Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Eibach'a do avanta w quattro też niełatwo,a nawet ciężko znaleźć w używce,wiem bo długo polowałem Jak masz teraz ładnie równo na tych H&R od ośki, to po montażu quattro wrzuć podkładki 1BR pod sprężyny i powinno być OKi. Ja już chyba się zdecydowałem na GTD1752VR ,ale to również odległe plany i nie wiem czy w tym roku ogarnę. Bezproblemowej przekładki quattro życzę. Pozdr
  2. Pod quattro były z obniżeniem chyba -45 w kolorze czerwonym, numer na upartego bym gdzieś znalazł. Jak masz przód czarny -35 to tyłu z tym obniżeniem typowo do quattro niestety nie znajdziesz. Jakie turbo zawita żeby quattro miało co robić?
  3. Nie bardzo, tuleja musi mieć możliwość ruchu względem amorka,zawieszenie przecież cały czas pracuje. Pewno ktoś dokręcił dolne mocowanie amortyzatora na podniesionym aucie i pozrywało tuleje.
  4. Niestety trochę szrot Chyba, że jakieś kombinacje/dobieranie tulei, może ktoś dorobi z poliuretanu.
  5. Powinny tam być tuleje metalowo gumowe. Rozwulkanizowały się i ktoś wy***ał
  6. 4300K jeśli o "taką" moc chodziło.
  7. Nie pamiętam już ile trzeba kręcić tym kranikiem/zaworkiem,ale niech Kolega kręcąc również go wyciąga. Musi się wyraźnie wysunąć jak mi się pamięta,żeby zaczął lecieć płyn.
  8. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie było 0JG, ale raczej szukaj o kategorię niżej. Ładniej będzie
  9. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, sprawa jest taka, czy idzie rozpoznać wałek Kolbenschmidt'a. Ma wybite jakieś oznaczenia/cechy? A jeśli tak to jakie i gdzie? Pozdr i z góry dzięki
  10. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    SPAX też ma żółte.
  11. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    10pin fotochrom składany, 14pin fotochrom składany z pamięcią
  12. 330 też wejdzie, ale nie w każdą. Tam zasadniczo przeszkadza tylko sprężyna, trza dać od zacisku pod 288 i jest Oki.
  13. Klocek wcale nie jest większy jedynie tłoczek ma 43mm
  14. W Klikawie koło betoniarni gość ma sporo części do audi, może i kosz będzie miał. Tunel można przerobić, ale kosz trzeba wymienić z tego co się orientuję.
  15. Wejdą.
  16. Jeden z lepszych olejów (i łatwo dostępny) do tego celu to MANNOL 2-TAKT PLUS semi-synthetic. Chyba najobszerniejszy wątek na ten temat można znaleźć na forum Toyoty.
  17. Pierwsze roczniki osłonę miały chyba z fabryki bez dopłaty, później zaczęli kombinować.
  18. Łączę się w bólu ja muszę wysłać do regeneracji przednie bile bo z prawym coś nie halo,mimo,że grama oleju nie puścił. Czyli wyjąć,włożyć zastępcze,i znowu wyjąć i włożyć, już trzy miesiące się do tego zbieram. Auto klasa! Szkoda, że diesel Pozdr
  19. Przy zestawie z esy w tym roczniku też trzeba kombinować bo linki ręcznego są za krótkie. Trzeba wymienić na eskowe. Przy zacisku z T5 w sumie jedyna kombinacja to dobranie przewodu elastycznego.
  20. Avant/sedan nie ma różnicy. Według etki tylne sanki są inne w przypadku AVF'a(1,9tdi) i BBK (czyli S4), w pozostałych wersjach silnikowych są takie same.
  21. Nie potrzebujesz klucza, czujnik jest na "zawleczkę".
  22. Przy wymianie trochę płynu może uciec, ale sprawdzic dasz radę bez wyjmowania. Zacznij od sprawdzenia/zmierzenia czujnika.
  23. Czujnik (4pin) masz na rurze łączącej głowice za prawą głowicą, za lewą stojąc przed autem. Zmierz rezystancję jak pisał Kolega i będziesz wiedział czy to czujnik. Jakby co to mam prawie nowy ori czujnik na opchnięcie
  24. Edytowałem posta wyżej, napisałem co ustaliłem
  25. Masz na myśli tą gwintowaną centralną tuleję, która trzyma tą podstawkę i na którą w ori zastosowaniu nakręca się filtr oleju? Edit: zmierzyłem, ta oplowska śruba trzymająca podstawkę ma 18mm, czyli mniej niż w vag'u gdzie jest 19mm (czyli te 3/4 cala). Ale to nie problem bo jest z czego i jak powiekszyc (dosłownie o włos) otwór w podstawce. Pozostałe wymiary jak najbardziej pasują. Trochę słabo wygląda inna sprawa, a mianowicie temp otwarcia termostatu. Z ciekawości wrzuciłem do "gara" i zagotowałem, i d*pa, zero reakcji. Rozkręciłem, wyjąłem termostat i temp początku otwarcia jest 107 stopni :(. Jak dla mnie mogłoby byc kilka stopni mniej. Reasumując chyba pozostaje Ci mocal, ewentualnie ten chińczyk za połowę ceny mocal'a. Chociaż wydaje mi się,że temp oliwy poniżej 100 stopni też nie jest całkiem dobra.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.