Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. dokladnie nawet na postoju pracuje pieknie
  2. dzieki za info. Ty na dodatek masz benzyniaka - wiec tak czy tak nieporownywalnie szybciej silnik dogrzany.
  3. Dobrze to ujales i dzieki za zdjecia. Moze kiedys to aktywuje - bo mam opcje - ale jakos mi sie nie pali, najwazniejszy jak pisalem byl dla mnie smartphoneinterface. Natomiast gdybym mial webasto (a nie mam) to juz dawno bym mial aktywowane audi connect
  4. no w sumie racja
  5. ee dlatego pytam o konrety, bo wlasnie pamietam jak czytalem to nic nadzwyczajnego - rozumiem jezeli ktos jak Ty ma opcje webasto Natomiast wszystko pozostale to naprawde "gadzety" i to malo uzyteczne - jak ryglowanie i odryglowywanie Nie ma co tego porownywac do Smartphone Interface - bo to faktycznie jest must have - jezeli jest mozliwosc.
  6. to zalezy od roczniki, od 2022 USA juz dopuscilo matrix led nie uzywam, nie uzywalem wiec nie wiem, co jest tak bardzo przydatne dokladnie?
  7. to na pewno nie jest normalne ze auto na postoju traci temperature.... mysle ze moze byc padniety termostat...?
  8. ja ze swojej strony chcialem dodac ze w przypadku 2.0 TDI 190KM podczas wypalania silnik pieknie pracuje - serio, kultura pracy znacznie wzrasta, dynamika tez - to pewnie przez wieksza dawke paliwa, ale roznica szczegolnie w pracy jest naprawde duza - moglby tak dzialac caly czas
  9. Czesc Z praktyki sie wypowiem, bo mam takie auto jak Ty i codzien jezdze do pracy. Auto na zewnatrz. Jezeli u Ciebie jest 30km to bardzo dziwne - w sensie wydaje mi sie za duzo. U mnie teraz w te mrozy najwieksze (ale to bylo chyba -13) jezeli chodzi o pelne rozgrzanie (czyli na blacie 90 stopni) to bylo tak kolo 10 - 14km. Natomiast 2 kreski na blacie to kolo 6km. Ogrzewanie juz dziala duzo szybciej oczywiscie (w MMI ustawione mam dogrzewanie). Naprawde nie moge narzekac na dogrzewanie i ogrzewanie w mrozy. Klimatronik caly czas włączony.
  10. Koalakm odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    A4 B9 / Q5 FY - w standardzie jest kamera - z uwagi na systemy bezpieczenstwa - ktore rez sa w standardzie. Dzieki temu bedziesz mogl tez dokodowac pewne rzeczy jezeli nie masz - asysten swiatel, czytanie znakow...
  11. Oczywiscie ze bierz C8 w tym silniku bedzie kompromis ale nie bedzie zamulaczem, powinno sie jezdzic przyjemnie, a komfort dosc znacznie lepszy, miejsca wiecej niez w B9.
  12. potwierdzam, kolo 100 juz jest 7
  13. zapewne nie ma, ale vcds sam zapisuje przy zmianach prawda w jakims katalogu?
  14. no tak, jedynie ciagle zapominam sprawdzic czy to ma jakikolwiek zwiazek z Android Auto. Moim zdaniem ten widok po kazdym odpaleniu domyslnie ustawia sie na ksiazke zamiast na ostatnio uzywany widok. ja to lrobie dodatkowymi przyciskami ale po lewej stronie kierownicy...
  15. no pewnie ze zanizaja, trzeba walczyc o swoje. Cale drzwi do wymiany przeciez, szyba... najlepiej daj bezgotowkowo do ASO i juz
  16. OMG no to niezle. W Mapach google ostatnio zglosilem im ze tam jest blad - ciekawy jestem ile potrwa weryfikacja przez nich. W przypadku map Audi nie ma takiej opcji zgloszenia
  17. z innej beczki nie wiem jak oni aktualizuja te mapy, w kazdym razie od 2 lat kolo mojej miejscowosci jest duze rondo... no i caly czas go nie ma w mapach Audi i w Mapach Google
  18. no to spoko, najwazniejsze ze nie uwala MMI itp
  19. dzieki, daj znac czy po wymianie jest ok
  20. ee nie, tam mozesz zdjac ta maskownice od gory chyba i siegniesz smialo, tak przynajmniej w Q5 mialem, a konstrukcja podobna. Jaki blad Ci wywalal?
  21. e nie przejmuj sie, tez troche po zakupie A4 - 2016 bylem zniesmaczony jak musialem oba wklady lusterek zmieniac bo nie grzaly.... Natomiast poza tym to porzadnie widze zrobione autko, swietnie wyciczone itp, choc wolalbym jednak benzyne chyba, jedynie to spalanie.... ile kosztowal czujnik oryginalny?
  22. eee, ja mysle ze oni to dokladnie przemysleli i nie powinno byc tu problemu.
  23. sugerujesz ze wtedy wymiana zwyczajnie na nowe?
  24. tez mam wrazenie ze deszcze snieg to czesciej sie troche pojawia problem - ale nie na tyle zeby wymieniac w moim przypadku
  25. jezeli zalezy Ci na max wyposazeniu patrz za wersjami Prestige

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.