Treść opublikowana przez Adam87
-
A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System
Napewno lepiej Choć jakbyś miał 7 'żeberek' to fajniej wypełniłoby dokładkę miedzy wydechami. Ale to tylko taka moja sugestia
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
No Kamil... poprostu pięknie
-
Spociki w Kielcach
To nie byle co Gratki Bartek Pokaż jakąś fotke Aha.. dlaczego chwilowo
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
Czyli będzie niżej
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Grzesiu.. w twoim autku nigdy nie było wstydu
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Elegancko
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
I wymyśliłeś jaki bierzesz???
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
@musti ale żeś dał fote
-
A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System
No teraz jest lalunia
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Podziękował Marcin to zapytaj o FK AK Street
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Właśnie Grzesiu u mnie amorki z przodu już liche będą. Jak zakładałem springi od Karola to już z jednego lekko ciekło. Fakt, że z tyłu mam nowe, ale najwyżej brat odziedziczy do B6, bo tam ma 1BA. Zapytaj Marcin. Zobaczymy co i jak. Chłopaki piszą, że z FK w B6 ok, a jak w B7? Nie ma różnicy???
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Panowie bo i ja teraz już zacząłem się zastanawiać nad gwintem, skoro przyjemniej się jeździ na gwincie niż na BV Bo nie chodzi mi żeby było 'fucking low' tylko tak jak teraz a i jak jest bardziej komfortowy to tym lepiej...
-
B6 DIVISION
Też już to znalazłem + Kamil
-
B6 DIVISION
Napis VALEO jest faktycznie...
-
Drgania!!!
Nie zmieniałeś ostatnio np. filtra paliwa? Może łapie gdzieś lewe powietrze...
-
Trepkowo hybrydowo - następca Audi A2 :)
To pięknie
-
The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]
Fajnie siedzi I tak jak Grzesiu sugeruje....
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
I kolejny mod do listy
-
Wielkanocny lot
To podobne rondo jak u nas w Cedzynie koło Kielc
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Zapowiada się ciekawie
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Dobrze, że w porę ogarnięte
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
Się rozumie