Treść opublikowana przez staniek
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Klapa gasząca to dobra rzecz. Ja wspawałem sobie klapę gaszącą z trzylitrowego diesla montowanego w Oplu, Renault i Sabb'ie. Fajnie pasuje i ma chyba 60mm średnicy. Do tego lekko przycięta osłona silnika z pastucha i prawie nic nie widać. Spawów proszę nie komentować, bo spawałem sam mimo, że nie potrafię
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Nie wiem jak to skutecznie od strzała ustawić żeby nie poprawiać
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Te prowadnice mechanizmu to tak na sztukę przyłożone, nie wiem czy nie odwrotnie
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Patrzyłem, i jakaś tam regulacja samej szyby jest właśnie na tych fasolkach. Na mój chłopski rozum chyba chodzi o ustawienie równoległości krawędzi szyby do prowadnicy/ramki. Ale jak źle ustawić to chyba właśnie tak będzie, że szyba będzie lekko przekoszona.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Jeśli dobrze pamiętam to właśnie na tych plastikowych uchwytach jest regulacja samej szyby. Mam to gdzieś luzem to w wolnej chwili zerknę i potwierdzę. Z tym, że jeśli nic tam nie grzebałeś, to samo z siebie raczej się nie przestawiło. Może musisz spróbować inaczej ustawić ramkę?
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
Dobrze porobiona :), ale i baza, trzeba przyznać, była nie zgorsza. Podoba mi się i auto i podejście właściciela. Tylny hebelek będzie nas zacisku T5 czy eS'kowym? Swoją trzymam trochę krócej bo od sierpnia '13 Pozdr
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Ładnie ogarnięte , zazdraszczam braku rudej, u mnie nie jest tak pięknie. Jakie błotniki brałeś? Pozdr
-
Moje Quattro
To prawda, że w sumie to trochę loteria, może być i tak, że bez podkładek będzie OKi Założysz to się dopiero okaże. Ja też trochę tych sprężyn się owymieniałem, zanim doszedłem do tego stanu Pozdr
-
Moje Quattro
Ja bym zaryzykował i na tył od razu dał te podkładki do zawiasu 1BR W avancie quattro mam eibachy typowo pod avanta quattro i dopiero z tymi podkładkami jest fajnie równo.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Dzięki Panowie, trzeba nabyć diody i kiedyś przy okazji ściągania boczków podmienić. Pozdr
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Ja się zastanawiałem czy na min podświetleniu (bo tak jeżdżę) nie będzie za jasno wychodzi, że powinno być dobrze. Bo teraz na Ori diodach na min podświetleniu to praktycznie w ogóle nie widać tego podświetlenia. Dekory bardzo ładnie Ci wyszły
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Nie przeszkadzają w nocy, tzn czy dla odmiany nie świecą za mocno?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
To przecież normalnie tak jak być powinno masz. A tak z ciekawości to po co Ci długie na stałe bez mijania?
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Jak zwał tak zwał, widać, że moc jest A tak na poważnie, to zostawiasz te pompki i czarny zderzak, czy wymieniasz na te których nie dostałeś? Albo większe turbo kłaść
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
O ile dobrze widzę, i nie jest to złudzenie, to po tylnym zderzaku widać wykrzesaną moc Pozdr i życzę udanego wyjazdu
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Miło się robi Pozdr
-
Silver Piggy B6 by Mloty4x
Miód, malina
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
1,8t nie ma drugiego chwytu powietrza z nadkola, o ile mi się dobrze pamięta.
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Też prawda.
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Przez wkładkę K&N'a też świat widać
-
Jakie amortyzatory do B6 Avant Ośka 1BV?
To prawda, cena mocno duża za B6/8 Jest jeszcze KONI str (street), też dobre amorki, ale nie wiem jak twarde? Jeśli na przodzie masz jeszcze Ori amorki (i nie były jeszcze wymieniane) to możesz pomyśleć o całym komplecie. Ale możesz też wymienić na razie sam tył, a za jakiś czas przód. Jeśli nie chcesz wymieniać przodu do czasu aż padnie, to według mnie, kup sobie Sachs'y czy też Bilstein'y B4 do zawieszenia sportowego i śmigaj.
-
Jakie amortyzatory do B6 Avant Ośka 1BV?
Sachs do sportowego zawieszenia to raczej takie 1BE jeśli chodzi o twardość. Ale to dobre amorki.
-
Jakie amortyzatory do B6 Avant Ośka 1BV?
Czarny to B4 jest Sachs'a do zawieszenia sportowego 1be/bv + eibach prokit mam aktualnie i komfort jest o wiele wyższy niż na bilstein'ach b8 + eibach prokit które miałem wcześniej. Na b8 jest twardo, ale da się żyć. Jeśli oczekujesz komfortu, wozisz dzieci to raczej odradzam. Bilstein B6 (też miałem je z prokit'em) to to samo co B8 (twardość) tyle, że do zawieszenia seryjnego 1ba,i do 1be/bv według mnie. B8 do większych obniżeń, bo ma sporo mniejszy skok od B6. Pozdr
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Podwójne szyby to bardziej akustyka niż ochrona termiczna. Ale nie miałem, to i nie upieram się, że tak jest
- B6 DIVISION