Treść opublikowana przez Elhape
-
[B7 BKN] Komunikat niskiego ciśnienia oleju
Odczytaj błędy bo albo to czujnik albo pompa oleju. To, że olej jest w silniku nie oznacza, że jego ciśnienie jest odpowiednie Za gówniarza po zapaleniu się kontrolki oleju sprawdziłem poziom na bagnecie i pojechałem dalej, nic nie stukało ani nie pukało tylko nagle zgasł silnik i odpalił dopiero na następny dzień jak ostygł i dalej nic nie stukało Problem był w tym, że smok olejowy w misce odpadł i leżał na dnie miski
-
Śróba mimośrodowa
- Wycie pompy A4 B5 1.6 1995r.
Jest napisane Pisze się np. długopisem A olej lej taki: allegro.pl ALLEGRO.PL- Wycie pompy A4 B5 1.6 1995r.
allegro.pl ALLEGRO.PL- Prawe koło podcina się
Jak było auto na podnośniku trzeba było sprawdzić co się rozleciało Kompletnie nie rozumiem co się dzieje i co masz na myśli pisząc koło przeskakuje podcina się opona Sprawdź sworzeń wahacza chociaż gdyby nie ta nieudana geometria to szukał bym problemu w przegubie.- nie działa prawy reflektor oraz prawe światło przeciwmgielne B8 Lift
Spróbuj to umyć (z tej kawy i białego osadu) np. izopropanolem. Często spotykam się z zalanymi laptopami i telefonami i rzadko kiedy coś się pali. Przeważnie pomaga wyczyszczenie syfu który robi zwarcia miedzy nóżkami elementów elektronicznych i urządzenia działają jak przed zalaniem Oczywiście nie musi pomóc ale tanio można spróbować- [BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Chcesz powiedzieć, że zapłaciłbyś np. 10000 zł za samą robociznę + części + farby do konserwacji + lakiernia proszkowa ?? Czyli w sumie pewnie z 20000 zł( w dużym zaokrągleniu) za remont zawieszenia i konserwację ?? Jeśli tak to niestety ale jesteś jeden na wiele milionów I ciężko będzie znaleźć więcej chętnych na taką robotę za takie pieniądze.- [BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Problem raczej w tym, że nikt nie zapłaci tyle żeby dało(opłacało) się włożyć w to całe serce A dla autora tematu wielkie gratulację za piękną robotę- Zamiana radia
Może taka przejściówka ?? allegro.pl ALLEGRO.PL- Dobór rozmiaru kół do audi
Tak, w szczególności jakby kupił faktycznie 57,1 zamiast 66 Co do wzoru to te 2 są rewelacyjne- Jaki rozrząd? PILNE
Bez wsunięcia go do środka raczej nie uda się go zamontować- Jaki rozrząd? PILNE
Wsuń napinacz, zablokuj zapadką i wszystko będzie ok- króciec
Takie coś znalazłem https://allegro.pl/oferta/febi-kolnierz-krociec-wody-audi-a4-b8-3-0-tfsi-11707743300 Pasuje to do naprawdę wielu modeli z grupy VAG więc możliwe, że i do Twojego podejdzie. Jak masz stary to można zmierzyć i powinno być jasne- B8 TrOOOOp
Przy zakupie z USA nie zapomnij o cle chyba 4,5% oraz vat 23%- B7 Crew
- 1.8t ANB Stukanie, zgrzyty i inne nieprzyjemne dzwięki
Jak padł napinacz to to, że masz rozrząd na znakach nie oznacza, że zawory nie spotkały się z tłokami. Więc albo kamera inspekcyjna albo głowica do góry. Każda sekunda pracy tego silnika przybliża jego złomowanie- Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
235 przy 245 zrobi się już minimalny naciąg.- Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
Dużo zależy jak szeroką masz felgę- Czy można podłączyć sam kabel aux do radia CHORUS ?
Twoje pytanie nie są wcale durne, co najwyżej Twój strach przed stosowaniem różnych adapterów jest dość śmieszny i dziwny Na pewno do b7 było też oryginalne radio z cd tylko trzeba było dopłacić jak ktoś brał nowe z salonu. Może i były jakieś od razu z aux ??- Wtryski 1.8T
Zrozumiałem, kolega nie pytał po co wymienia się wtryski tylko pytał czy się da i jeśli tak to na jakie Oczywiście zgadzam się, że problemy shenjzs nie mają nic wspólnego z wtryskiwaczami.- słabe hamulce, delikatnie trzymają na luzie
Niestety ale nowe przeważnie są gorsze niż naprawione oryginalne. No chyba, że nowe mają być oryginalne- B9 indeks nośności
"Indeks nośności opony a masa całkowita Twojego pojazdu. Znając maksymalne obciążenie dla jednej opony możemy w łatwy sposób policzyć maksymalną masę całkowitą posiadanego pojazdu. Jeżeli indeks nośności opony wynosi 91T, oznacza to, że obciążenie na tej oponie nie może przekraczać 615 kg. Jeżeli pomnożysz liczbę kilogramów przypadającą na jedną oponę razy liczbę opon w pojeździe otrzymasz wartość nieznacznie większą niż maksymalna masa całkowita Twojego pojazdu." Cytat z Oponeo.- Wtryski 1.8T
shenjzs poczytaj te tematy: https://a4-klub.pl/topic/267087-jakie-wtryski-audi-a4-18-t/ https://a4-klub.pl/topic/270907-etapy-budowy-i-podnoszenia-mocy-w-18t-kompendium/ https://a4-klub.pl/topic/1306-b5b6b7-modyfikacje-18t-pytania-i-odpowiedzi/ pelonek a Ty nie wiesz, że nie odpowiada się pytaniem na pytanie ??- Czy można podłączyć sam kabel aux do radia CHORUS ?
Najlepiej kup sobie magnetofon i nagrywaj muzykę na kasety tak będzie najbezpieczniej. Nie rozumiem Twojego strachu bo już prędzej ukradną Ci samochód niż zapali się ten moduł. Telefon komórkowy nosisz w kieszeni ??- Wymiana butli lpg- uszczelnienie przewodów?
Raczej nie ma potrzeby wymieniać ich przy każdym odkręcaniu. Przy butli wymieniałem akurat ale tylko dla tego, że mam spory zapas przewodu i do butla dali mi nowe to szkoda żeby się zmarnowały Ale przy reduktorze odkręcałem już kilka razy i skręcałem bez wymiany i połączenie jest jak najbardziej szczelne. - Wycie pompy A4 B5 1.6 1995r.