Treść opublikowana przez wrestling1000
-
dymienie audi a4 b6 1.8t avj Benzyna
Turbo na pewno do regeneracji jak faktycznie jest luz. Jaki przebieg, pewnie jeszcze cofnięty. Masz błędy od kata druga sonda? Co do pierścieni to na razie bym się tym nie przejmował. Niech ktoś potwierdzi to turbo.
-
dymienie audi a4 b6 1.8t avj Benzyna
Kolego masz jeszcze kata? Zalezy jaki masz ten luz wzdłużny u mnie był niewielki turbo pompowało wzorowo a jednak trzeba było regenerować. Od razu wymień stronę gorąca bo będzie pewnie popekana. Będzie śmierdziało i to mocno u mnie waliło na stronę gorącą
-
dymienie audi a4 b6 1.8t avj Benzyna
Sprawdź turbinę czy ma luzy wzdłużne na wirniku. Pierścienie też mogą być zapieczone. Sprawdź ile oleju będzie w intercoolerze
-
wypadanie zapłonu 1.8T
Zapłon wypada na pb czy LPG. Szczelność dolotu robiłeś, jak chodzi na wolnych obrotach, faluje. Zrob logi
-
[B6 AVJ] Spadek mocy i spore spalanie
Mało paliwa na pb i na LPG. Zapewne pompa już niedomaga albo filtr do wymiany
- [BFB] filtr paliwa
-
Za dużo silnik łykną oleju przy wymianie
troche duzo kolego mi 7setek zawsze zostaje ale moze u ciebie wiecej. sprawdz obudowe bagnetu moze nie siedzi na swoim miejscu albo masz jakis krótszy bagnet
-
Ubywający płyn chłodniczy, a poprawna kompresja
Kolego obejrzyj wszystko dokladnie jeszcze raz bialy wyschniety nalot moze swiadczyc o wycieku. Sa to przewaznie miejsca plastiku ktory juz ma mikro pęknięcia lub sparciale uszczelnienia oring. 1. Ktociec i polaczenia 2. Termostat i polaczenia 3. Zaslepka bloku Wiecej szczegulow priv
-
Rozpoznanie cześci
Eżektor https://a4-klub.pl/topic/351871-co-to-jest/
-
Demontaż alternatora - bfb jak najprościej
po pierwsze odepnij akumulator bo zrobisz zwarcie. kluczem naciagasz rolke zwalasz pasek (klucz wkładasz miedzy chłodnice a pasek od góry jest tam taki specjalny uchwyt pod klucz nie pamietam juz jaki) następnie ta jak było powiedziane przepustnica z rura, tej drugiej rury nie odpinasz bo płyn pójdzie lampe mozesz zdjac lepszy dostep
-
1,8t AVJ dymi na biało
wczesniej przed wymiana turbo plyn tez ubywal? posprawdzaj dobrze dwa punkty czy nie ma wyciekow plynu oko;ina bagnetu przy termostacie, oraz z tyłu za silnikiem czy nie masz na skrzyni mokro.
-
Ogranicznik fali olejowej 1.8t bfb
Skoro tam jest to pewnie musi byc. Nie mozesz połatac skleic tego. Swoja droga jak wygladal smok.miales cos w rodzaju polamanego plastiku w misce, smoku?
- Czyszczenie smoka
-
Usunięcie kata
Nie bedzie zadnych zawirowan. Zamiast ciac mozna wybic srodek
-
KOD BŁEDU 16683
ewidentnie podczas logowania zmieniasz biegi. zeby nie zamazywac sobie wykresu wrzucasz trzeci bieg i zaczynasz logowac z noga w podłodze no i w okolice odcinki bez odpuszczania na drodze w miare prostej najlepiej
-
Błąd czujnika temperatury g62 i błąd Katalizatora
spokojnie mozesz robic program jak teraz nie masz problemu ze sprzegłem to raczej nie padnie ci od softu napisanego z głowa nawet pod 200 kucy. do tego dobrze dac wieksze wtryski od bex no i skoro masz juz bład kata to raczej to przy okazji do programu dp wsadzic i wyciac kontrole kata w sofcie
-
Wyciek beznyny obok filtra paliwa
Filtr ma dwa wejscia i dwa wyjscia
-
Pompa paliwa z koszem od jakich silników podejdą a4 b6 1.8 quattro Help
zbiorniki numery wg etki : 8E0201060DK, 8E0201060FQ, 8E0201060DD, 8E0201060CP Dane modelu: siln.benz.+ AVJ,ASN,BBJ, AMB,BFB,BEX Audi A4 Audi A4/Avant 2001 2002 2003 2004 2005 Audi A4 Audi A4/Avant 2005 2006 2007 2008 Audi A4Q Audi A4/S4/Avant/qu. 2001 2002 2003 2004 2005 Audi A4Q Audi A4/S4/Avant/qu. 2005 2006 2007 2008 Audi AA4C Audi A4/S4 Cabrio./qu 2003 2004 2005 2006
-
Pomocy
Jezeli chcesz wyeliminoewac przeplywke to zrob logi nastepnie mozesz ja odlaczyc wyskoczy blad ale jak auto poprawi prace to przeplywka uszkodzona, ja bym jej nie my chyba ze stwierdzisz ze uszkodzona to mozesz sprobowac bo i tak do wymiany
-
[Problem] Hybryda do 1.8t BFB
Dales hybryde czyli konieczna zmiana mapy
-
Błąd PO 172 zabogata mieszanka do 25%
nieszczelnosc
-
Audi A4 B6 1.8t BFB 163km co to za wąż?
http://www.getem.pl/towar.4662.oryginalny.ezektor.zawór.vw.audi.058133753.html
-
Kopci gorący na wolnych obrotach
do mario. wrzuciłem dp i miałem to samo i choć turbo dmuchało wzorowo to i tak puszczało na goraca stone. przed dp było spoko. wirnik dostał luzu i pusciło olej. jak jest luz wzdłuzny na wirniku a tymbardziej jezeli zauwazyłes po wstawieniu dp to turbop do regeneracji.
-
Wyciek avj pomocy!
i jak poradziłes sobie z tym wyciekiem. skoro to dalej z tej zaslepki i masz ori to albo słabo wyczysciłes gniazdo najlepszy dostem jak pompa wyjeta albo nie siedzi tak jak powinien
-
Błąd 16396 przestawienie wałka rozrządu, szarpanie przy przyśpieszaniu
Jaka wartosc silnik 93 cf?