Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Pięknie wygląda Turbo funkiel nówka? Też założyłem taką (tyle, że używkę), ale jak narazie jeżdżę na serii, bo na strojenie jakoś nie mogę się umówić
  2. @turzol kiedyś opisywał jak mi się zdaje różnice między poszczególnymi numerami przekaźników. Ten z esy utwardza się chyba przy niższej prędkości. Same przekładnie są takie same.
  3. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chyba jest tak jak piszesz, ale tylko chyba. Ktoś jeszcze pewnie potwierdzi. W sumie tak czy inaczej poduszka ciągle jest młoda
  4. Ale Koledzy dobrze Ci radzą żebyś sprawdził w pierwszej kolejności króciec vacum. Jeśli jest obruszany to wymiana serwo niczego nie zmieni.
  5. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba ten drugi, w dziale zawieszeń masz podwieszony temat, gdzie są podane numery
  6. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pasuje, szukaj serwa ATE z końcówką AJ, ale konkretnie z seata, bo serwa z tym numerem były montowane (o ile się nie mylę) również w ostatnich B7-kach. Najlepiej w komplecie z pompą i zbiorniczkiem. Przy okazji będziesz miał młodszą pompę, i nie będziesz się stresował, że zbiorniczek pęknie przy demontażu ze starej pompy.
  7. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Montował, a co konkretnie chcesz wiedzieć?
  8. Wejdą, ale sprężynki dźwigienek ręcznego pasuje zmienić na te krótsze od zacisków 288mm
  9. Nie wejdą.
  10. Normalnie spaliła, u mnie podobne spalanie.
  11. A jaki zawias miałeś w oryginale 1BV? Te Sachs'y do zawieszenia sportowego według mnie są dość miękkie i nie ma się co spodziewać, że będzie na nich sztywno i twardo.
  12. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To w sumie nie powinno siedzieć nawet na odbojach 1BA, chyba, że tył Ci mocno siedział (nie wiem ile masz z tyłu do nadkola) to jest to możliwe. Zerknij sobie dla pewności jakie masz odboje, długie czy krótkie. Ciśnienie gazu też potrafi odrobinę (ale naprawdę odrobinę) podnieść, ale to przy amorkach typu bilstein B8 b6. Tam ciśnienie gazu jest sporo wyższe niż w standardowych amorkach.
  13. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pewnie oboje dali od 1BA i siedzi na odbojach. sprężyny masz ori 1BE czy jakieś obniżone?
  14. Podchodzi, ale trzeba ją odrobinę zebrać ze średnicy, bo zostaje nieładny rant po zewnątrz.
  15. Te z linku są pod 320 Tak wygląda pod 345 https://www.google.com/search?q=brembo+audi+q5&client=ms-android-samsung&prmd=isnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj427rHmdfhAhVii8MKHSmSDfUQ_AUoAXoECAkQAQ#imgrc=hdNBARRXUg6DiM od frontu oba wyglądają tak samo.
  16. Nie ma info jakie turbo wpada na planowaną moc?
  17. Kolego,to było buczenie, czy dudnienie? Bo pisałeś tak i tak. Pytam bo wymieniłem wałek i buczy mi trochę, albo więcej niż trochę i albo tak ma być, albo coś ciągle jest nie tak Broki oczywiście na miejscu, szklanki też nowe.
  18. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie miałem S4 b6, ale dawno temu miałem a4 2,8 quattro i paliła mi właśnie mniej więcej dwanaście średnio. Według mnie dwanaście średnio nierealne, ale jest sporo eSek na forum to zaraz ktoś konkretnie odpowie podejrzewam, że od 15tu w górę.
  19. Odezwij się do @Trewor87 jeśli chcesz kupić mts'a W sumie możliwe, że to ich strona,ale pewności nie mam.
  20. Wygląda na czujnik/zaworek poduszki silnika. Widać masz założoną poduszkę bez czujnika i żeby błędu nie wywalało to czujnik ze starej poduszki sobie wisi.
  21. Jeśli to przednia lampa, bo nie określiłeś o którą chodzi, to prawie na pewno jest to wypalony styk w oprawce żarówki. Ale żeby to sprawdzić to i tak lampę musisz wyciągnąć.
  22. 57 dla 288/312 60 dla 320/345
  23. ori wałki mają oznaczenia bite jedynie na czole wałka od strony koła zębatego rozrządu. Jeśli ten o którym piszesz ma oznaczenia jedynie na krzywce, to raczej na pewno nie jest ori.
  24. Kolego, spytaj @emilk89 o ile dobrze pamiętam kiedyś oferował takie adaptery, może coś będzie miał.
  25. staniek odpowiedział(a) na unreal159 temat w Audi A4 B6/B7
    Najnowsze, jeśli chodzi o używkę, będzie serwo z końcówką AJ z seata exeo. Ten dopisek raczej nie ma znaczenia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.