Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. pany to reasumując to wszystko twierdzicie że przy obecnych temp. płyn w układzie powinien mieć 90 stopni podczas jazdy w trasie, nic nie chce ujmować nikomu ale to jest śmieszne temp w trasie to około 75 stopni, podczas postoju powinna troche rosnąć i tak jest OK i nie wiem w czym problem hmm, jak by tak było to byle postój na światłach i jest temp. ponad 100 i załanczanie wentylatora na max to jest chore [ Dodano: 07-11-2006, 01:04 ] wszystko jest OK kolegom z dislami się pomyliło, tam jest inna temp. robocza silnika, no ale mogę być w błedzie i z góry przepraszam ale miałem już 3 benzynki i tam też tak było :???:
  2. sliczny no i TDI :razz:
  3. wiki odpowiedział(a) na Rogal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ah ten silniczek, ładna pogoda, prosta droga, fajna dziewczyna obok i jestem w raju
  4. kurde nie wiedziałem musze tak zrobić tylko jeszcze to zlokalizuje dokładnie bo pierdzi z tamtych okolic jak jest zimny, jak ciepły to cichutko, robiłeś to u siebie ?
  5. wiki odpowiedział(a) na pietro temat w Audi A4 B5
    fabryka wyprodukowała na benzykę i tak trzeba było zostawić a nie Audi na gaz przerabiać i w serduszko ingerowć i to jeszcze takie a teraz zonk to było do przewidzenia zawsze prędzej czy póżniej instalacje LPG mają problem i z niekorzystnym wpływem na motor, sorki takie mam zdanie na temat LPG :mrgreen:
  6. ładniutki avancik :razz: a co rozumiesz przez remont to aż tak było z nią żle :?:
  7. świetne autko a ja bym wolał sprzedac psa niż to cacuszko
  8. brzydkie gumowe pordzewiałe listwy u dołu drzwi (potrzebne jak kó....ie majtki), brak impulsowych przełączników opuszczania szyb no i podłokietnik powinien być w standardzie a tak pozatym jest super
  9. wiki odpowiedział(a) na Cygann temat w Audi
    fajny oldtimer z takim serduszkiem tylko fotek brak
  10. przyjemny avancik no i naprawic koniecznie listwe gumową która odeszła od drzwi kierowcy (ah te listwy )
  11. piękna i te lampy miodzio
  12. ładniutki :razz:
  13. jak koleżankę namierzyłeś, piękna ta nasza kolejna gwiazdeczka sorki za taki wątek w tym temacie ale nie mogłem sie powstrzymac i dodam że u mnie też ta harmonijka chyba pierdzi i na pewno nie jest to plecionka jak tu niektórzy określają tylko właśnie taka harmonijka przed katem już bardziej element elastyczny mi pasuje
  14. pierwszy kwartał 97 i mam po lifcie tylne lampy, te felerne listwy gumowe u dołu drzwi i sam nie wiem co tam jeszcze, nie porównywałem ze starszymi tak dokładnie
  15. też tak mam ale popracuję nad tym przecież to są nówki BOSCH TWIN i muszą być dobre, poprzednie też miałem BOSCHA i były fenomenalne nie wiem po co je zmieniłem jak jeszcze dobrze zbierały taka zachcianka :mrgreen:
  16. w zeszłym roku w te mrozy rano jedno na dziesięć odpaleń kończyło się zgaśnięciem motoru za drugim razem OK, teraz nie wiem zobaczymy bo jestem po wymianie wszystkich filtrów i świec :???:
  17. jeśli chodzi o te pikania to oznaczają one ostrzeżenie tylko nie znam kodu tzn. ilość piknięć informuje o czymś tam np. rezerwa jedno ciągłe piknięcie a co do temp. to muszę to poobserwować u mnie ale jedno wiem napewno po przejechaniu w te mrożne dni około 2km leci przyjemne ciepłe powietrze
  18. pany to kiedy ten zlocik :?: bo po ostatnich postach to się on oddala coraz bardziej a jak się nie odbędzie to zostawi to trwaly ślad w mojej psychice taki jestem nagrzany :twisted: no i moi znajomi też sie niecierpliwią (patrz emotioikonki na dole)
  19. fajniutkie te modele Zdeniu kupiłeś :shock: te szczególy normalnie bajer a ja, ja uwielbiam samochody,motory - czytać fachową prasę na ten temat, informatyka to też mój konik, poza tym bardzo lubię obejrzeć dobry film na dużym ekranie i dzwiękiem przestrzennym, no i kobiety ach te ciała no i od czerwca to forum przede wszystkim kiedyś jak byłem młodszy to miałem pokażną kolekcję komiksów zwłaszcza BATMAN do dziś mnie intryguje gość no ale Tytusa, Kajko i Kokosz też uwielbiam :mrgreen:
  20. no dobra tak tylko pytałem masz racje :roll: [ Dodano: 03-11-2006, 01:50 ] świetne linki dużo się dowiedzialem
  21. zgadzam się po co rozrzedzac będzie miał niższą tem krzepnięcia i o to własnie chodzi [ Dodano: 03-11-2006, 01:03 ] stykło by to bo z całej reszty nic nie kumam czysty chaos
  22. po odpaleniu odrazu delikatnie ruszamy i spokojna jazda tak każą wodzowie a ich trzeba słuchac, żadnego odśnieżania na zapalonym silniku :!: ale dlaczego to nie powiem ale chyba podczas jazdy autko sie nagrzeje szybciej i olej wszędzie się rozprowadzi lepiej tak se myślę :???:
  23. :?: a jest jakiś inny chyba ci się mylło z płynem do spryskiwaczy
  24. zgadza się u mnie też wentylator napaża cały czas tylko po co też tego nie jaze powinien po osiągnięciu około 100 C

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.