Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Ja jestem z mojego materiału mega zadowolony liczę, że też będziesz
  2. Łatwiej będzie coś powiedzieć jakbyś wstawił zdjęcie
  3. Kolor pasuje u mnie idealnie to prawda - nawet nie wiedziałem, że takie podejście ma ale to chyba całkiem dobrze o nim świadczy. Szkoda, że w Twoim kolorze niedostępny.
  4. I clean my car regularly :) The drains are clear, there is a windshield cover. But during 18 years of driving, dirt involuntarily accumulated there (maybe the previous owner didn't take care of it properly). Now I know to go there and clean it from time to time :)
  5. Kierownica wymagała malowania? Na wcześniejszych zdjęciach wyglądała dobrze. Na zdjęciach siadła dobrze
  6. Długo szukałem...czegoś co nie giełoby się w dłoniach. Padło na nich i jestem mega zadowolony Zobaczymy za kilka lat jak będzie jednak zakonserwowane zostało solidnie i przez sprzedającego jak i przeze mnie https://allegro.pl/oferta/blotnik-audi-a4-b7-lz9y-czarny-z9y-ocynk-gwarancj-7169832136
  7. No dokładnie Zazdraszczam garaży... Ja mam jeden... Głównie na graty ?? Na szczęście pogoda dopisała i można było podłubać
  8. A tu jakby się ktoś zastanawiał czemu błotniki rdzewieją... received_656663626237682.mp4
  9. No to operacja zakończona... Pacjent żyje. Na początku chciałbym podziękować @kamil-vag i @MaTeo85 za wsparcie mentalne i Mateuszowi za dostarczanie gratów z ASO kiedy moja lalka była unieruchomiona. Ale po kolei... Plan był prosty i miał być szybki: Wymiana błotników i dołożenie prawego intercoolera... Wykonanie zajęło kilka ładnych dni... Ale z finalnego efektu jestem zadowolony. Początek prac szedł dobrze... Czyli do zdjęcia zderzaka... Potem im dalej tym większy obraz nędzy i rozpaczy mnie spotykał... Tak niestety się dzieje jak powierzy się samochód mechanikowi patałach**** pierwsza rzeczą, która się rzuciła w oczy były wszechobecna trytytki, druga chłodnica wspomagania dorobiona z rurki miedzianej i zamontowana na uchwyt do podwieszana regipsów no i odbój (poducha) na pasie przednim sklejona taśmą izolacyjną byle tylko się nie rozpadła...a i zapomniałem o o pociętych nadkolach tzn jednym obciętym na pół... No i brakującej kupię śrubek i innych... Kilka fotek z prac Nieszczęsną chłodnica... Oczywiście wjechała nowa ORI z ASO No i cały zestaw prawego intercoolera od kolegi @Lu-Gioczywiście wszystko zamontowane jak należy, przełożona rura i ori węże Tu montaż Finalnie zostały też zdemontowane błotniki i wjechały nowe, wjechały też plastikowe ORI nadkola zamiast szmat i zrobiona konserwacja nadkoli jestem bardzo zadowolony bo nie było ognisk rdzy a przed konserwacją wszystko wyczyściłem Wymieniony został i przepłukany układ wspomagania. Tu wjechał ori płyn z ASO i nowy płyn do chłodnicy. To z płukania układu wspomagania... Przy okazji wymienione zostały dwie kostki uszkodzone przez wspomnianego paprałe... Które były... Sklejone na sylikon... Truskawką na torcie były oczywiście błotniki, które mega dobrze się spasowały no i grill w plastry miodu, który moim zdaniem siadł elegancko. Chyba już o żadnym wątku nie zapomniałem... @kamil-vag@MaTeo85 chodzi Wam coś jeszcze po głowie o czym zapomniałem napisać? No i efekt końcowy ??? No i zapomniałem dodać, że błotniki od spodu też konkretnie zakonserwowane
  10. Ciiii? Jeszcze trochę... ?
  11. Kiera super! Wygląda na bardzo dobry stan będzie się mordka cieszy za każdym wsiadaniem do auta ? No to teraz montaż kiery, lakierowanie listw i czekamy na foty
