Treść opublikowana przez CoLo
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Ja dostalem jedna rzecz z UK w tydzien od nadania Nie z Ebay oczywiscie ale tyle szla paczuszka... Pozdro
-
[B6 AVF] Czy takie jarzmo podejdzie pod ori zacisk i tarcze 312mm ?
Z tego co widzę to jarzmo pod 312mm ma nr. 4B0615125C A czy te co pokazałeś podejdzie to nie wiem. Tu jakiś chyba podobny temat http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=35017
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
No niby tak ale gdzieś była dyskusja na forum i wyszło na to, że dla świętego spokoju wpinać się w DV
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
tak , ten standardowy i ni ch***j nie sięga. może w dobie kryzysu obcięli metraż Może musisz pokombinować przejście do kabiny bo ja go miałem aż nad to albo faktycznie kryzys
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Dokładnie... Jaki masz wskaźnik, ten standardowy Autogauge ? Jeśli tak to powinien sięgnąć.
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
No dobra a czy nie powinieneś podpiąć się pod przewód idący do DV ?
-
[B5 AEB] Logi - turbina i przepływomierz 1.8T + LPG spadek mocy i kopci
Do DV brałem ten http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=357
-
[B5 AEB] Logi - turbina i przepływomierz 1.8T + LPG spadek mocy i kopci
Zagadaj do TOM77 w dziale rabaty. Koleżka ma bardzo dobre ceny
-
[ALL B5] Upgrade hamulców jarzma 312 mm na 288 mm
Hmmm ja slyszalem ze aby zamontowac do naszych zaciski od s4 trzeba zwrotnice wymienic ale glowy za ta informacje nie dam
-
[B5 AEB] Odstraszacz zwierząt w samochodzie
Ja mam jakiś taki odstraszacz zamontowany (już było jak kupiłem). Pewnie ktoś to dołożył. Jest to taka mała czarna puszeczka (wielkość ok. paczki papierosów) i u mnie znajduje się przy zbiorniczku od płynu hamulcowego (pod tą czarną przykrywką)
-
[B5 AEB] Logi - turbina i przepływomierz 1.8T + LPG spadek mocy i kopci
Nikt nie wie niestety ale Ty chyba słabo szukałeś http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t51692.0.html;highlight=aeb+logi Sprawdź co tam jest napisane, zrób logi tych grup i wrzuć na forum i Ci co posiadają wiedzę może się wypowiedzą. Może "mod" niech przerzuci to do odpowiedniego działu czy tu jest ok ?
-
[ALL B5] Wałki 1.8 do 1.8T
O proszę fajnie wiedzieć :gwizdanie: PW ?
-
[ALL B5] Wałki 1.8 do 1.8T
Może Ja sobie coś takiego zapodam
-
[B5 AWT] Zawór upustowy F1Z
Od tego w naszych silnikach jest DV...
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
Widzę, że lekcje odrobiłeś Znając życie trudno będzie ci się zbliżyć do tych 350KM na tym GTRS-ie, no ale od siebie życzę oczywiście powodzenia i trzymam kciuki za te 350KM, pewnie za niedługo poczytamy o tym jak opiszesz swój projekt Troszkę źle napisałem Bardziej widzę 330-340KM ale oczywiście w głębi duszy chcę więcej
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
człowieku...idziesz pełną pipką... to nie będzie OT tiaaa...dobrze wiesz co tam będzie :gwizdanie: A nawet powiem nic AŻ tak szczególnego P.S. Jak tam PW ?
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
Hmmm na tym dźwięku to nie wiem czy mi tak zależy...raczej wolę efekty czysto dynamiczne Kucizna czeka na dobór odpowiednich panewek + obróbka i wyważanko Projekt jest w toku jak wszystko fajnie wyjdzie to się pochwalę...EOT
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
ja zostałbym przy serii ale wiem Bartek namówi cie na stożek Hehe nie no Bartek mnie nie namawia Tylko sam się tak zastanawiam nad najlepszym rozwiązaniem A skoro mówisz, że "pucha" da radę to zostaję przy serii i w sumie tak chciałem... GTRS według producenta jest do 350HP więc tak jak Poziek mówi przy 1,5 może się pokazać taka liczba a jeszcze głowica troszkę "robiona" więc może być więcej...wszystko wyjdzie w praniu.
-
[B5 APU] Olej w przepustnicy i dalej
FMICa jeszcze nie ma Patrzyłem na rureczki i niby coś tam było (kropelka może dwie )tylko Ja nowego auta nie mam
-
[B5 APU] Olej w przepustnicy i dalej
Hmmm może i tak tylko jak był używany ten TDCI ?
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
Dobra Panowie z tego co wiem to seryjna pucha jest najlepsza do ok. 300KM (jeśli chodzi o osiągi) A jak powyżej do powiedzmy okolic 330-340KM ? Warto w ITG się pchać ?
-
[B5 ADR] Ułamana część odmy
Jak to co, dobra rzecz Zatrzyma cały syf co leci do kolektora ssącego...
-
[B5 ADR] Ułamana część odmy
Zadzwoń do ASO i będziesz wiedział...
-
[B5 1Z] Czujnik temperatury wewnętrznej (G56) ?
Mi też na klimatroniku po ustawieniu kanału aby sprawdzić temp z tego czujnika pokazuje 0. Też zero błędów, klima wł/wy się co jakiś czas... Ma ktoś nr. tego czujnika ? Ciekawe ile w ASO by chcieli za to...
-
[ALL B5] Delikatne stuki przy szybkich ruchach kierownicy
Ja mam pukanie jak kręcę szybko L/P na postoju. Był już obstawiany magiel ale po wyjęciu okazało się, że jest dobry za to luz był na drążkach... Pozdro