Treść opublikowana przez k232
-
Pompa oleju AEB
Ja u Siebie w 1.8 zmieniłem na SWAG, kupiłem u dzika z forum. Działa już dobre 2 lata.
-
Wysokie HC - nie zawsze...
Może coś z LPG już niedomaga, reduktor, wtryskiwacze? Tyle KM zrobione to coś jest już na wykończeniu.
-
Wysokie HC - nie zawsze...
LPG dopiero zamontowane ? Na PB nie robił pomiaru ?
-
Polecane opony letnie
Ja kupowałem dwie opony Michelin Energy Saver na oponeo w połowie 2017 roku a dostałem z opny z produkcji początek roku 2016, więcej tam nie będę kupował. Najlepiej kupić w jakimś sklepie z częściami i wtedy gość Ci zamawia takie jakie chcesz.
-
2.0 tfsi - praca silnika
Skończy Ci się gwarancja to Ci od ręki naprawią?
-
Przedłużenie gwarancji - możliwe?
Nie miła księdzu ofiara. ??
-
Przedłużenie gwarancji - możliwe?
Ale ta gwarancja będzie jakoś rozsądnie skonsrtruowana raczej ?
-
Przedłużenie gwarancji - możliwe?
Jak by go skasowali 10k za rok to czemu ryzykowna sprawa ? ?
- Obroty
-
Przedłużenie gwarancji - możliwe?
Jak zapłacisz to wszystko się da a żeby mieć pewność 100% to podjedź do ASO i ustalisz wszystko na miejscu. Jak idziesz kupić używane auto w jakimś ASO to dają gwarancję za dodatkową opłatą a w Twoim przypadku jest ciąg dalszy gdybyś chciał więc raczej nie będzie z tym problemu. Ciekawe tylko czy Ci się to opłaci bo w takim aucie gwarancja na rok czasu to pewnie z 5k wyniesie albo i lepiej Z pewnego źródła mam info o zwykłym prostym Fordzie, kupiony w ASO używany i gwarancja na pół roku płatna dodatkowo 3k zł.
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
To Ty jako doświadczony chłop powinieneś pojechać na serwis, wymienić olej i fakturę dać szefowi na biurko.
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Prawdopodobnie zrobię tak samo, już przed Audi miałem brać Peugeota 307 i za pewne byłbym mniej nerwowy
-
Bez włączonej klimy auto przegrzewa się w okresie letnim
Czujnik wymieniony 6 lat temu, aha - porównaj czujnik temperatury z podłączonym VCDS czy temperatury są do Siebie zbliżone. Termostat też pewnie przez 5 lat nie miał lekko i obstawiam, że to on będzie winny. Ja w Swoim aucie w przeciągu 3 lat zmieniałem 7 razy czujnik temperatury : D
-
Seat Exeo - niedoceniany czy niedopracowany?
Po tym co się czyta na tym forum o Audi to w życiu bym nie kupił audi wyższego niż A4 B5. @coal - jeżeli chcesz kupić dobre auto i za 2 lata sprzedać i coś na tym zarobić to kup auto w Salonie nie ważne jakie i sprzedaj to jeszcze jako tako na tym wyjdziesz. Seaty to bardzo dobre auta i przynajmniej nie trzeba płacić 3/4 ceny za znaczek.
- Obroty
- Obroty
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Ehh..
- Obroty
-
Obroty
- [B5 ADR] Wyrzuca olej przez bagnet
Dlaczego czyścicie starą odmę a nie zmieniacie na nową? Nowa kosztuje 40 zł.- Obroty
- Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
Lusterka są do cofnania !!! ?- Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
@Nefarious19 jak autko po testach ?- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jaca, w tych czasach można porównać dziwkę na żywo z dziwką z roksy a nie części samochodowe- Instalacja LPG przerywanie wtryskiwacza na benzynie
No ale napisałeś, że na LPG wszystko ok to po co dawałeś do gazowników? Było oddać do elektryka samochodowego i niech szuka - [B5 ADR] Wyrzuca olej przez bagnet