Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. To teraz stan z boku i popatrz na wyglad jak te ochydne gumu zwisaja beee taki sam widok jest z tylu do A4 zupelnie to nie pasi :mrgreen:
  2. Moze dlatego nie bylo poniewaz MP3 w 2000r, nie byla jeszcze tak popularna jak dzis
  3. ładne autko jezeli chodzi o alu to tylko i wylacznie 17 albo najpierw sofcik :mrgreen: i 115km
  4. ogolnie ladne autko ale lampy zmien bedzie zarabiscie
  5. troszke to dziwne oznaczenie ma DI a podobno ma turbo :razz:
  6. ładnie zadbana seria ale lampy przydało by sie zmienic przynajmniej tył na 1 lift a felgi to dobry pomysl
  7. Felgi jak najbardziej beda Ci pasowac
  8. Do mnie narazie sie jeszcze nigdy pies nie przyczepil zobaczymy jak dlugo to potrawa oby dluuuuuuugo :mrgreen:
  9. musiales trafic na feralny model zdarza sie :razz: ja do swojej A4 nie mam szczegolnie sie do czego doczepic bo wszystko jest jak powinno
  10. Szewczenko7 odpowiedział(a) na Nasti temat w Nadwozie i Wnętrze
    No ja wlasnie jestem w trakcie licytacji grila po II lifcie zobaczymy czy sie uda wygrac :mrgreen:
  11. hehe Ty to wojtas chyba sie nudzisz sciagasz buty po czym znow je zakladasz :mrgreen: ale dobrze robisz
  12. Szewczenko7 odpowiedział(a) na Rogal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    super furka
  13. no ja akurat nie mam alu to takze wiesz... :mrgreen: dopiero na wiosne zaopatrze sie w 17
  14. no bez dwoch zdan zmiana odrazy rzuca sie w oczy
  15. no cena nie jest taka zla mozna wyrwac taniej ale jak jest okazja to bierz ja do swojej kupilem troszke taniej ale dlugo kupowalem
  16. Do benzyny w zupelnosci taki Ci wystarczy
  17. ladne autko i wiadomo z jakim silnikiem :mrgreen:
  18. W miniona sobote zmienialem olej i zalalem go mobil s 10w40 autko ma 235tys
  19. ładne audi a te biale a4 na drugim planie to znajomy??
  20. to ja nie wiem jak ty to rekami wykreciles u mnie nie da rady a jesli bym probowal rekami to bym te wezyki z gory pozrywal przeciez to sie za dobrze nie trzyma :neutral:
  21. probowalem roznych sposobow a rekach nie ma co marzyc nie idzie tak mocno sie trzyma ze nie wiem jak mam go dkrecic mysle zeby powyjmowac wezyki i wziac go na stol moze wtedy...
  22. Szewczenko7 odpowiedział(a) na Nasti temat w Nadwozie i Wnętrze
    gril pasuje jak najbardziej osobiscie bym bral i zakladal pasuje jak ulal
  23. Tak jak w temacie dzis robilem wymiane oleju oczywiscie filtra oleju ,powietrza a takze paliwa z tym ze tego ostatniego nie zdolalem wymienic poniewaz nie moglem go odkrecic i w zwiazku z tym pytanie...czy macie moze jakis sposob zeby go odkrecic nie wykrecajac wezykow czy jest to konieczne?prosze o podpowiedzi dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.