Treść opublikowana przez ROBERT
-
[ALL B5] Wymiana płynu na inny niż zielony FEBI??
A ten HIPOL posiada odpowiednie aprobaty ... ??? (lej tylko i wyłącznie FEBI 6162 lub ORI z ASO ) Nie kombinuj z płynem, według mnie to wina magla ... tak to jest (bardzo często ) po "regeneracji". PS. Ja kupiłem używkę i śmiga do dziś
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Uszkodzony (fałszujący) czujnik , a tym bardziej termostat nie wskaże błędu choćbyś nie wiadomo co podłączył ... :gwizdanie: Według mnie masz wszystko ok ( chociaż troszkę za niska temp.)
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Jakbyś użył to byś się wszystkiego dowiedział ... Zegary zawsze wskazują trochę mniej (do 10 %) Następnym razem sprawdzaj na kanale "49" Zegary są ustawione tak, że wskazują 90oC gdy czyjnik G2 wskazuje ~80-100oC, po to żeby nie odwracać uwagi kierowcy... Po ilu km miałeś taką temp. ? Jeżeli po kilkunastu km to wymień termostat kolego :gwizdanie: , ale najlepiej przed tym sprawdzić czujnik G2/G62 VAG-iem
-
[B5 ADP] Przerywanie silnika
Teraz zrób tak : kup kable WN za 23.50 PLN firmy "rzemiosło wuja Heńka" i dalej będziesz miał to samo za dwa dni, albo kup kable firmy (BERU , NGK , BREMI) i pozbędziesz się tego problemu. Na Twoim miejscu przy okazji wymieniłbym kopułkę i palec (najlepiej z wyżej podanych firm)
-
[B6 AMB] Jak sprawdzić poprawne działanie sondy lambda
Sprawdź TU Ja też mam podobny problem ze "ssaniem" (czujnik G2/G62 jest sprawny w 100%) ...
-
[ALL B7] Nakładka pod tablice RS4 B7
Według mnie ta "czwórka" była tylko w wersji RS4 Cabrio , a ETKA nie podaje nr.
-
[B5 ABC] Błąd sondy lambda kolejny raz
Według katalogu IC ori (nie wiem co masz czy BOSCH czy NTK ) sonda kosztuje : z BOSCHA(0 258 003 524)~ 391,49 zł , z NTK(OZA446-E43) ~ 493,70 zł ... sonda uniwersalna z BOSCHA(0 258 986 502) ~ 236,89 zł BOSCH NTK ... teraz zauważ różnicę we wtyczkach i będzie wiadomo czy BOSCH czy NTK
-
[B5 1Z] Rozrusznik
I wszystko jasne
-
[ALL B5] Zaślepka spryskiwacza LIFT
ETKA niestety tutaj zawiodła, nie ma tego numeru
-
[ALL B5] Końcówki drążków kierownicy
Ja osobiście polecam LEMFORDER, FEBI, MEYLE (HD) innych nie kupuj bo za kilka miesięcy będziesz wymieniał jeszcze raz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[B5 ABC] Błąd sondy lambda kolejny raz
Sondy (lewa/prawa) do [ABC] to 078 906 265 D
-
[ALL B7] Nakładka pod tablice RS4 B7
Tu masz dostępne ramki w RS4, która to jest dokładnie przyjrzyj się sam Najbardziej by pasowała "4". Ale ta jest z RS4 Cabrio i nie występuje jako część zamienna
-
[ALL B5] Zaślepka spryskiwacza LIFT
W ETCE znalazłem tylko coś takiego, ale nie wiem czy o to chodzi Numeru który podałeś (8D0 807 276) w ETCE nie ma
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[B5 ADR] Poprawna temperatura rozgrzanego silnika
Bo zauważ, że przy tej temp. (94oC) włącza/zasprzęgla się wisko
-
[INNE] Prośba o numer czujnika temperatury do Audi 80 B4 ABT
Ale nie gwarantuje, że to o ten czujnik chodzi. Może po VINie łatwiej by poszło (albo przynajmniej po roczniku),ale nie wiem czy ETKA w "A80" wyróżnia dane części. Nie wiem czy ta "12" na screenie nie jest od wentylatora może chodzi o "13"
-
[B5 ADP] Gdzie znajduje sie czujnik powietrza do silnika
W silniku 1.6 czujnik temp. zasysanego pow. jest w przepływomierzu (tylko w [ADP] go raczej nie ma)
-
[B5 AAH] Chwilowe spadki obrotów
U mnie podobnie się dzieje i za ch**a nie mogę dojść do tego, obroty czasami "opadają" także po wciśnięciu sprzęgła dojeżdżając np. do skrzyżowania( opadają wtedy do ok. 600-700RPM). Na wolnych co kilka sek. jest wyraźne szarpnięcie silnikiem i spadek obrotów o ok. 50-100RPM. VAG zero błędów. Przepustnica czysta, lmm nowy, nowa cewka, kable i świece, sprawdzone ciśnienie paliwa, nowy reduktor paliwa. Została jeszcze sonda ... (a nawet dwie)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B5 1Z] Rozrusznik
- [ALL B5] Zaparowane szyby
Sprawdź w 1C może akurat coś pokaże, sprawdzaj na włączonej sprężarce klimy- [B5 1Z] Rozrusznik
To podaj VIN jak jeszcze nie wiesz jak- [B7 BLB] Przełącznik tempomatu
- [ALL B5] Zaparowane szyby