Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajdamiano,
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Sklep albo Allegro
-
ESP a spalanie!!!
Murzyn, tym postem przyznalem koledze racje no to z czego to zamieszanie bo nie rozumiem Wszystko jest OK
-
ESP a spalanie!!!
ciekawe teorie :twisted:
-
ESP a spalanie!!!
Jak to jak... :twisted: mam na mysli prace ESP cos w stylu pracy wspomagania...tez obciaza silnik na pewno nie tak jak wspomaganie ale zawsze to cos :twisted:
-
ESP a spalanie!!!
Jak by nie patrzec obciaza silnik przez to moze to wplynac na spalanie , ale naprawde bedzie to minimum z minimum
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Mam zalanego mobila S 10w40 silniczek pracuje na nim rowno i i cichutko Polecam :twisted:
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
proponuje jakis bialy LED
-
Na jakich felgach jeździmy
17'' :twisted:
-
Które felgi z tych?
3 :twisted:
-
[b5, 1.8] Moje Cacko.
ładna fele tez ok
-
18.04.2007 AWX + Rogal and Dave = 178,6 KM i 403,8 Nm
alvaroalvaro78, gratuluje mocy i momentu :twisted:
-
[B5 1.9TDI Avant] Moje autko!!!!
No nie powiem zaczalales to ile teraz gnojowki Ci przepala
-
Nowy FIAT BRAVO silnik 1.4 16v T-JET
i Fordow (mam ta sama opinie na ten temat)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Porada w wyborze felg do avanta 96
Wybierz najladniejsze :twisted:
-
[B5 1.9TDI Avant] Moje autko!!!!
ładnie fela 18""?
-
przednie zawieszenie - przestroga
jestem pewien ze NIE :twisted:
-
przednie zawieszenie - przestroga
Nie zgodze sie z Toba.Ja autkiem smigam juz 3 lata w Polsce i nie wymienialem jeszcze ani jednego wahacza i nadal jest cisza , duzo zalezy gdzie wczesniej smigalo autko :twisted:
-
Niunia obrobiona
Dokladnie , lepiej niech zabiora to radio jak moja pol auta zdemolowac a koszty wtedy nie beda male :confused:
-
co sadzicie o tych alumach?!
To nie jest marka tylko skrot od slowa "oryginalne" :twisted:
-
Które felgi wybrać?
Nie jeden juz zalatwil OZ sa zdolniejsi co lamia i BBS-y ktore sa wytrzymalsze od OZ , na to nie ma reguly kazde fele da sie pokrzywic :twisted:
-
Prośba o ocenienie czy mam oryginalny silnik ?!
Dopoki smiga to bym sie tym nie przejmowal
-
Chrom Ramka Na Mieszek
Czyli tak jak pisalem
-
Niunia obrobiona
zlinczowac