Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarekS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarekS4

  1. Bez opon. tzn są ale szroty mam 5szt Zobacz u mnie w temacie z B6
  2. Może chcesz moje łopaty 19" Są do sprzedania Super wypucowana ... chciałbym żeby moja B6 tak się kiedyś prezentowała
  3. Kamil .... Szkoda kurde ... Ale tak jak gadaliśmy lepiej zawyż cenę .... moim zdaniem się sprzeda.
  4. DarekS4 odpowiedział(a) na Mlody71 temat w Audi A4 B5
    Pewnie tak.... ale jak masz seryjny wydech z katem to szkoda mojego i twojego czasu
  5. ja mam dziwniejszy problem po podpięciu modułu DRL do tych moich bi ledów Jak zamykam auto z CLH to odpala mi sie i DRL i Halogeny ... A raz jest tak że działa tylko DRL a halogeny w ogóle. Czemu tak się dzieje nie mam bladego pojęcia. Generalnie przekaźnik jest wpięty typowo pod przełącznik DRL więc nie wiem co do tego ma CLH które w moim aucie było w oryginale. Ale nie miałem czasu się nad tym skupiać. Ważne że działa jak ma działać i działa jak należy funkcja AUTO.
  6. Właśnie nie połamałem dzięki pomocy Kamila. Ale i tak u mnie działa to dziwnie. I o tym może niebawem bo na razie zdrowie nie dopisuje .
  7. Po moich przebojach z poziomowanie to powie Ci że moze być wszystko. Bo sterowniki lubią walić w pręta i nie koniecznie musi być uwalony czujnik. Tydzień temu wymieniałem drugi zestaw czujników i sterownik też miałem uwalony i tez go musiałem wymienić.
  8. Jak już ktoś rzucił kamieniem to powiem ze mi się tez nie podoba kierownica z RS4 pomimo ze jest na pewno indywidualna i dobrze leży w ręce. W sobotę trochę pojeździłem i mi nie pasuje do tego środka .... Nawet ja V8 drze ryja
  9. DarekS4 odpowiedział(a) na FabianB temat w 1.8T
    Kup sobie takie podkładki to pomoże ale problemu nie rozwiążę. Zobacz czy założyli Ci podporę pod turbiną. 90% przypadków to winda jej nie przykręcenia lub jej brak.
  10. Kamil i tak będzie to maiło efekt prawie jak oryginał. EDC16U31 i U34 - 2.0 TDI 8V i 16V 1.9 TDi - EDC15P+
  11. Nie da się go już lepiej wyregulować. Moim zdaniem powinien iść jeszcze ok 2-3 mm do przodu wtedy zamek łapałby szybciej i lepiej. tez już to zrobiłem dlatego pisałem że tam regulacja chodzi tylko pod skosem . Nie chodzi góra dół prawo lewo . Chodzi tylko przód i tył i to jest logiczne. A rozbierałeś kiedyś zamek w kanapie ? Jego nie da się przesunąć ?
  12. Czyli nie wyssałem tego z palca @bobikos @MaTeo85 przecież piszemy o jednym tym samym 5x przecież robiłem to wszystko w każdą stronę świata . Wiem jak to się ma regulować problem polegał na tym jak pokazałem na zdjęciu że nawet jak wykręciłem całą śrubę to trzymając tą śrubę w ręce nie chciało się to zatrzasnąć . Śruba jest aktualnie dociągnięta na 100% do przodu żeby była jak najbliżej. I ta śruba chodzi tylko pod skosem nie chodzi we wszystkich kierunkach tak jak mówicie chodzi tylko przód tył ale pod ukosem i to robi wrażenie ze chodzi w każdym kierunku. Nic więcej z tym się nie da już zrobić trzeba dupnąć żeby się zamknęło może z czasem się poprawi. Poza tym mam tam fotelik więc nikt tego nie będzie otwierać. Co do wkręcania i wykręcania nic wam to nie da bo ta regulacja o której mówicie to jest tylko kwestia trafienia w zamek. To mm ustawione co do mm bo znaczyłem sobie farbką bolec i patrzyłem gdzie trafia. Tym sposobem wyregulowałem to na pikobelo. Będzie więcej czasu to zobaczymy,
  13. Zatrzaśnięte - Wypsikałem to całe smarem w sprayu .... Ale co nie zmienia faktu że trzeba napierdalać ta kanapą i czasem złapie za 2x a czasem za 8x . Ale nasmaorwanie całego tego zamka zdecydowanie pomogło. Dziwne bo ręcznie śrubą M8 zatrzaskuje to dwoma palcami i nic tam cięzko nie chodziło. A starą kanapę kładłem jak młodego do snu i też się zatrzaskiwała elegancko jednym palcem.
  14. DarekS4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zatrzaśnięte - Wypsikałem to całe smarem w sprayu .... Ale co nie zmienia faktu że trzeba napierdalać ta kanapą i czasem złapie za 2x a czasem za 8x . Ale nasmaorwanie całego tego zamka zdecydowanie pomogło. Dziwne bo ręcznie śrubą M8 zatrzaskuje to dwoma palcami i nic tam cięzko nie chodziło.
  15. Nie nie ja mam fotele przednie z innego auta trakcie montażu a knapę mam z S4 B6/7 Recaro. Teraz tak jeszcze myślę czy ten zaznaczony element nie powinien się wsunąć. Muszę na to zobaczyć jak będzie chwila.
