Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebek

  1. Mysle ze mojej zonie sie nie spodoba :D
  2. Pozdro dla kierownika ciemnego B6 avant z rankami klubowymi na LLU widzianego na Kasprzaka przy Prymasa przed 18:00. Migalem dlugimi ale chyba mnie nje widziales, jechalem za Toba granatowym s-maxem
  3. Pozdro dla kierownika srebrego avanta B6 z klubowymi ramkami na WRA... zaparkowanego dziś koło 14:00 przy Hali Wola
  4. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak, ma dwa naboje
  5. Jak ktos ma do zmarnowania troche czasu to serdecznie polecam horror Piramida! Idealnie się do tego nadaje:) gorszego horroru dawno nie widziałem :) http://www.filmweb.pl/film/Piramida-2014-688030
  6. A4 B6
  7. Kupiłem wczoraj nowy kask, zdecydowałem się na Shoei NXR Mystify TC-1 http://www.shoei-europe.pl/kaski/akt...ekcja/nxr.html i musze przyznac ze jest wart kazdego grosza jaki niego wydałem, jest na prawdę ******sty (mam porównianie do AGV GP TECH i jakiegoś Sharka w którym ostatnio trochę pojeździłem). Jest bardzo lekki, do tego spory wizjer i dzięki prawie nie czuje że go mam na głowie, kiedy pierwszy raz wyjechałem to nie mogłem się przyzwyczaic do tego uczucia "braku kasku" miałem problem z dobraniem rozmiaru (obwód głowy 57cm) ponieważ M cisnął mnie od góry w głowe, a L był zbyty duży nawet po włożeniu środka z XS, sprzedawcy zapewniali mnie że jest tak skonstruowany że M-ka dopasuje się do głowy i ucisku nie będzie, jakoś nie chciałem w to wierzyc ale już w trakcie pierwszej przejażdżki się rzeczywiście dopasował i ucisk zniknął. teraz leży idealnie. Do tego mam 5 letnią gwarancję oraz nieograniczoną ilość możliwości korzystania z akcji serwisowych w której skład wchodzi m.in: Bezpłatna wymiana mechanizmów mocujących wizjer w przypadku zużycia, sprawdzenie i regulacja Bezpłatna wymiana w przypadku zużycia mechanizmów wentylacji, sprawdzenie działania Konserwacja uszczelek i elementów gumowych przy użyciu specjalnego silikonu, używanego również w japońskich fabrykach Sprawdzenie stanu technicznego kasku wraz z wyściółką Czyszczenie kasku O bezpieczeństwie też chyba niktogo nie trzeba przekonywać. Jakby ktoś szukał kasku to na prawdę polecam.
  8. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Masz spółkę czy działalność? Ja biorę auta od ING, mają bardzo dobre warunki, chociaż ze spółkami (tak jak moja) mają czasami problem
  9. U mnie też działa. a co bedzie teraz kupował?
  10. Pozdro dla kierowcy czarnej B6 avant na WE wyjezdzającej dziś spod cmentarza wolskiego okolo 17:00
  11. To już Ci mogę powiedzieć, że na 90% Rogal Ci nie odpisze z braku czasu;) ja robiłem u niego swój program i nie mogę narzekać
  12. Cofnij się kilka stron Kolego, o warszawskich z tego tematu można już książkę napisać
  13. A jak z jakoscia dzwieku? dobrze slychac radio?
  14. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ciemny. Chyba. gdzie tu sie klika na "lubie to" ?
  15. znów musiałem na Ciebie czekać pozdrawiam również Górczewska była zapchana rano? Czekałeś to Ty na kogoś dziś rano (na boku pod Renault) przed wjazdem na trasę i nie reagowałeś na światełka... To pognałem sam dziś... @bongod, @sebek kiedy mini spot'a pod tesco albo na orlenie np robimy? Zauważyłem Cię dopiero kiedy mnie minąłeś a co do spota to ja jestem otwarty na propozycje:)
  16. znów musiałem na Ciebie czekać pozdrawiam również Górczewska była zapchana rano?
  17. Dzięki dzięki:) to ja i również pozdrawiam ! A to właściwie ja dawałem Ci trochę odjechać :D:P a po drodze jeszcze minęliśmy na S8 ciemną B5 z klubowymi ramkami ale nie zauważyłem tablic ale również pozdrawiam! Taaaaaa , ja chętnie odjeżdzałem... Tylko jakoś strasznie dużo Insignii po drodze dziś było, trzeba się pilnować Apropos B5-ki - to często się mijamy po drodze w tych godzinach z wustyle - Ty też go chyba kiedyś w okolicach Poleczki spotkałeś wcześnej (granat Avant na WZ) Masz racje:) już mnie ostatnio panowie z insignii przywitali tam na trasie i uświadomili że obowiązuje tam ograniczenie do 100 km/h;) dlatego mam teraz pewne obawy :D a co do wustyle to masz racje, spotkaliśmy się na poleczki jakiś czas temu
  18. Dzięki dzięki:) to ja i również pozdrawiam ! A to właściwie ja dawałem Ci trochę odjechać :D:P a po drodze jeszcze minęliśmy na S8 ciemną B5 z klubowymi ramkami ale nie zauważyłem tablic ale również pozdrawiam!
  19. moim zdaniem tak, sam na F4i uczylem sie jezdzic i mysle ze sporo wybacza;)
  20. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czasami najprostsze rozwiązania są najbardziej skuteczne
  21. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam pytanko, chociaz nie dotyczy audi ale chyba problem ogolnej natury..u zony w smaxie przy wiekszych predkosciach drga wklad lusterka, mozna to jakos naprawic?
  22. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dokładnie:) dzięki Panowie!
  23. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Panowie, drugą kanapę już mam. Kumpel ma z isofix a nie potrzebuje więc się zamienimy. Rozumiem, że jeśli u niego fotele się nie składają to procedura z szarpaniem wygląda podobnie?
  24. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, ma ktoś schemat demontażu kanapy z tylu? chciałbym wrzucić wersje z isofix bo u mnie nie ma
  25. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.