Treść opublikowana przez mech15
-
[B5 AFN] CHIP DYNOSOFT :)
wyciełem tylko kata no i programik nieźle wyszło, seria elegancka
-
[B5 AFN] CHIP DYNOSOFT :)
co robiłeś przy aucie??
-
Strefa Śmiechu
to jest DOBRE :> :> http://www.sadistic.pl/straszny-wypadek-clarksona-vt40706.htm
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie drapać się dziewczyny kolego tacin, rozumiem że masz jakieś uprawnienia do reprezentacji RS servce?? możesz napisać co wchodzi w "zestaw RS-owy" i co przy zakupie, zakładając że za cenę 23k, zostaje ściągnięte z tego auta??
-
[ALL B6] Praca sprężarki.
spadek obrotów na obrotomierzu jeśli chcesz sprawdzić czy spełnia swoje zadanie to jedź do zakładu gdzie robią klimatyzację to sprawdzą ci czy dobrze pompuje
-
[B8 CAG] Moje Audi sedan
Kolor rzeczywiście robi robotę!!!! piękne auto
-
Dobrzy chiptunerzy
poszukaj użytkownika co się nazywa SoMeS, on ma dłubnięte auta z automatem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
cały przód bez maski zeskakuje z tego auta w momencie kupna :> i pewnie jeszcze progi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a kiedy spot?
-
[ALL B6] Złamany klucz
w kluczyku do B6 nie ma takiego bolca do wyciągnięcia grota??
-
[B5 AFN] Zgasł pod czas jazdy, nie odpala
Z tak wyrezanym N109 auto będzie chodziło normalnie, czy w trybie awaryjnym??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nieźle zalało
-
[ALL B5] Osłona na silnik + inne elementy
jakby się postarał, to by przyrezał, ale jest to bez sensu
-
[B5 AFN] Pytanie o dynamikę silnika AFN do właścicieli i nie tylko
AFN w A6, w Sharanie i chyba w fordzie galaxy miał fabryczne bonusy
-
Strefa Śmiechu
:polew:
-
[B5 1Z] moja audiolka
a to wszystko jasne, bo mi się twój temat wyświetlił w nieprzeczytanych po dodaniu twoich zdjęć :>[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 18:22_________________________________________________in good company
-
[ALL] Jaki kupic prostownik???
:decayed: teraz używam takiego jak ten: http://moto.allegro.pl/item1027508247_prostownik_12v32a_rozruch_super_promocja.html ale gdybym miał sobie zakupić to pewnie wybrałbym ten: http://moto.allegro.pl/item1041845411_prostownik_samochodowy_telwin_t_charge_18_mikropro.html
-
[B5 1Z] moja audiolka
a nic zwidy mam nie przejmuj się pozdr
-
[B5 AJM] Problem z olejem 10W40 czy 5W40
poszukaj na forum, jest dużo info na ten temat, jest odpowiedni wątek o olejach do diesla gdzie możesz zadać swoje pytanie dodam tylko, że jest podwieszony pozdr
-
[B5 AFN] Oderwało się nadkole trzymające wahacze, szukam blacharza
możesz zrobić zdjęcie makro, bez żadnych kresek??
-
[ALL] Jaki kupic prostownik???
możesz kupić impulsowy, podobno najlepszy taki szukaj na allegro jakichś modeli[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 17:42_________________________________________________tu masz odrobinę info: http://www.a4-klub.pl/smf/all_jak_ladowac_akumulator-t134040.0.html;new;topicseen#new
- [B5 1Z] moja audiolka
-
[B6 AVF] jazda po wielkiej wodzie i awaria
no błędy jakieś masz na pewno zapisane
-
[ALL B5] Osłona na silnik + inne elementy
poszukaj na forum, był już wątek o osłonie podszybia ta osłona silnika jest od PD, a ty masz AVG. Trzeba było by coś porzeźbić przy niej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema :hi: