opony tak jak na wlepce przy największym obciążeniu nawet gdy jeździ się samemu. Aktualnie mam u Siebie nabite na 2.0 bo tak jest na wlepce przy tych oponach i przy 1 osobie ale troszkę więcej zaczął mi palić.
  22. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy nie potrafią odpowiedzieć na jasno zadane pytanie.
  23. Siema, pany na naklejce mam napisane przy największym obciążeniu na przód 2.6 a na tył 3.0. Samochód to A4 B5 1.8 125km , jak się powinno tego używać ? Zawsze powinno się pompować opony patrząc na największe obciążenie nawet jak ciągle się jeździ samemu ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.