Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. to jest ta "salonowa" z zakupu kontrolowanego?? ładna
  2. tutaj kilka fotek: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_przelacznika_deaktywacji_poduszki_pasazera-t113683.0.html
  3. osłona na aku i zbiorniczek hamulców będzie pasować plug&play do przedliftów??
  4. alternatywa w przystępnej cenie kolega Grzesiek chyba przegląda wszystkie przychodzące aukcje na allegro i zatwierdza do wystawienia!! :> :>
  5. na pewno się komuś przyda motyw z koreczkiem jak jeszcze nie głosowałeś, to kliknij na ptaszek http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/
  6. nie pomogę, choć lubię sobie pojeździć warunki pogodowe mają się pogorszyć znacznie, a to dodatkowo odstrasza
  7. A nie mam pojęcia nie tankowałem jeszcze do pełna, ale teraz zimą po mieście to ile wleje tyle spali. lej mu mniej, to mniej spali wózek fajny, ale wróć do 80 1Z jak finanse nie pozwalają na więcej pozdr Ja myślę już raczej o A4 B5, te początku produkcji już są po Bogobojnych cenach. 80tka taniej cię wyjdzie w eksploatacji, np niezniszczalne zawieszenie, łatwiej doprowadzić do idealnego stanu, ale ciężko teraz znaleźć 80tke godną uwagi
  8. A nie mam pojęcia nie tankowałem jeszcze do pełna, ale teraz zimą po mieście to ile wleje tyle spali. lej mu mniej, to mniej spali wózek fajny, ale wróć do 80 1Z jak finanse nie pozwalają na więcej pozdr
  9. 079 103 926 F około 190 pln *jak masz jakiś wątek o swoim aucie na forum to wrzuć mi link do niego :>
  10. u gajosa http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ 028145736ah - 329 pln od skody
  11. gratki Quattro
  12. nie ma bata, trzeba sobie sprawić takie b5 w Q w lecie też możecie nieźle się pobawić z Q, wystarczy skorzystać z tej aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=897049350
  13. jak 1,5k to nawet nieźle, ile pali takie coś?
  14. szalał? przeciez to był lajt , pierwsze nauki jazdy z quattro :laghing2:
  15. mam podobne błędy czasem, jak odsunę fotel na maksa, albo przysunę do kierownicy wtedy rzuca tą kostką pod fotelem i chyba coś się tam rozłącza, u mnie kostka jest roztelepana, ale jak ją poprawię-docisnę, to mogę wykasować błąd i już się nie pojawia oglądnij tą kostkę, może przeczyść styki
  16. jest: http://www.a4-klub.pl/smf/serwisy_samochodowe-b28.0/
  17. masa wystarczy, czy wszystko?
  18. potocznie zwany bixenonem \ no kolor fajny
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t74986.0.html;highlight=synchronizacji jak następnym razem będę chciał wejść w ten wątek to pewnie pojawi się coś takiego: :gwizdanie: [mod]A co to ma wspólnego z zadanym pytaniem?[/mod]
  20. mech15 odpowiedział(a) na kris2000ch temat w 2.5TDI
    podziel się proszę gdzie tego magika znajdę, bo mam 2,5 do zrobienia a chyba już znalazłem-to ten??
  21. ładna bardzo, ja tam widzę bixenon

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.