Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
Adam ja nie odwiesiłem rękawic - muszę tylko z lewizny trochę świnkę upasić
-
A4 B7 BlackUni, BLB OEM+
Baza jest teraz rezanie - kto powiedział, że codzienne auto nie może być pomodzone Powodzenia w rezaniu i bezawaryjności
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
No elegancko
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
No właśnie ja czekam zniecierpliwiony Jak będzie git to sory ale zgapię od Ciebie
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Klasa
-
Jak zdemotowac
Nie ma sprawy
-
Brak podświetlenia
To teraz pozostaje pinologia i kablologia... W audi za iluminację odpowiadają szaro-niebieskie kable więc one Ciebie będą interesować. Wyjmij włącznik świateł sprawdź czy konektory są ok. Ewentualnie na szaroniebieski przy włączniku świateł możesz podać 12v powinny zapalić się diody. Wtedy będziesz wiedział, czy padło sterowanie oświetleniem czy same diody lub coś w instalacji po drodze, ale to robisz na własną odpowiedzialność ewentualnie może ktoś inny to potwierdzi
-
Jak zdemotowac
No ale śruba wybita więc co najwyżej tulejka przyrdzewiała. Przecinak i młotek i rozejdzie się... Jak jestem w błędzie niech mnie ktoś z niego wyprowadzi. Spójrz sobie na zdjęcia zwrotnicy do swojego modelu i sam zobacz co tam jest
-
Jak zdemotowac
W sensie zwrotnice? Jak masz śruby wybite wahacze odpięte to już nic trzymać nie powinno chyba że rdza
-
Podsufitka do odratowania ?
Możesz przez szmatkę ale suchą. Spróbuj od niższych temperatur - bez pary - jak dasz więcej wilgoci to będzie jeszcze gorzej. Ewentualnie aby zapobiegać dalszemu opadaniu możesz na granicy odklejenia wbić szpileczki.
-
Silnik zgasł i nie mogę odpalić
A pod kompa podpinałeś? Jakieś błędy? W podszybiu woda Ci nie pływa?
-
Podsufitka do odratowania ?
Możesz spróbować delikatnie żelazkiem - może złapie jednak z czasem grawitacja będzie robiła swoje.
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
To czekamy na relacje z jego jakości po kilku tysiącach km ?
-
Brak podświetlenia
Za podświetlenie odpowiada licznik. Możesz ewentualnie dobrać się do niego i sprawdzić czy kostki dobrze siedzą.
-
Brak podświetlenia
A reszta podświetlenia działa? przyciski szyb? podświetlenia cimatronica? licznik? próbowałeś regulować oświetlenie plusem i minusem na liczniku? Sprawdzałeś bezpieczniki?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
A najlepiej i to i to Dzięki pomocy @kamil-vag u mnie wyłącza drl przy zaciągnięciu ręcznego ale również pokrętłem
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Panie, Efekt jest zacny Tylko te lampy...
-
Czujnik zapięcia pasa pasażera
Po stronie kierowcy nie ma czujnika zajętości... Dobra to drogą dedukcji spróbujmy: - czy miałeś w starych fotelach czujnik zajętości? i od razu drugie pytanie, czy miałeś powiadomienie o nie zapięciu pasa przez kierowcę i pasażera? czy może przez samego kierowcę? - pytanie drugie: czy pomiędzy kostkami nowych i starych foteli zauważyłeś jakieś różnice? np. w starych fotelach miałeś więcej osadzonych kabli po stronie pasażera - a teraz te osadzone kable w nowych są w fotelu kierowcy? Czy ilość kabli z fotela zgadza się w 100% z ilością kabli w gniazdach w podłodze? Bo jeżeli miałeś czujnik zajętości w fotelu pasażera w ori fotelach to instalację od gniazda w podłodze do sterownika airbag masz. Brakować Ci może czujnika zajętości w fotelu. Jak wsadzisz czujnik zajętości to wtedy będziesz mógł dowolnie sobie gongi informujące o zajętym fotelu ustawić np. tylko dla kierowcy lub dla kierowcy i pasażera. No to tyle
-
A4 b6 2.4 V6 Wpadający hamulec po zmianie skrzyni automatycznej na manual
Mniej więcej tyle co w temacie... Czyli problem z hamulcem po wymianie skrzyni Odpowietrzaj układ i hamulca i sprzęgła.
-
Kilka świecących kontrolek na raz/ A4 B7 2005r. 2.0benz ALT
Taaaa to bardziej niż wróżenie z fusów ... uzupełni profil bo nawet nie wiadomo o jaki model chodzi po za tym, że audi ale b6/b7? jaki silnik itp - to zawsze warto mieć uzupełnione. Problem może być mniej lub bardziej złożony... a bez podłączenia do kompa nie wiele Ci ktoś powie. Systemy te są ze sobą powiązane bo są to systemy bezpieczeństwa i mają wiele punktów wspólnych, począwszy od czujników kończąc na elementach wykonawczych. Takie objawy może dawać z prostszych rzeczy np. padnięty bezpiecznik płytkowy od ESP/ABS, może być problem z poduszkami lub czujnikami, może być problem z czujnikami ABS, może być czujnik z kątem skrętu, czujnik przyśpieszenia lub dualsensor ESP (w przypadku b7) więc jak widać lista możliwych powodów jest długa... a w przypadku b6 może to być również uwalenie samego sterownika abs, świrujący licznik i milion innych problemów... podłącz pod kompa sprawdź błędy a potem pytaj jak to tanio i dobrze naprawić. Pozdrawiam, Darek
-
Czujnik zapięcia pasa pasażera
A w fotelu pasażera nie miałeś czujnika zajęcia fotela? Bo widzisz ja przesiadłem się na angielskie stołki i miałem błąd airbaga i inne z racji tego że w ori fotelu pasażera był czujnik zajęcia fotela a w fotelu kierowcy nie ma... No bo bez kierowcy nie pojedzie. Ja u siebie jedyne co to zrobiłem opornik który imituje to, że fotel jest zajęty. No bo... Czujnik zajętości jest związany z tym, czy pasażerowi poduszka wypali a jednak lepiej aby wypaliła w razie gongu. Co do informacji o zapięcia pasa wyłączyłem to kompem
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Łaaaa jaki błysk Z ciekawości... Pokaż tą kamerkę jak wygląda z bliska Moje buty letnie 200 km ode mnie a póki sytuacja się nie unormuje muszę latać na zimie...
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Elegancko!
-
Kamera wifi podłączenie
No i git
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Wirus - wirusem, ale modzić trzeba Kamil - Ty to masz fantazję - grunt,że nie ułańską i wszystko ma ręce i nogi oraz dodaje smaku Aż się boję co będzie następne