Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No ba - zakupione z dobrego miejsca - dziękować raz jeszcze
-
Polskie menu
Chodzi Ci o? RNS-E? FIS? jezeli o RNS-E jest tego pełno na forum czy na youtube - wystarczy poszukać trzeba wrzucić płytkę z softem i będzie polski. Pozdrawiam, Darek
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Boże jak ja choruję na te lampy ... niestety w PL już ich znaleźć nie mogę zostaje ebay/amazon... ale tam cena zaporowa i to mocno zaporowa ... Super mody - jest z kogo brać przykład Pozdrawiam, Darek
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Nie piłowałem - dałem na maxa do góry. Nagram coś po weekendzie (w poniedziałek) bo cały weekend w pracy od 8 do 20 ;/
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Dekory sam oklejałeś? Dużo zabawy z tym? Noszę się z zamiarem oklejenia swoich ale chcę iść w szczotkowane alu aby nie było zbyt ciemno w środku. A audi klasa sama w sobie Pozdrawiam, Darek
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No własnie nie leci i to mnie cieszy poprzednie tradycyjne spryski psikały tak, że było na dachu i na bocznych szybach oraz drzwiach. Teraz leci dobrze tam gdzie powinno. Na postoju zasięg jest około 3/4 szyby może trochę więcej.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Nawet przy 160-170 psikają elegancko żadnego tarcia na sucho specjalnie sprawdzałem jak się zachowują przy różnych prędkościach.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
A idź Pan z tymi fotelami... Zmiana foteli ma u mnie priorytet jednak tak jak piszesz ciężko coś wyrwać. Skóra hmmm jakbym trafił dobry stan i podgrzewane to może bym się zdecydował chociaż fanem skóry nie jestem. A radio elegancko bardzo dobrze zainwestowane pieniądze i nadal uważam, że była to lepsza decyzja niż RNS-E oczywiście to moje skromne zdanie Co do sprysków właśnie zjechałem z autostrady i psikają elegancko ????
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No właśnie szukam intensywnie i guzik same szroty a jak już coś w niezłym stanie to kanapa dzielona a u mnie jest niedzielona Kilka razy w ciągu dnia buszuje na alledrogo i Olx w poszukiwaniu foteli...
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
-
[B7 TDI PD] Drgania przy rozpędzaniu auta
A pompki w jakim są stanie? Czy jak załóżmy rozpedzasz się i nagle wrócisz na luz to nadal trzęsie? Czy jak jadąc na luzie zaczniesz dodawać samego gazu są wibrację? Czy jak na postoju dodasz gazu to wpada w wibrację? Na postoju sprawdź cały zakres obrotów czy przy wyższych obrotach nim nie buja. A swoją drogą to chyba pół samochodu jest nowe ?
-
[B7 TDI PD] Drgania przy rozpędzaniu auta
Hmmm może dwumas? Potrafi nieźle bujać silnikiem przy wysokich biegach i niskich obrotach najbardziej. A pompowtryski w jakiej są kondycji?
-
A4 B5 1.8
Samochód z duszą. Mam sentyment do tego modelu bo to była moja pierwsza generacja a4 też właśnie z 1.8 pod maską - wdzięczny silnik. Powodzenia w modach!
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
Nooo zacna maszyna - pokaż jeszcze zdjęcia środka. Powodzenia w dalszych modyfikacjach!
-
Przepala się bezpiecznik pompy paliwa
Może sama pompa paliwa już nie daje rady pod większym obciążeniem? Może warto ją by było wymienić.
-
B7 kanapa składana na nieskładaną
I co nikt nic?
-
Wysokie spalanie LPG
Gazu powinien palić około 15-20% więcej niż benzyny. Jeżeli benzyny też pali jak smok to raczej problem po stronie mechanicznej. Jeżeli spalanie na benzynie jest w normie to albo źle wyregulowany gaz albo coś nie tak z listwą od gazu.
-
B7 kanapa składana na nieskładaną
Szukałem. Tak jak mówisz są tematy ale głównie o przeróbce grodzi z nieskładanej na składaną cięcie itp. Mi chodzi o założenie składanych w miejsce nieskładanych aby nie przerabiać grodzi i w rezultacie mieć dalej nieskładaną kanapę.
-
B7 kanapa składana na nieskładaną
Dzięki za odpowiedź , jednak mam wrażenie, że to przypuszczenie a niżeli pewność - wolałbym jednak pewność zanim wydam trochę pieniądza na fotele.
-
B7 kanapa składana na nieskładaną
Koledzy, Mam w swoim audi zwykłe placki i tylną kanapę nieskładaną. Chcę założyć fotele kubełki sporty materiałowe, grzane z elektryką albo pełną albo lędźwia. Mam do was pytanie czy da radę bez większych rzeźb założyć kanapę składaną w miejsce nieskładanej ? Od razu tłumaczę, że nie chodzi mi o to aby w rezultacie otrzymać kanapę składaną - chcę mieć dalej nieskładaną. Da radę to jakoś spasować? Pozdrawiam, Darek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Audi A4 Klub Polska - Podkarpacie - Spot 10.02.2019 r - Zdjęcia
Cóż za bestie - tyle piękna w jednym poście - super Pozdrawiam, Darek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ogareliśmy własnymi siłami okazało się że Imo gubiło masę ale to Mazda i wszystko jest tam możliwe ? Ja jeszcze nie miałem okazji jechać na żaden nasz spot bo albo nie pasowało albo tak jak teraz temat umarł. Pozdrawiam, Darek
-
Montaż modułu coming home - nie ori
Włącznik CLH steruje modułem przez masę. Bierzesz włącznik w ręce i mierniki i patrzysz na których pinach pojawia się zawarcie przy ustawieniu włącznika CLH na 1. Tam podpinasz przeciętą masę od modułu CLH. Dodatkowo trzeba zmostkować pin od iluminacji 0 i 1 w CLH Bodajże 4 pin od kostki (u mnie był nie osadzony) z kablem niebiesko/brązowym i podświetlenie też jest - efekt na stronie mojego audi. Pozdrawiam, Darek
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
No czysty i błyszczący to rozumiem - też tak lubię niestety od kobiety dostaje po uszach słysząc że mam świra na punkcie samochodu ? Super wyposażenie na start - trochę zazdroszczę bo ja ruszałem od mocnego zera i jeszcze dużo przede mną. Powodzenia w modzeniu ? Pozdrawiam, Darek