Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Sprawdzić napięcie na link K przy radiu,powinno być około 10-11V. Nie ma czegoś takiego jak "za nowe rnse do b6 i za stary komputer w b6". Radio można zakodować nawet na stole w kilka minut.
  2. Pewnie nie wiedział że coś takiego jest ? w pilotach tego typu jakie są w b6 bardzo ciężko wyciągnąć transponder bez jego uszkodzenia. Ja często ciąłem stare piloty by wyciągnąć transponder i przełożyć do nowych.
  3. Wklej zdjęcie tego co chcesz podłączyć pod rnse.
  4. Montaz_WEBASTO_A4_8E.pdf
  5. Sprawdzałeś torque pro? Bo przy dobrym adapterze elm327 powinno odczyt zrobić.
  6. Zależy od stopnia świadomości ?
  7. To sprzęgło jest na gumkach zrywalnych,jeżeli się pojawia opór na kompresorze to gumki się zrywają by nie przenosić momentu na kompresor a koło pasowe kręci się nadal. Skoro pojawił się opór na kompresorze to się zatarł,trzeba sprawdzić czy opiłki nie poszły w układ. Jeżeli tak to układ do płukania,do wymiany osuszacz,dysza rozprężna i kompresor.
  8. Ona już nie chodzi,samo koło pasowe się kręci po zerwaniu sprzęgła. Tanio nie będzie
  9. Byś mnie o to zapytał ?‍♂️ rób jak uważasz,ja przekazałem moje informacje.
  10. Zmienarka waży naprawdę mało,musiał byś z 30kg do schowka upchać to może by się zerwał po roku jeżdżenia po dziurach. Poza tym schowek ze zmieniarką ma mniejszą pojemność niż standardowy.Masz podgląd jak wygląda schowek w aucie mojej siostry w którym zmieniałem na taki pod zmieniarkę,wypchany na maxa od kilku lat. Wszystko jest stabilne bez tej śrubki.
  11. Zrób autokalibrację, po niej wróć na benzynę i jedz z kimś kto będzie kierował. Jak już będziesz na odpowiedniej drodze to odpalasz vcds i robisz podgląd korekt stft ,odpalasz lpg oraz program staga a na mapie korekt od obrotów dodajesz lub ujmujesz wartości przy różnych obciążeniach silnika tak by zapełnić wszystkie kratki. Z reguły korekty latają +-5% na pb,tak samo ma być na lpg.
  12. Możesz bez tej śrubki nad zmieniarką się obejść,jest zbędna.
  13. Strajkują za tym co im media podpowiedzą,teraz mają wszyscy grzeczni być i biednieć.
  14. Dostajesz poparzeń 1 stopnia.... ja mam speedy i na szczęście tylko boczki skórzane. Ale podłokietnik za to parzy.
  15. pila24 odpowiedział(a) na ernix temat w Audi A4 B6/B7
    Sterownik lub wiązka sterownika do sprawdzenia.
  16. pila24 odpowiedział(a) na TomekB6 temat w Audi A4 B6/B7
    Na forum kupisz w lepszej cenie.
  17. pila24 odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Podejdą tam inne różne cewki z grupy vag,kwestia średnicy gumy uszczelniającej i wysokości cewki. Do swojego 2.4 wsadziłem cewki 06H905115B z 2015r po podcięciu gumek uszczelniających. Cewki siedzą pewnie i nie wyskakują,do tego w miarę świeże.
  18. Wyczep silniczek i ręcznie rusz cięgnem od klapki,zobacz czy w skrajnych pozycjach klapy leci powietrze o różnych temperaturach.
  19. pila24 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Co Ty,ja b5 nigdy nie miałem ?
  20. Działa zawsze tak samo,obojętnie czy w aucie jest 60°C czy -20 °C. Jakoś nagrań taka sobie,ale funkcjonalność dużo większa niż przy zwykłej kamerce.
  21. U mnie po 2 latach lusterko przestało widzieć kartę sim,tym samym tracąc sporo ze swojej funkcjonalności (można było w dowolnym momencie podejrzeć na telefonie co widać z obu kamer auta gdy np. jest u mechanika ?).
  22. To coś nie tak jest jednak z tymi modułami,ja bym odesłał sprzedawcy.
  23. Przedzwoń przewody od wtyczki sterownika ABS do tej zielonej wtyczki aby wykluczyć zwarcie/przerwę. Czyli 32 do 6 i 37 do 7 czy jest ciągłość i 32 do 37 czy jest zwarcie (przy odpiętym czujniku stopu). Jeżeli jest ok,to możliwe że sterownik ABS pada,wówczas generuje różne błędy.
  24. Kup w aso,zamienniki nie działają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.