Treść opublikowana przez DarekS4
-
Tłumik środkowy
Mam chłopaka co robi super tłumiki pod każdy wymiar. Wal rezonator srodkowy żeby pod d*pą przypadkiem nic nie rezonowało i tyle. Koszt jednego okrągłego małego tłumika która fajnie daje radę to ok 200-300 z kwasu. Od niedawna robi nam wszystkie tłumiki i sa naprawde przemyślane
-
A4 B6 Retrofit
Siemanko. Mam pytanie. MAm do wymiany w B6 lampę przód. Od razu wymieniam na bixy z autopoziomowaniem. Kupiłem nowe klosze przód aby nie bawić się w odratowywanie starych nie mam totalnie zielonego pojęcia o modyfikacji lamp. Chce się tym zająć for fun przez weekend. Koszta gotowych lamp to kilka tysięcy więc chce spróbować sam bo mam jak i gdzie się z tym bawić. Co sądzicie na początek o tym zestawie ? Czy auto poziomwanie i wszystko będzie działać ? allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Siatka "plaster miodu" w grill (przemyślenia)
To może dla kogoś kto ma czas to spoko. czyli chyba lepiej ładować S4
-
stuki silnika na jałowych obrotach
A weź zrób z ciekawości z VCDS grupa 4 log na jałowym na zimnym i ciepłym.
-
stuki silnika na jałowych obrotach
juz uj że 10w40 ale castrol ?
-
Blow off 1.9 TDI
Pieniądze wyrzucone w błoto.
-
1.8T BEX Logi
Masz z czymś problem ?? Ja bym się zbytnio nie doczepił
-
Siatka "plaster miodu" w grill (przemyślenia)
Cześć. Tak sobie szukam w wolnej chwili. Kupiłem fajną b6 i mam tam do pomalowania zderzak i błotnik. Przy okazji chce zrobić fajny grill i moze wiecie czy pojawiło się coś z plastrem miodu w centralną kratkę zderzaka ??
-
PRORETROFIT - regeneracja lamp
Kuba można się z tobą ustawić i zobaczyć jak to wygląda ? Ta firma ogarnia też drazu przeróbkę na bi leda ?
-
Specjalista od renowacji i regeneracji reflektorów B6
Cześć szukam kogoś kto już ogarniał i ma doświadczenie i nie spiepszy roboty. B6 Bixenon trzeba przerobić aby świeciło to jak najlepiej. przy okazji umyć wyczyścić itp itd. Widzę że tutaj chłopaki mają eleganckie lampy i naprawde soczewy wypalają trawę. JAk możecie kogoś polecić będę wdzięczny
-
Usuwanie wgnieceń bez lakierowanie - Śląsk
Krystian Kukla obok Skoczowa lub w Rybarzowicach obok żywca centrum usuwania wgnieceń .
-
Zapalająca się podczas jazdy kontrolka ESP w Audi A4 B6 1.9 TDI
nie nie z EPC ... EPC swoją drogą ale odnoszę się do tematu. ESP tak samo.
-
Zapalająca się podczas jazdy kontrolka ESP w Audi A4 B6 1.9 TDI
Chłopy a wiecie ze jak pali się kontrolka ESP to na 90% nie ma to nic wspólnego z układem hamulcowym ? Błąd ESP oznacza błąd elektroniki silnika. Jest to bardzo często ujęte też w informacji serwisowej. Ja akurat pracuje na Vasie z Odisem na poziomie serwisowym i jak się tam dobrze pogrzebie to też często jako adnotacja do usterki można trafić właśnie na takie info. Ale to już jest inna półka niż VCDS.
-
Zapalająca się podczas jazdy kontrolka ESP w Audi A4 B6 1.9 TDI
- za***iste zapisuje to .
-
Problem z mieszanką korekta sondy 25% zerknijcie
Ale nie ma totalnie żadnego wpływu do korekty paliwowej tym bardziej ze nie ma kata. Ktoś napewno spartaczył wyłaczenie drugiej sondy. ... Jeżeli układ paliwowy bije prawidłowo to można szukać dalej. Rób logi pokaż co się dzieje z ta korektą paliwową podczas jazdy.
-
Problem z mieszanką korekta sondy 25% zerknijcie
Zanim wszyscy przywalimy się do tego jak zawsze winnego softu to po pierwsze sprawdź dlaczego komp chce dolać tyle paliwa Może po prostu sonda widzi za ubogi AFR Sprawdź ciśnienie paliwa może pompa nie utrzymuje. Filtr paliwa kiedy wymieniany ? Tam tez masz wbudowany regulator ciśnienia. Po pierwsze pełna diagnostyka i wykluczenie układu paliwowego
-
Kamoka - co to za firma
Wczoraj znowu montowałem 2 szt. chodzą jak złoto
-
swap 380 z sq5 do A6 C7
Wolałbym zamiast tego od razu założyć 390mm + 6cio tłok z RS6 i masz wszystko P&P
-
Urwana szpilka kolektor wydechowy
Ja spawam. i to często w takich miejscach że sami się sobie dziwimy. za dużego pola manewru nie masz . Dwa po co tam jest pasta do wydechów ??
-
[B6] Limo 1.8T BEX Quattro Sline
za***ista.
-
Puknięcie przy zmianie biegów A4 b7 1,8 t quattro
poduszka dyfra też + luz na dyfrze. Jeżeli jest za duży to zanim dyfer zabierze jest takie charakterystyczne puknięcie/szarpnięcie. Zobacz jeszcze podporę wału i przeguby
-
Kilka pytań odnośnie przejścia z Concert II na RNS-E
Ja tez mam od bigmana w b7 i jest spoko. Polecam
-
Problem z odpalaniem na benzynie
jakie jest ciśnienie paliwa na listwie ? Świece sprawdzone ?
-
Kamoka - co to za firma
o kurde to musiałeś mieć pecha albo ktoś Jakieś braki spakował ja się bardziej bałem że zatrą się po miesiącu a pacjent lata już 3 lata i chodzą jak złoto
-
Kamoka - co to za firma
Montujemy zaciski hamulcowe tylne tej firmy do samochodów typu Golf5 Leon2 A3 8P. Nie mamy żadnych reklamacji. Bardzo dobrej jakości zamiennik.