Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na rejmen temat w 1.8T
    Ja u Siebie w 1.8 zmieniłem na SWAG, kupiłem u dzika z forum. Działa już dobre 2 lata.
  2. Może coś z LPG już niedomaga, reduktor, wtryskiwacze? Tyle KM zrobione to coś jest już na wykończeniu.
  3. LPG dopiero zamontowane ? Na PB nie robił pomiaru ?
  4. Ja kupowałem dwie opony Michelin Energy Saver na oponeo w połowie 2017 roku a dostałem z opny z produkcji początek roku 2016, więcej tam nie będę kupował. Najlepiej kupić w jakimś sklepie z częściami i wtedy gość Ci zamawia takie jakie chcesz.
  5. k232 odpowiedział(a) na raxonyo temat w 2.0TFSI
    Skończy Ci się gwarancja to Ci od ręki naprawią?
  6. Nie miła księdzu ofiara. ??
  7. Ale ta gwarancja będzie jakoś rozsądnie skonsrtruowana raczej ?
  8. Jak by go skasowali 10k za rok to czemu ryzykowna sprawa ? ?
  9. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    To było na zimnym silniku sprawdzane a ponoć ma znaczenie czy ciepły czy zimny.
  10. Jak zapłacisz to wszystko się da a żeby mieć pewność 100% to podjedź do ASO i ustalisz wszystko na miejscu. Jak idziesz kupić używane auto w jakimś ASO to dają gwarancję za dodatkową opłatą a w Twoim przypadku jest ciąg dalszy gdybyś chciał więc raczej nie będzie z tym problemu. Ciekawe tylko czy Ci się to opłaci bo w takim aucie gwarancja na rok czasu to pewnie z 5k wyniesie albo i lepiej Z pewnego źródła mam info o zwykłym prostym Fordzie, kupiony w ASO używany i gwarancja na pół roku płatna dodatkowo 3k zł.
  11. To Ty jako doświadczony chłop powinieneś pojechać na serwis, wymienić olej i fakturę dać szefowi na biurko.
  12. Prawdopodobnie zrobię tak samo, już przed Audi miałem brać Peugeota 307 i za pewne byłbym mniej nerwowy
  13. Czujnik wymieniony 6 lat temu, aha - porównaj czujnik temperatury z podłączonym VCDS czy temperatury są do Siebie zbliżone. Termostat też pewnie przez 5 lat nie miał lekko i obstawiam, że to on będzie winny. Ja w Swoim aucie w przeciągu 3 lat zmieniałem 7 razy czujnik temperatury : D
  14. Po tym co się czyta na tym forum o Audi to w życiu bym nie kupił audi wyższego niż A4 B5. @coal - jeżeli chcesz kupić dobre auto i za 2 lata sprzedać i coś na tym zarobić to kup auto w Salonie nie ważne jakie i sprzedaj to jeszcze jako tako na tym wyjdziesz. Seaty to bardzo dobre auta i przynajmniej nie trzeba płacić 3/4 ceny za znaczek.
  15. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Przepływomierz robi robotę w c**j
  16. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Ja to w sumie patrzyłem na zimnym silniku
  17. Ehh..
  18. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Czy te wskazania sondy nie są za duże ?
  19. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
  20. k232 odpowiedział(a) na RobsonK temat w 1.8
    Dlaczego czyścicie starą odmę a nie zmieniacie na nową? Nowa kosztuje 40 zł.
  21. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Siemka Czy ktoś miał kiedyś taki problem w swoim 1.8 ADR ? Proszę o pomoc gdzie szukać przyczyny.
  22. Lusterka są do cofnania !!! ?
  23. @Nefarious19 jak autko po testach ?
  24. Jaca, w tych czasach można porównać dziwkę na żywo z dziwką z roksy a nie części samochodowe
  25. No ale napisałeś, że na LPG wszystko ok to po co dawałeś do gazowników? Było oddać do elektryka samochodowego i niech szuka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.