Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarekS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarekS4

  1. DarekS4 odpowiedział(a) na molek86 temat w Audi A4 B5
    Mam chłopaka co robi super tłumiki pod każdy wymiar. Wal rezonator srodkowy żeby pod d*pą przypadkiem nic nie rezonowało i tyle. Koszt jednego okrągłego małego tłumika która fajnie daje radę to ok 200-300 z kwasu. Od niedawna robi nam wszystkie tłumiki i sa naprawde przemyślane
  2. DarekS4 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Siemanko. Mam pytanie. MAm do wymiany w B6 lampę przód. Od razu wymieniam na bixy z autopoziomowaniem. Kupiłem nowe klosze przód aby nie bawić się w odratowywanie starych nie mam totalnie zielonego pojęcia o modyfikacji lamp. Chce się tym zająć for fun przez weekend. Koszta gotowych lamp to kilka tysięcy więc chce spróbować sam bo mam jak i gdzie się z tym bawić. Co sądzicie na początek o tym zestawie ? Czy auto poziomwanie i wszystko będzie działać ? allegro.pl ALLEGRO.PL
  3. To może dla kogoś kto ma czas to spoko. czyli chyba lepiej ładować S4
  4. A weź zrób z ciekawości z VCDS grupa 4 log na jałowym na zimnym i ciepłym.
  5. juz uj że 10w40 ale castrol ?
  6. DarekS4 odpowiedział(a) na kacper195 temat w Audi A4 B5
    Pieniądze wyrzucone w błoto.
  7. Masz z czymś problem ?? Ja bym się zbytnio nie doczepił
  8. Cześć. Tak sobie szukam w wolnej chwili. Kupiłem fajną b6 i mam tam do pomalowania zderzak i błotnik. Przy okazji chce zrobić fajny grill i moze wiecie czy pojawiło się coś z plastrem miodu w centralną kratkę zderzaka ??
  9. Kuba można się z tobą ustawić i zobaczyć jak to wygląda ? Ta firma ogarnia też drazu przeróbkę na bi leda ?
  10. Cześć szukam kogoś kto już ogarniał i ma doświadczenie i nie spiepszy roboty. B6 Bixenon trzeba przerobić aby świeciło to jak najlepiej. przy okazji umyć wyczyścić itp itd. Widzę że tutaj chłopaki mają eleganckie lampy i naprawde soczewy wypalają trawę. JAk możecie kogoś polecić będę wdzięczny
  11. Krystian Kukla obok Skoczowa lub w Rybarzowicach obok żywca centrum usuwania wgnieceń .
  12. nie nie z EPC ... EPC swoją drogą ale odnoszę się do tematu. ESP tak samo.
  13. Chłopy a wiecie ze jak pali się kontrolka ESP to na 90% nie ma to nic wspólnego z układem hamulcowym ? Błąd ESP oznacza błąd elektroniki silnika. Jest to bardzo często ujęte też w informacji serwisowej. Ja akurat pracuje na Vasie z Odisem na poziomie serwisowym i jak się tam dobrze pogrzebie to też często jako adnotacja do usterki można trafić właśnie na takie info. Ale to już jest inna półka niż VCDS.
  14. Ale nie ma totalnie żadnego wpływu do korekty paliwowej tym bardziej ze nie ma kata. Ktoś napewno spartaczył wyłaczenie drugiej sondy. ... Jeżeli układ paliwowy bije prawidłowo to można szukać dalej. Rób logi pokaż co się dzieje z ta korektą paliwową podczas jazdy.
  15. Zanim wszyscy przywalimy się do tego jak zawsze winnego softu to po pierwsze sprawdź dlaczego komp chce dolać tyle paliwa Może po prostu sonda widzi za ubogi AFR Sprawdź ciśnienie paliwa może pompa nie utrzymuje. Filtr paliwa kiedy wymieniany ? Tam tez masz wbudowany regulator ciśnienia. Po pierwsze pełna diagnostyka i wykluczenie układu paliwowego
  16. Wczoraj znowu montowałem 2 szt. chodzą jak złoto
  17. Wolałbym zamiast tego od razu założyć 390mm + 6cio tłok z RS6 i masz wszystko P&P
  18. Ja spawam. i to często w takich miejscach że sami się sobie dziwimy. za dużego pola manewru nie masz . Dwa po co tam jest pasta do wydechów ??
  19. za***ista.
  20. poduszka dyfra też + luz na dyfrze. Jeżeli jest za duży to zanim dyfer zabierze jest takie charakterystyczne puknięcie/szarpnięcie. Zobacz jeszcze podporę wału i przeguby
  21. Ja tez mam od bigmana w b7 i jest spoko. Polecam
  22. jakie jest ciśnienie paliwa na listwie ? Świece sprawdzone ?
  23. o kurde to musiałeś mieć pecha albo ktoś Jakieś braki spakował ja się bardziej bałem że zatrą się po miesiącu a pacjent lata już 3 lata i chodzą jak złoto
  24. Montujemy zaciski hamulcowe tylne tej firmy do samochodów typu Golf5 Leon2 A3 8P. Nie mamy żadnych reklamacji. Bardzo dobrej jakości zamiennik.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.