Treść opublikowana przez DarekS4
-
Turbo w 1.8 adr a w a4 b5 v2
Przełóż i daj znać. odpalić odpali tylko sterownik z 1.8 może trochę świrowac z racji różnic w pojemności ale na strojeniu się ogarnie. Jeżeli masz dostęp do części w cenie złomu to ogarniesz to nawet tanio. Tylko po co. Piszesz że kolejnego to chyba juz to robiłeś ? No i pytanie ile dmuchniesz w to ... 0,4 - 0,5 Bara ?
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Własnie na zdjęciach tak wyszedł dosyć delikatnie Też mi się V2 bardzie podoba . Ja z lakierem w innym moim aucie tez zwlekam bo mówię pierwsze mechanika .... i tak miną kolejny rok
-
B6 Avant 3.0 ASN Quattro
Po co zdejmowałeś czapy ?? Widze pierwsza pucha została .... pusta ??
-
Ciężko pali rano a4 b6 bfb chip 190 lpg
A od kiedy wóz odpala ci na LPG ?
-
Ciężko pali rano a4 b6 bfb chip 190 lpg
Choćby skały srały to tam w życiu Ci paliwa nie wywali. Tak ten.
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Petarda avant Kurde muszę do swoich Avusów dokupić dekielki Super się prezentuje i widzę ze nie tylko mi lampy parują. Na aucie powłoka czy wosk ? Którego masz maxtona V1 czy V2 ?
-
Ciężko pali rano a4 b6 bfb chip 190 lpg
A jak zauważyłeś te mokre wtryskiwacze ?? Log. czujnika temperatury i czy nie ma od niego błędów. Wypnij go i spróbuj odpalić rano na odpiętym czy złapie.
-
Audi a4 b6 alla RS2
O proszę .... No i super są jaka cena ? Bo ja teraz dostałem foty od tego chłopaka z DE i super to wygląda ale 400 za kmpl
-
B6 Avant 3.0 ASN Quattro
Myślałem ze tylko ja więcej robię niż jeżdżę .... Mozesz mi zrobić foto jak amsz zamocowane katy do skrzyni ? Bo mi się wiecznie odkręca wydech na kolektorze a nie mam tych łap i napreżaenia robią swoje.
-
Audi a4 b6 alla RS2
Napisałem żeby podesłał to co robił do B5 .... I tu na forum w b6 abo b7 ktoś robił tarcze A'la RS4 + malowanie ramki zegarów i fis w czarny połysk .... ja tak chce np bo szkoda mi kasy na licznik RS4 którego i tak nie wykorzystam do 9k RPM a i tak kładę na to 3d mfa więc wręcz szkoda tego licznika. Aha no i do B6 na ten moment i tak go nie wsadze bo immo.
-
Audi a4 b6 alla RS2
Bardzo mnie cieszy to info bo jak robiłem do S4 B5 5 lat temu to nic nie było. Jadzwin wtedy kombinował i wiem że mocno poszło do przodu. Masz 100% emu czy wykorzystujesz go na zasadzie bigy back i jednak masz Ori ECU z tego samochodu ? Też chciałem licznik z RS4 B7 ale ma to co potrzebuje to totalnie się nie opłaca. Zobacz jak chłopaki tu modza liczniki.... Na jednej grupie na FB gość po 400 robi tarcze jak RS4 do tego malujesz ramki na czarny połysk i jest pikobelo za 1/4 ceny.... Jeszcze jakbyś chciał mieć 3d Mfa czy vfiz to tym bardziej szkoda zachodu. Chociaż w twoim wypadku nie wiem jak vfiz złapałby cana.
-
Audi a4 b6 alla RS2
Jak działa Ci EMU vs. CAN vs. Licznik ? Wszystko działa pikobelo ?
-
Jakie najazdy samochodowe, żaba i kobyłki?
allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL Mam obie. Polecam. Yato po 6 latach teraz dolałem olej i zapierdziela dalej.
-
Zmiana ecu
Dokładnie tak rób i nie kombinuj. 10min roboty A jak w 2,5 TDi wymieniałbyś pompę wtryskową to tez byś kupował wszystko bo by Ci immo wywaliło ? No nie.
-
B7 BFB Uszczelka przepustnicy
Jakby były większe to już by kilka leżało na regale ja kiedyś montowałem w 1,8 T obudowę MAF z S4 2.7 + przepustnice też z S4 2.7 ja kolektor był kombinowany. Wtedy uszczelka moze byc inna
-
B7 BFB Uszczelka przepustnicy
Golf 4 AUM i jakieś b7 BFB Nr są inne bo pewnie się zmieniły .... zamów w sklepie 2 i sobie od razu porównasz ale na pewno będą te same bo przepustnice lecą w jednakowej średnicy.
-
B7 BFB Uszczelka przepustnicy
każde 1,8T ma taką samą uszczelkę. Klingierytową.
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
Piękna .... choruje na kolejną 80 tym razem cabrio. Może kiedyś
-
Zwrotnica przód Audi A4 B7
Będą pasować. W B7 nie był zmiany na stożku sworznia Były w B6
-
Swap 2.0 na 1.8t
Kosz z pompą w zbiorniku do wymiany Wydech DP do wymiany a najlepiej jakbyś miał cały kmpl trochę pinologi na kablach ale to bez problemu. reszta P&P o ile masz wszystko
-
B6 Avant 3.0 ASN Quattro
Po etce już patrzyłem.... Kupię gdzieś używki może dorwę w dobrej cenie.
-
B6 Avant 3.0 ASN Quattro
Ziomuś mam prośbę .... Mozesz zrobić foto jak masz zamontowane podpory katów ? Czy lewa i prawa są takie same czy są tak jakby odwrotne ? Bo u mnie tego nie ma kupiłem furę z rozszczelnionym wydechem .... dodatkowo u mnie rozszczelnił się nowy wydech na kolektorach już 2x i to wina braku tych podpór właśnie.... Mogę je zamówić ale niestety nie mogę oddać i wolę się upewnić bo dziwnie to wygląda u mnie.
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
ja myślałem nad tym allegro.pl ALLEGRO.PL Dodatkowo mam pytanie... Widać u Cb. po zamontowaniu dużo takich dołków jakby wgniotek .... to tak jest od montażu i potem się wyrównało czy zostało tak po klejeniu ??
-
B6 DIVISION
nie pamiętam ale tam jest przejście płynu przez napęd silniczka ? Jak w golfie 4 ? Bo mogło się rozcieknąć i wali zwarą
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
Tzn bardziej chodziło mi o to że jak założę licznik z B7 to automatycznie będę miał ta funkcję poprzez FIS mimo ze tej kontrolki na liczniku nie będzie. 3d mfa nic do tego nie ma. To urządzenie nie ma żadnych dodatkowych funkcji. Trochę dyskutowaliśmy na ten temat z @pila24 i faktycznie pozostała by kwestia immo czyli na dzień dzisiejszy lipa. Czyli jeżeli w B6 chciałbym cos takiego mieć to po prostu muszę szukać licznika z taką kontrolką i tyle. Bo w B6 kolor fis tego nie obsługuje ? Czy to też jest pod znakiem zapytania ?