Treść opublikowana przez k232
-
1.8 ADR Telepie przy odpalaniu i dodawaniu gazu
Gdzieś Ci za dużo lewego powietrza zasysa.
-
Zbieżność A4 B5
Tej tylnej belki nie brałem pod uwagę ale dzięki za info ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
@Pucek może dlatego , że masz panele nie przystosowane do ogrzewania podłogowego to dlatego słabo czuć ciepło ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Są specjalne panele , które są dostosowane do ogrzewania podłogowego.
-
1.8 ADR kręci, lecz nie odpala
To chyba tylko kwestia roku auta bo w jednym jest niebieski a w drugim zielony .
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ja mam ogrzewanie podłogowe w kuchni i w łazience i powiem Ci , że pod względem ciepła fajnie bo stajesz rano na płytkach i ciepło w nogi ale wadą tego to jest , że się strasznie kurzy. Cały kurz unosi z podłogi i wszystko osiada wszędzie gdzie się da...
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Powiem Ci , że ja u Siebie też przeszedłem na 5W40 ale w 1.8 i też w przeciągu 3k km dolalem pół litra więc chyba nie służy mu to 5w40 ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja 2k km temu wlałem do Siebie taki. Czysty jak kropla wody. https://m.ceneo.pl/56949552;pla?se=q-xJsXmM_KmR6AV5pWoHlvUL_WUc7rQs&gclid=Cj0KCQiAn4PkBRCDARIsAGHmH3dhd4_bWL40TGj12gMVCSApHdZQn4ODpkcxTK2uHXAWAFqTqdBVTqYaAvbyEALw_wcB#tab=click
-
Aplikacja Call2car
Jeszcze nie zacząłeś a już zbankrutowałeś. Aplikacja ma dopiero tydzień ? Poczekaj na pewno będą to ulepszać , nie chcesz nie korzystaj, pozdro ?
-
Aplikacja Call2car
Polecam, im więcej ludzi to będzie miało tym lepiej. Jak wpisze się kogoś kto nie ma aplikacji to jest informacja, że użytkownik jest nie zarejestrowany. Daj znać Jaca co tam wyjdzie ?
-
Aplikacja Call2car
Nie miła księdzu ofiara, chodź cielę do domu. A co to znaczy uboga ? Nie wystarczy Ci, żeby powiadomić drugą osobę o zdarzeniu ?
-
Spalanie gazu i prawidłowa regulacja stag Audi a4b5 1.8 125km
Na czas się obudziłeś? W cale nie powinny być krótkie bo np BRC montuje długie węże i auta jeżdżą.
-
Aplikacja Call2car
Wystarczy , że się zalogujesz na konto google żeby korzystać ze smartfona i już Cię mają. Skąd oni biorą te dane to nie wiem , ale aplikację testowałem z żoną na odległość 10 km i działa za***iście.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Być może, siemka
-
Aplikacja Call2car
Siemka, polecam ściągnąć sobie aplikację z tematu, gdy ktoś Was zastawi na parkingu lub źle zaparkuje to poprzez aplikację wpisujecie numer rejestracyjny auta, z którym macie problem i wysyłacie powiadomienie, żeby przestawił auto
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Polecane opony letnie
Kup nowe lepszej klasy , stare zostaw i jak sprzedasz auto to przełożysz na te stare.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Jak silnik zdrowy to lej olej z normą dla Twojwgo silnika i najlepiej 5W40?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Czemu chcesz wlać 10W40?
-
Ceny paliwa marzec 2026
E.leclerc Rzeszów - ON 4.87 , LPG 1.99 , pb 95 4.51
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Powietrze w oponach
Pytam bo mi majster specjalista mówił, że powinno się pompować opony tak jak na wlepce przy największym obciążeniu nawet gdy jeździ się samemu. Aktualnie mam u Siebie nabite na 2.0 bo tak jest na wlepce przy tych oponach i przy 1 osobie ale troszkę więcej zaczął mi palić.
-
Powietrze w oponach
Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy nie potrafią odpowiedzieć na jasno zadane pytanie.
-
Powietrze w oponach
Siema, pany na naklejce mam napisane przy największym obciążeniu na przód 2.6 a na tył 3.0. Samochód to A4 B5 1.8 125km , jak się powinno tego używać ? Zawsze powinno się pompować opony patrząc na największe obciążenie nawet jak ciągle się jeździ samemu ?