Treść opublikowana przez mszark
-
Dziwne dźwięki przy skręcie
Tak jakby dalej coś nie halo z przegubem, może coś z pierścieniem zabezpieczającym.
-
Dziwne dźwięki przy skręcie
Przed wymianą też tak waliło?
-
A4B5 1.8T AEB scięty i krzywo idący pasek
No raczej się nie wypowiemy bo tylko zgadujemy co mogło pójść nie tak. Tam trzeba zajrzeć, żeby wiedzieć co trzeba zrobić. Jedź na poprawkę, muszą to zrobić.
-
A4B5 1.8T AEB scięty i krzywo idący pasek
Jak widać coś tu komuś nie wyszło przy składaniu, albo źle pompa dobrana? PS. Ja dobrze widzę w googlach że DOLZ ma plastikowe łopatki?
-
Jaki gaz? Jaka butla ? I czy faktycznie warto...
Przebieg nic do gazu nie ma. Jak silnik ok to i z gazem będzie ok. Jak silnik kupa, to może się nawet nie zwrócić.
-
Wyciek z okolic filtra paliwa w Audi A4 B5 1.6
Filtr paliwa plus opaski to jakieś 30 zeta. Plus kawałek węża od pompy do filtra za parę zł jakby się okazał uszkodzony. Na forum to Ci raczej nikt nie powie co tam dokładnie puszcza bez obejrzenia.
-
Prąd ładowania 0,3A - Uszkodzony akumulator ?
Jest jakiś problem z rozruchem, aku nie trzyma? Aku mimo swojej prostoty bierze tyle ile potrzebuje.
-
Przepływka, temperatura dolotu
A czemu się przepustnicy uczepiłeś? Cewka, świece, kable wn, szczelność dolotu, ciśnienie paliwa, masz lpg może w tym kierunku sprawdzić.
-
Przepływka, temperatura dolotu
Sprawdź jaką masz temperaturę po nocy przed odpaleniem. U mnie też pompa działa z rozrusznikiem i tak ma być. U Ciebie pewnie tak samo.
-
Przepływka, temperatura dolotu
U Ciebie nie ma czujnika i ta wartość jest zawsze taka sama, czyli 19,5.
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
U mnie z krótkiej historii polis. A jak u reszty to nie wiem.
-
głośne cykanie jakiegoś zaworu nad pokrywą filtra
Ale bez lpg chociaż równo pracuje, teraz Ci cyka przy wchodzeniu i schodzeniu z obrotów. Na poprzednim filmiku to jakby elektrozawór. No i pali Ci bezpiecznik.
-
głośne cykanie jakiegoś zaworu nad pokrywą filtra
Na pewno warto sprawdzić skąd te cykanie, które zmienia pracę silnika co chwilę. Skoro bezpiecznik wyjąłeś i dalej cyka.
-
Gdzie jest model zawieszenia na wlepie?
Sprawdź pod zagięciem
-
głośne cykanie jakiegoś zaworu nad pokrywą filtra
W aeb masz nawet 3 paski. Od klimy to masz po lewej jak stoisz przed autem. Dobrze trochę unieść na leawrku. Ze mnie też żaden mechanik, ale w googlach da się wszystko znaleźć.
-
głośne cykanie jakiegoś zaworu nad pokrywą filtra
Zdejmij pasek od klimy na próbę. Jak lubisz się grzebać to możesz elektrozawory odłączać i sprawdzić czy to któryś z nich. Coś tam już będziesz wiedzieć. Bez podpięcia do komputera i tak nie wiadomo, czy jakiś czujnik, czy reduktor ciśnienia nie trzyma itp.
-
głośne cykanie jakiegoś zaworu nad pokrywą filtra
Kolego u Ciebie na moje ucho to cyka elektrozawór, jakby co chwila przełączało między paliwami.
-
1.8t AEB problem z odpalaniem
Google oraz inne tematy na forum mówią, że w aeb pompa załącza się przy odpalaniu. Na długie kręcenie może być dużo powodów: czujnik temperatury, lewe powietrze, kiepskie świece, zapchany filtr paliwa, słabe ciśnienie paliwa.
-
1.8T AVJ 150KM, DUZE SPALANIE
Na swoim miałem taki przypadek, spalanie nie wzrosło jakoś drastycznie, ale dało się zauważyć(jakieś 2l na butli). Okazało się, że przy opasce na filtrze fazy lotnej był pęknięty wąż.
-
1.8T AVJ 150KM, DUZE SPALANIE
Bez przejechania się z podpiętym komputerem to taki gazownik g... może stwierdzić. Dlatego te przeglądy instalacji to dla mnie lipa i marnowanie kasy. Podpina gość komputer i czasy wtrysku na postoju sprawdza... Od początku tak masz? Może gdzieś gaz ucieka? Przy wymianie filtra można wąż uszkodzić jak się za mocno skręci opaskę.
-
1.8t AEB problem z odpalaniem
U mnie pompa działa z rozrusznikiem. 96r.
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Mi z rankomatu wychodziło 1100zł, pzu zaproponowało za 1600 przedłużenie. U agenta niecałe 700 w Gefionie.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Jak do tej pory nic się nie stało to i dalej będzie ok. Sam jeżdżę 3 rok na czerwonym atf mobila i nic się nie dzieje. Jak ma jeb.. to jeb..., swoje lata już ma.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Raczej z trwałością loteria. Tamte banany padały zaraz po założeniu, a Ty trochę pojeździłeś.
-
Problem ze zmianą dwumasy na sztywne
Docisk to się chyba kupuje pod koło zamachowe w takim przypadku, a nie pod vin auta.