Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Marek. Gratuluję Ci udanej jednostki SM, która (w mojej ocenie) jest ewenementem w skali kraju. O ile wszystkie jednostki by się zajmowały tym, o czym piszesz, byłbym ich zapalonym fanem. W miasteczku, z którego pochodzę SM w ogóle nie widać, poza jednym momentem. Codziennie ok. 10 rano jeden z panów strażników zajeżdża na pocztę przywożąc listy do nadania z Urzedu Miasta. Stawiam skrzynke wódki każdemu, kto uświadczy tam patrol SM. Zamiast utrzymywać takich nierobów wolałbym aby gmina dołożyła kilka etatów do Policji.
  2. :oklaski: :oklaski: :oklaski:Zawsze mówiłem, że od Ruchu Drogowego powinna być Policja. SM powinna pilnować, zeby dzieci nie rzucały papierków na chodnik, a moherowym babciom nikt nie wyrwał torebki pod kościołem. Celowo nie wspominam o tępieniu blokersów i takich tam poważnych zajęciach, bo w cuda nie wierzę
  3. 99% jest niedouczonych Dokładnie. Przecież większość Strażników, to odrzut z Policji, gdzie aby się dostać wystarczy umieć sie podpisać. Im nawet to sie nie udało Mówcie co chcecie, ale jeszcze nigdy nie udało mi się spotkać inteligentnego strażnika. O ile jeszcze w Policji czasami się ktoś mądry zdarzy, to w SM graniczy to chyba z cudem.
  4. hmmm przeciez padły konkretne informacje Mi to zaczyna przypominać teleturniej"Brysio - Cuber. Kto ma rację?" Obym sie mylił
  5. Nie drapcie się dziewczyny Zamiast się smyrać napletami lepiej przejdzcie do kokretnych info.
  6. No proszę Cię...A co mieli zrobić? Siąść i rwać sobie włosy z głowy, bo Alonso dzięki temu wskoczył na 1 miejsce w generalce? Przeciez ani wypadek Webera, ani awaria Vettela nie wynikła z ich winy. mogli po prostu z tą radością wytrzymać do końca wyścigu a nie cieszyć się z cudzego nieszczęścia. W normalnej walce na torze nie byliby w stanie nic zrobić red bull'om Mam ogromną nadzieje, że Ferrari w tym sezeonie nie wywalczy żadnego tytułu A ja z kolei mam nadzieje, że Alonso zdobedzie tytuł, bo bardzo go lubie, a jeszcze bardziej lubię Ferrari Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że wypadki i awarie sa nieodłączną częścią tego sportu, więc nie rób z tego wielkiego halo. Rozumiem, gdyby któryś z mechaników Scuderii rzucił się pod koła Red Bullowi, wykluczając go z wyścigu. To by było niesportowe zachowanie.
  7. Ta cała płyta "Akustycznie" KSU, to taka popierdółka. Posłuchajcie tych samych kawałków w NORMALNYCH wersjach. Niebo a Ziemia
  8. To zależy. Zwykła soczewka ma W5W, a BiXenon H6W. Nie wiem, jak przy zwykłym xenie.
  9. wyznacznik ? No wiesz. Miał po kolei wszystkie modele A4, a teraz buja się B8, to chyba dobre ma porównanie Niestety, ale to szczera prawda. Dzisiaj w koncernach nie rządzą już inżynierowie i pasjonaci, tylko ksiegowi.OT W Veronie 2 ulice od warsztatu mojego kumpla otworzyli przedstawicielstwo HOOVER'a. Takie chińskie badziewie samobieżne Kumpel jest wniebowzięty. Od tego czasu utworzył 4 nowe stanowiska i zatrudnił 6 pracowników, bo nie może sie wyrobić
  10. Z chłopakami trochę wina się wypiło ;P
  11. No, no. Jest mój klimat. Np to KSU-jabol Punk
  12. Chyba w 2004 szły już seryjnie, ale też nie wszystkie. Nie wiem, od czego to zależy. Kumpel w robocie ma '04 i dokładki szare Co do bocznych dokładek to drobnostka. Kilkanaście śrubek i po strachu
  13. Po pierwsze. Wystarczy sama dokładka zderzaka, choć nie jest P&P, to operacja jest stosunkowo prosta. Jest dobry wątek z fotami na audizine.com Po drugie. Wszystkie dolne plastiki, o których piszesz normalnie sie lakieruje. Podjedź do lakiernika i Ci wszystko wyjaśni.
  14. Lipa jest za***isty, choć wolałem go w tym wydaniu
  15. No proszę Cię...A co mieli zrobić? Siąść i rwać sobie włosy z głowy, bo Alonso dzięki temu wskoczył na 1 miejsce w generalce? Przeciez ani wypadek Webera, ani awaria Vettela nie wynikła z ich winy.
  16. :gwizdanie: a on ma w ogóle Prawko? A Szto Eta? :naughty:
  17. Macie tutaj. Czymś takim jeździłem. To jest Cult Style z BRA Uploaded with ImageShack.us Zdjęcie poglądowe, bo foty mojego zagineły w boju
  18. truckmaniac odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O co tu kaman ?
  19. Brawo mariuszzgierz. Ja również uwielbiam Comę, choć Kings of Leon jakos do mnie nie trafia Na pewno za to Czesław zawsze w momentach ... ...słabszych, potrafi wprowadzić mnie w pozytywny nastrój
  20. Nie przepadam za Cyganem, ale cóż... ...poprawnie Myslę, że mógł pokazac więcej
  21. Na poczatek piękna lufa
  22. sr** na faje. powinny zistać zakazane, zdelegalizowane i napietnowane. :decayed: Niestety lobby tytoniowe jest zbyt mocne.
  23. WOW Jakie za***iste lampy :slina: :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.