  12. No i pracę trwają... Zobaczymy co z nich wyjdzie ?
  13. No właśnie... Dlatego to musi jeszcze trochę poczekać ?
  14. Bixy chwilę poczekają jeszcze... Ale są zakolejkowane ? Musze ogarnąć wiązkę bixa i wtedy będzie można się bawić ?
  15. No dobra... To trochę podłubane znowu Tym razem po spotkaniu ze słupkiem (dwa lata temu) przyszła pora na wymianę zderzaka i od razu wyrezanie trzech modów ?? Pierwszy... Oryginalne PDC tył na ori wiązcce wyprutej z innego B7 wiązka od razu pociągnięty od modułu do słupka A dla PDC z przodu tak na zaś jakby mnie kiedyś fantazja poniosła (albo jako ester egg dla następnego właściciela) zabawy trochę było ale finalnie gra tzn piszczy jak trzeba Fotka z prac W tym miejscu warto wspomnieć, że pracę zaczęły się około 16:00 zakończyły chwilę po 1:00 ? Mod 2: Od podłączenia kamery cofania do radia borykałem się z skaczącym obrazem z kamery. Powód? Podłączenie pod żarówkę wstecznego, która to sterowana jest prądem PWM... Stąd zakłócenia... Oczywiście montowałem filtry i inne cuda wianki i było ciut lepiej ale obraz irytująco skakał dalej... Tu z pomocą przyszedł post @kamil-vag o podłączeniu kamery do rnse, w którym to Kamil opisał skał wziąć sygnał ze wstecznego z Modułu Komfortu czyli pin 7 na wtyczce T12i No i w efekcie obraz żyleta i nic nie skacze ?? i mordka się cieszy ? Zdjęcie robione po ciemku ale obraz stoi na odpalonym silniku No i mod 3... Wszyscy mają palmę mam i ja Został zamontowany i pociągnie również na ORI wiązcce zegar radiowy ??? No i finalne fotki tyłka Tu po małym spa... Mycie... Wosk ? Reasumując... Zderzak czekał na strychu w kartonie 2 lata ale się doczekał ???
  16. Sprawdź na schemacie starego radia od czego to jest, sprawdź na schemacie nowego czy powinno być jak tak to przełóż pin, jak nie olej i zapomnij o tym kablu - jeżeli okaże się nic ważnego
  17. Wtrącę się w temat allegro.pl ALLEGRO.PL Ja kupiłem ten materiał nie ma różnicy pod ori słupki czarne, a przynajmniej różnica nie zauważalna.
  18. Jakie maty montowałeś? Podasz jakiś link?
  19. Nie pamiętam jak jest u mnie, ale zastanawiam się czy can nie idzie przez dekoder can. Masz na nowym radiu jakiś schemat kostek/kabli z radia? Jeżeli chodzi o inne kwestie zobacz czy masz wszystko ustawione w zaawansowanych (serwisowych) ustawieniach radia tam też się ustawia parametry CAN. To, że radio nie startuje z kluczyka i nie załącza się kamera to ewidentnie brak CAN. Jakbyś chciał uruchomić kamerę innym sposobem to kabel sygnałów od kamery ma cienki czerwony kabel- z tyłu wpinasz go w lampę wstecznego tam gdzie zasilanie kamery, od strony radia do kabla "back" wtedy radio też będzie uruchamiało widok z tylnej kamery - to jest właśnie rozwiązanie na radia bez CAN.
  20. No to jak w kostce nie ma can to trzeba pociągnąć Nowe radio ma dekoder can/emulator can? Jeżeli ma to wtedy ruszy MF i coś tam pojawi się na fis
  21. Na grodzi za akumulatorem i za filtrem powietrza jest kilka zaślepionych gumami przelotem zobacz czu któraś nie wypadła. Obudowa samego filtra też ma uszczelkę, która z czasem lubi parcieć. Najlepiej to rozebrać schowek i lać wodę po szybie po podszybiu i patrzeć skąd leci.
  22. U mnie tędy się lała
  23. To teraz tak... Przerabiałem temat... Myślałem, że po filtrze ale nie... U mnie lało się z dwóch punktów, z uszczelnienień kabli i jednej przelotki w nadkolu, i sączyło się po dywaniku spod plastiku - jedna była źle włożona, druga się zawinęła. Pozdrawiam
  24. Nie no bez takich czarnych wizji Fakt jest taki, że chińczyk chińczykowi nie równy i jednak warto szukać czegoś co ma dużo komentarzy, doposażałem kilka różnych samochodów w radia na andrucie i z reguły były to stacje dedykowane pod dany model, w nich z reguły jest dekoder can i kierownica działa od razu. W przypadku licznika niektóre nie wyświetlają na nim kompletnie nic - wręcz wyłączają go całkowicie inne np. moje pokazuje poziom głośności i w przypadku słuchania płyt z CD/MP3/SD numer tracku. W przypadku bose trzeba będzie dorzeźbić aktywator Ps. Coraz nowsze i niestety droższe radia na androidzie grają coraz lepiej ostatnio rzeźbiłem w kia dedykowane radio fakt za około 1500 zł i grało lepiej od ori baaa śmiem twierdzić, że gra lepiej od mojego wiekowego andruta ? Ps. Kup bezpośrednio na alliexpes... kupisz taniej i najprawdopodobniej z wysyłką z UE a kurierem dojdzie w 3-4 dni. Ps. 2 to co załączyłeś to jest dedykowane do wszystkich ? szukaj czegoś bardziej dedykowanego ? Poczytaj opinię popatrz na zdjęcia kupujących coby potem się nie wkuw***ać aż tak bardzo, że wujowo leży

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.