  16. Zatrzaskuje się sprawdziłem to od razu śrubokrętem. Problem polega na tym że on dochodzi maxymalnie do tyłu i blokuje go już grzybek. Musze to rozebrać wszystko i zobaczyć jak nie pomoże to szlifneęgrzybek i tyle Patrzyłem też w etce i jest jeden nr. Dziwna akcja.
  17. DarekS4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @afroo. badaj . Jakbym miał za gruby trzpień reką go nie mogę zatrzasnąć brakuje 2mm moze 3 żeby rygiel zaskoczył i to naprawde mega mocno już go ręką dociskam
  18. Wyłacz to w piz*u No kuźwa brawo tuner .... Aż sobie zobaczę na tego starego softa jak są limitery zrobione i jak jest N-ka zrobiona bo pewnie był typowy soft popisowy .... Ciekawe czy byłby taki mądry jakby wjechało GTD na kulce z większymi wtryskami. Korby i sprzęgło ze skrzynią jakby umiało to by śpiewało Bogurodzicę ???? Soft ma być kuźwa płynny ... Dlaczego rajdowki latają na Nm prostoliniowym ? Bo kuźwa rajdowka musi mieć dostępność mocy w każdym zakresie obrotów ! Ten wykres z Evo 10 ma zapas Nm od 480-650 Nm w użytecznym zakresie obrotów .... Ze specyfikacji turbo itp homologacyjne wymogi nie pozwalają zrobić równego wykresu ale wierzcie mi że np polo proto do wyścigów górskich od znajomego że Słowacji miało dostępność 480Nm od 2200rpm -5000rpm. Jakby każdy miał ładować boost na full od dołu to te rajdowki byłyby gówno warte jaki i jazda nimi
  19. Wrzuć mi loga z VCDSa jak już będziesz maił MAF + MAP
  20. @MaTeo85 Wydaje mi się że mam za gruby rygiel Badaj to nie jestem w stanie go w ręce zatrzasnąc Były róże grubości ?
  21. @Wandej może to problem gwintu i wychodzenia poza zakres ? Ale wątpię bo teraz mam rozkręconego na max na zimę więc wrócił gdzies +/- w granice wysokości BV może minimalnie ciut niżej. Wczoraj wymieniłem czujniki na takie co pracują lekko i płynnie i są na bank z działającego auta. Jeszcze raz zaryzykowałem używki. Zobaczymy
  22. Jeżeli miałbym się zdecydować na avanta to ma marzenie mieć S6 C5 . Tutaj jak będzie trzeba to trumna na dach i ogień. No jak sam wiesz 50/50 Można iśc na łatwiznę i wrzucić moduł 8K0 lub 8T0 i nawet taki zamówiłem na próbę. No i działa ale co z tego jak pamięć na tym nie zadziała ( tzn. tez tak nie do końca bo po schematach już widzę że szło by to może uruchomić z tą różnicą że wykorzystasz na przełączniku 8E0 tylko program 1 i 2 a 3 i 4 już nie będą mogły być wykorzystane bo B8 i A5 ma tylko 2 programy i 2 sloty so wykorzystania sygnału ) dla tego uparcie morduje ten moduł z S4 B6 8E0 Jeżeli by ot ruszyło z pamięcią to chyba będzie trzeba jakieś DIY z tego zrobić. Ogólnie to co sprawdzałem na szybko Tj. Zasilania i piny wychodzące na silniki to wszystko działa. chwilowo sam wiesz że problem jest z ustaleniem jakie ja ma w ogóle fotele. 4F0 juz wykluczyliśmy. Więc albo A5 albo B8. Tylko żaden pinout nie pasuje. Największą zagwozdkę mam z obsłużeniem przełączników na fotelach bo 8E0 wypuszcza napięcie a modół 8T0 wypuszcza mase . Ogólnie te moduły sa swoimi przeciwieństwami czyli tam gdzie w 8E0 jest napięcie to w 8T0 jest masa. I to nie do końca pasuje zamiennie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.. Teraz mam dwa dni luzu to prawie poświęcam go na to auto i byłoby mega gdyby to ożyło na modułach 8E0 bo dzisiaj juz spuchnołem przy tych fotelach.
  23. Wzmożone dymienie jest wygodne bo ktoś uciekał od EGT Ruszałeś smoke limiter ? On odwołuje się do driver wisch ale jest jakby zabezpieczeniem że tak powiem ... Czyli powoduje że w danej ilości powietrza jest możliwe spalenie danej ilości paliwa i ona dba o to żeby ten stosunek był zachowany. Pamiętaj że diesel jest odwrotnością benzyny. W dieslu wrogiem osiągów jest EGT w benzynie dolejesz paliwa i zbijesz. W benzynie są setupy oryginalnie na AFR 12 które są celowe dla żywotności silnika. Kiedyś miałem okazje uczestniczyć w strojeniu Miveca z Evo9 na tor który latał na PB98 + Etanol na AFR 12-12.5 - Celowo Ogólnie wolę bardziej benzyny od diesli. Kiedyś robiłem BPX na GT2260VKLR i jakoś nie czuje sie pewnie kiedy EGT za bardzo podskakuje przy dokrecaniu 6 biegu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.