Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Napewno lepiej Choć jakbyś miał 7 'żeberek' to fajniej wypełniłoby dokładkę miedzy wydechami. Ale to tylko taka moja sugestia
  2. No Kamil... poprostu pięknie
  3. To nie byle co Gratki Bartek Pokaż jakąś fotke Aha.. dlaczego chwilowo
  4. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dobrze, że znalezione i naprawione
  5. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak Tomuś, podobno gwint Czyli lipa... Podobno konkuruje z MTS... Prawda???
  6. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Paniwie wie ktoś coś na temat TA TECHNIX????
  7. Elegancko
  8. Podziękował Marcin to zapytaj o FK AK Street
  9. Właśnie Grzesiu u mnie amorki z przodu już liche będą. Jak zakładałem springi od Karola to już z jednego lekko ciekło. Fakt, że z tyłu mam nowe, ale najwyżej brat odziedziczy do B6, bo tam ma 1BA. Zapytaj Marcin. Zobaczymy co i jak. Chłopaki piszą, że z FK w B6 ok, a jak w B7? Nie ma różnicy???
  10. Panowie bo i ja teraz już zacząłem się zastanawiać nad gwintem, skoro przyjemniej się jeździ na gwincie niż na BV Bo nie chodzi mi żeby było 'fucking low' tylko tak jak teraz a i jak jest bardziej komfortowy to tym lepiej...
  11. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też już to znalazłem + Kamil
  12. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napis VALEO jest faktycznie...
  13. Adam87 odpowiedział(a) na Ptrbns temat w 2.0TDI
    Nie zmieniałeś ostatnio np. filtra paliwa? Może łapie gdzieś lewe powietrze...
  14. Fajnie siedzi I tak jak Grzesiu sugeruje....
  15. I kolejny mod do listy
  16. To podobne rondo jak u nas w Cedzynie koło Kielc
  17. Zapowiada się ciekawie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.