Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Są inne.
  2. Dobry wybór, ja na lemforder'ze przekroczyłem już 100kkm i ciągle się trzymają
  3. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Biedronki et42 wejdą bez frezowania zacisku. Nawet na brembo 320mm z q5 biedronka wchodzi bez problemu, no może z niewielkim problemem bo trzeba dawać ciężarki slim.
  4. Właśnie o to mi chodziło/tak myślałem. Dzięki
  5. Kamil, a prównywałeś może karty charakterystyki Revenol'a VMO vs VPD? Bo niby ten drugi typowo pod pompki. Tak pytam z ciekawości i lenistwa no i cena sporo lepsza niż Millers'a
  6. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie koniecznie prawa i lewa będą takie same, ale mogą. Może ktoś sprawdzi Ci w ETCE jakie powinny iść do Twojej wersji silnikowej. Ja niestety nie pomogę bo do końca tyg. Nie mam dostępu do kompa z etką.
  7. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dokładnie tak wygląda poduszka z zaworkiem. Jak nie masz wtyczki to nie masz zaworka.
  8. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    odp za Kolegę, widać z zewnątrz, jeśli do poduszki dochodzi przewód/ kabelek to jest zawór.
  9. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Siemka, nie każdy zagląda do działu Kupię, a może komuś zalega mocowanie prawego intercooler'a do 2,0tdi, 2,0tfsi Jeśli ktoś by miał na sprzedaż to proszę o info
  10. Potencjometr wymienisz bez odkręcania całego silniczka. Wystarczy rozpiąć obudowę. Przy czyszczeniu potencjometrów z tym w nogach kierowcy poradziłem sobie właśnie z ten sposób. Według mnie szkoda się mordować z odkręcaniem.
  11. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @Dev nie mam takiego silniczka, ale pasował będzie też z końcówką E i G, a najmłodszy będzie 8R0955711C @turzol schemat masz niżej
  12. staniek odpowiedział(a) na pdk temat w Audi A4/S4 B6
    Jest to normalne, że dotyka przy max skręcie. Ostatnio też wymieniałem dolne proste z powodu popękanych osłon jakby co to nie polecam dolnych prostych TRW, wymieniłem je w 2013 chyba, i wytrzymały raptem jakieś 70 tys. Pewnie pociągnęłyby dłużej gdyby nie te osłony (na jednym wahaczu osłonę wymieniałem już jakieś dwa lata temu bo pękła). Pozdr
  13. @DanielMod chyba ciągle ma full przelot. Tak czy inaczej zerknij do jego tematu, znajdziesz tam i filmiki.
  14. Przód nie wejdzie.
  15. staniek odpowiedział(a) na pdk temat w Audi A4/S4 B6
    Masz auto po programie/chipie. Seria ma 1,35 bara doładowania.
  16. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki za odpowiedź w takim razie chyba nie będę cudował i obijał, bo teoretycznie z mocą nie będę już szedł dalej. Pozdr
  17. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Adam, dzięki za odpowiedź Popatrzyłem w dziale b7 i 400 niutonometrów rzeczywiście nie będzie problemem dla sprzęgła brd. Pozdr
  18. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kopiuję posta z Division'u Siemka, Panowie takie pytanie. Ile niutona przeniesie sprzęgło od BRD? pytam żeby wiedzieć czy jest sens obijać nową tarczę jakąś lepszą okładziną jeśli max niuton będzie w okolicach 400 Nm ,góra czterysta parę niutonometrów? Pozdr
  19. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka, Panowie takie pytanie. Ile niutona przeniesie sprzęgło od BRD? pytam żeby wiedzieć czy jest sens obijać nową tarczę jakąś lepszą okładziną jeśli max niuton będzie w okolicach 400 Nm ,góra czterysta parę niutonometrów? Pozdr
  20. @PIXI Chyba, że pomyliłem/pomieszałem?
  21. Potrzebujesz tylko linki. 8E0609721AC i 722AC numery linek do s4 b6 Jak będę pamiętał to jutro Ci jeszcze sprawdzę jakie numery ma s4 b7, ale chyba takie same.
  22. Z przodu da się ustawiać jedynie zbieżność i nic więcej, więc nie masz po co się fatygować jeszcze raz do warsztatu. Podoba mi się jak dbasz o to auto jeśli chodzi o zawieszenie to będziesz miał teraz spokój na lata.
  23. Textar jest jak najbardziej Oki.
  24. Podoba mi się zawias tak jak pisałeś cza by dać troszkę w dół do tego koła. Depo black według mnie trochę za czarne i jeśli dobrze pamiętam komuś chyba parowały. Ale to już tobie ma się podobać. Ewentualnie w podobnej cenie (trochę taniej) wyślesz i przemalujesz/przerobisz np na bihalogen swoje. Pozdr
  25. HEPU pewna i dobra. Nawet nie zauważyłem, że już pisałem i polecałem to samo w tym temacie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.