Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CoLo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CoLo

  1. Ja dostalem jedna rzecz z UK w tydzien od nadania Nie z Ebay oczywiscie ale tyle szla paczuszka... Pozdro
  2. Z tego co widzę to jarzmo pod 312mm ma nr. 4B0615125C A czy te co pokazałeś podejdzie to nie wiem. Tu jakiś chyba podobny temat http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=35017
  3. No niby tak ale gdzieś była dyskusja na forum i wyszło na to, że dla świętego spokoju wpinać się w DV
  4. tak , ten standardowy i ni ch***j nie sięga. może w dobie kryzysu obcięli metraż Może musisz pokombinować przejście do kabiny bo ja go miałem aż nad to albo faktycznie kryzys
  5. Dokładnie... Jaki masz wskaźnik, ten standardowy Autogauge ? Jeśli tak to powinien sięgnąć.
  6. No dobra a czy nie powinieneś podpiąć się pod przewód idący do DV ?
  7. Do DV brałem ten http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=357
  8. Zagadaj do TOM77 w dziale rabaty. Koleżka ma bardzo dobre ceny
  9. Hmmm ja slyszalem ze aby zamontowac do naszych zaciski od s4 trzeba zwrotnice wymienic ale glowy za ta informacje nie dam
  10. Ja mam jakiś taki odstraszacz zamontowany (już było jak kupiłem). Pewnie ktoś to dołożył. Jest to taka mała czarna puszeczka (wielkość ok. paczki papierosów) i u mnie znajduje się przy zbiorniczku od płynu hamulcowego (pod tą czarną przykrywką)
  11. Nikt nie wie niestety ale Ty chyba słabo szukałeś http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t51692.0.html;highlight=aeb+logi Sprawdź co tam jest napisane, zrób logi tych grup i wrzuć na forum i Ci co posiadają wiedzę może się wypowiedzą. Może "mod" niech przerzuci to do odpowiedniego działu czy tu jest ok ?
  12. O proszę fajnie wiedzieć :gwizdanie: PW ?
  13. Może Ja sobie coś takiego zapodam
  14. Od tego w naszych silnikach jest DV...
  15. Widzę, że lekcje odrobiłeś Znając życie trudno będzie ci się zbliżyć do tych 350KM na tym GTRS-ie, no ale od siebie życzę oczywiście powodzenia i trzymam kciuki za te 350KM, pewnie za niedługo poczytamy o tym jak opiszesz swój projekt Troszkę źle napisałem Bardziej widzę 330-340KM ale oczywiście w głębi duszy chcę więcej
  16. człowieku...idziesz pełną pipką... to nie będzie OT tiaaa...dobrze wiesz co tam będzie :gwizdanie: A nawet powiem nic AŻ tak szczególnego P.S. Jak tam PW ?
  17. Hmmm na tym dźwięku to nie wiem czy mi tak zależy...raczej wolę efekty czysto dynamiczne Kucizna czeka na dobór odpowiednich panewek + obróbka i wyważanko Projekt jest w toku jak wszystko fajnie wyjdzie to się pochwalę...EOT
  18. ja zostałbym przy serii ale wiem Bartek namówi cie na stożek Hehe nie no Bartek mnie nie namawia Tylko sam się tak zastanawiam nad najlepszym rozwiązaniem A skoro mówisz, że "pucha" da radę to zostaję przy serii i w sumie tak chciałem... GTRS według producenta jest do 350HP więc tak jak Poziek mówi przy 1,5 może się pokazać taka liczba a jeszcze głowica troszkę "robiona" więc może być więcej...wszystko wyjdzie w praniu.
  19. FMICa jeszcze nie ma Patrzyłem na rureczki i niby coś tam było (kropelka może dwie )tylko Ja nowego auta nie mam
  20. Hmmm może i tak tylko jak był używany ten TDCI ?
  21. Dobra Panowie z tego co wiem to seryjna pucha jest najlepsza do ok. 300KM (jeśli chodzi o osiągi) A jak powyżej do powiedzmy okolic 330-340KM ? Warto w ITG się pchać ?
  22. Jak to co, dobra rzecz Zatrzyma cały syf co leci do kolektora ssącego...
  23. Zadzwoń do ASO i będziesz wiedział...
  24. Mi też na klimatroniku po ustawieniu kanału aby sprawdzić temp z tego czujnika pokazuje 0. Też zero błędów, klima wł/wy się co jakiś czas... Ma ktoś nr. tego czujnika ? Ciekawe ile w ASO by chcieli za to...
  25. Ja mam pukanie jak kręcę szybko L/P na postoju. Był już obstawiany magiel ale po wyjęciu okazało się, że jest dobry za to luz był na drążkach... Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.