Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. No ba - zakupione z dobrego miejsca - dziękować raz jeszcze
  2. Chodzi Ci o? RNS-E? FIS? jezeli o RNS-E jest tego pełno na forum czy na youtube - wystarczy poszukać trzeba wrzucić płytkę z softem i będzie polski. Pozdrawiam, Darek
  3. Boże jak ja choruję na te lampy ... niestety w PL już ich znaleźć nie mogę zostaje ebay/amazon... ale tam cena zaporowa i to mocno zaporowa ... Super mody - jest z kogo brać przykład Pozdrawiam, Darek
  4. Nie piłowałem - dałem na maxa do góry. Nagram coś po weekendzie (w poniedziałek) bo cały weekend w pracy od 8 do 20 ;/
  5. Dekory sam oklejałeś? Dużo zabawy z tym? Noszę się z zamiarem oklejenia swoich ale chcę iść w szczotkowane alu aby nie było zbyt ciemno w środku. A audi klasa sama w sobie Pozdrawiam, Darek
  6. No własnie nie leci i to mnie cieszy poprzednie tradycyjne spryski psikały tak, że było na dachu i na bocznych szybach oraz drzwiach. Teraz leci dobrze tam gdzie powinno. Na postoju zasięg jest około 3/4 szyby może trochę więcej.
  7. Nawet przy 160-170 psikają elegancko żadnego tarcia na sucho specjalnie sprawdzałem jak się zachowują przy różnych prędkościach.
  8. A idź Pan z tymi fotelami... Zmiana foteli ma u mnie priorytet jednak tak jak piszesz ciężko coś wyrwać. Skóra hmmm jakbym trafił dobry stan i podgrzewane to może bym się zdecydował chociaż fanem skóry nie jestem. A radio elegancko bardzo dobrze zainwestowane pieniądze i nadal uważam, że była to lepsza decyzja niż RNS-E oczywiście to moje skromne zdanie Co do sprysków właśnie zjechałem z autostrady i psikają elegancko ????
  9. No właśnie szukam intensywnie i guzik same szroty a jak już coś w niezłym stanie to kanapa dzielona a u mnie jest niedzielona Kilka razy w ciągu dnia buszuje na alledrogo i Olx w poszukiwaniu foteli...
  10. Wszyscy mają mgiełki - mam i ja
  11. A pompki w jakim są stanie? Czy jak załóżmy rozpedzasz się i nagle wrócisz na luz to nadal trzęsie? Czy jak jadąc na luzie zaczniesz dodawać samego gazu są wibrację? Czy jak na postoju dodasz gazu to wpada w wibrację? Na postoju sprawdź cały zakres obrotów czy przy wyższych obrotach nim nie buja. A swoją drogą to chyba pół samochodu jest nowe ?
  12. Hmmm może dwumas? Potrafi nieźle bujać silnikiem przy wysokich biegach i niskich obrotach najbardziej. A pompowtryski w jakiej są kondycji?
  13. Samochód z duszą. Mam sentyment do tego modelu bo to była moja pierwsza generacja a4 też właśnie z 1.8 pod maską - wdzięczny silnik. Powodzenia w modach!
  14. Nooo zacna maszyna - pokaż jeszcze zdjęcia środka. Powodzenia w dalszych modyfikacjach!
  15. Może sama pompa paliwa już nie daje rady pod większym obciążeniem? Może warto ją by było wymienić.
  16. Gazu powinien palić około 15-20% więcej niż benzyny. Jeżeli benzyny też pali jak smok to raczej problem po stronie mechanicznej. Jeżeli spalanie na benzynie jest w normie to albo źle wyregulowany gaz albo coś nie tak z listwą od gazu.
  17. Szukałem. Tak jak mówisz są tematy ale głównie o przeróbce grodzi z nieskładanej na składaną cięcie itp. Mi chodzi o założenie składanych w miejsce nieskładanych aby nie przerabiać grodzi i w rezultacie mieć dalej nieskładaną kanapę.
  18. Dzięki za odpowiedź , jednak mam wrażenie, że to przypuszczenie a niżeli pewność - wolałbym jednak pewność zanim wydam trochę pieniądza na fotele.
  19. Koledzy, Mam w swoim audi zwykłe placki i tylną kanapę nieskładaną. Chcę założyć fotele kubełki sporty materiałowe, grzane z elektryką albo pełną albo lędźwia. Mam do was pytanie czy da radę bez większych rzeźb założyć kanapę składaną w miejsce nieskładanej ? Od razu tłumaczę, że nie chodzi mi o to aby w rezultacie otrzymać kanapę składaną - chcę mieć dalej nieskładaną. Da radę to jakoś spasować? Pozdrawiam, Darek
  20. Witamy na forum
  21. Cóż za bestie - tyle piękna w jednym poście - super Pozdrawiam, Darek
  22. Ogareliśmy własnymi siłami okazało się że Imo gubiło masę ale to Mazda i wszystko jest tam możliwe ? Ja jeszcze nie miałem okazji jechać na żaden nasz spot bo albo nie pasowało albo tak jak teraz temat umarł. Pozdrawiam, Darek
  23. Włącznik CLH steruje modułem przez masę. Bierzesz włącznik w ręce i mierniki i patrzysz na których pinach pojawia się zawarcie przy ustawieniu włącznika CLH na 1. Tam podpinasz przeciętą masę od modułu CLH. Dodatkowo trzeba zmostkować pin od iluminacji 0 i 1 w CLH Bodajże 4 pin od kostki (u mnie był nie osadzony) z kablem niebiesko/brązowym i podświetlenie też jest - efekt na stronie mojego audi. Pozdrawiam, Darek
  24. No czysty i błyszczący to rozumiem - też tak lubię niestety od kobiety dostaje po uszach słysząc że mam świra na punkcie samochodu ? Super wyposażenie na start - trochę zazdroszczę bo ja ruszałem od mocnego zera i jeszcze dużo przede mną. Powodzenia w modzeniu ? Pozdrawiam, Darek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.